Ipegin Basari Öyküsü =)

tatlım 20 kiloyu verbildiysen eğer 10 kilo dediğin nedir ki hem sen kilo verirken eğlenmişindirde eminim ne güzel Allah yardımcın olsun.

eczacı hanıma;

bize anlatabilir mi acaba 22 yaşında 9 aylık bir çocukla nasıl olmuş da eczacılıktan mezun olmuş? çocuğu son sınıfta mı yaptı nedir yani? hem nasıl bir eczacı, ''herkes''i ''herkez'', ''başarabilirsiniz'' i ''başara bilirsiniz'' yazar?
bir kere 2010 yılında 22 yaşındayken eczacı çıkması mümkün değil, zira 5 yıllık oldu eğitim; üstelik nasıl olur da yüksek lisans mezunu bir insan yukarıda yazdığım yazım hatalarını yapar? öyle çalakalem yazmakla ilgisi yok bunun, gayet özenli bir yazı. lisans mezunu demiş kendisine, haberi yok eczacıların artık yüksek lisans mezunu olduklarından??

lütfen eczacılık, saygın bir meslektir. eczacı kalfalarınının bilhassa sanal ortamlarda kendisini eczacı diye lanse etmesi kendi ezikliğini sergilemekten başka hiçbir şey değil. herkes haddini bilsin artık, herkes eczacı olamaz. seçeneklerden seçmeyle mezun olunmuyor o fakülteden. kendinize gelin.

Son düzenleme:
Öncelikle güzellerim hepinize cok tesekkür ederımmm benı destekledıgınız ıcın....

Julıan hanım efendı sıze gelınce benım meslegımı sen yargılayamazsın ben yurt dısında oturuyorum ve yurtdısında eczacılık sızın bıldıgınız gıbı degıl..... yazım da hata olmus olabılır cünkü ben bır gün bıle türkce egıtımı almadım bır kac tane hatam olmus olabılır ama kalkıpta bunu bukadar büyütmenız bence SIZIN ezıklıgınızı gösterır ben sızı tanımıyorum ama bu kadar saygısızca bı yazıya karsı da sessız kalamadım..... sızın gıbı ınsanlarla hayatım boyunca ısım olmadı bu saatten sonrada ısım olmaz bırdaha umarım bu forumda hele benım yazdıgım yazıda karsılasmayız

başarılar hanfendi konunuz başarınız buda çekememe olsun boşverinnn yazım yanlışıyla ilgilenen bölümde takılsın arkadaşş

gerçekten yazık.yurt dışında oturuyorsunuz ama tekirdağ yaşadığınız yer... evet ilginç. ezikliğiniz ''hanfendi, buda'' yazan dahi anlamındaki de yi dahi ayırt edemeyen bir destekçi bulduğunuzda hemen teşekkür etmenizden belli.

tabi ki mesleğinizi yargılayamam - lütfen sizli bizli konuşunuz- ben eczacı teknisyenlerini çok severim, sözüm sizin gibi mesleğini sevmeyenlere.
ayrıca yurt dışında eczacılık fakültesi 6 yıldır, üstelik denklik almanız gerekir diplomanızın geçerli olması için; şu durumda türkçe biliyor olmalıydınız. kendinizi kandırmayın.

Son düzenleme:
Benim sizin gibi insanlarla isim olmaz..... ben burda sadece öykümü yazdim olaylar nerden nereye geldi yok ben ezikmisim, yok dogru yazmiyormusum, meslegimi sevmiyormusum falan filan ben size laf yetistiremem ne türkcem yeterli nede aklim kendi yagimda kendim kavrulurum oyüzden bundan sonra yazicagniz ne olursa olsun Julian hanim benden size yorum yok...

X