İpek ismine tarz ve anlam olarak yakın kız bebek isim onerilerinizi bekliyorum.

Merhaba benim de doğumuma az kaldı kızım Olacak ama hala isim konusunda karar veremediK ipek ismi en çok düşündüklerimizden biri ama anlamından dolayı çok yumuşak hassas kırılgan mı olur diye böyle şeylerde geliyor aklımıza o yüzden net Bu dur diyemiyoruz sizin kızlarınız nasıl genelde ipekler nasıl oluyor
Benim kızım daha dokuz aylık,o nedenle ilerde nasıl olur bilemem ama isim butun olarak naif,kibar,yumuşak olsada içindeki "p" sesi sert bir ses bu nedenle aynı zamanda tuttuğunu koparan,kendinden emin bir kişiliği de sembolize eder.

Yine de içine sinmediyse başka alternatifler dusunebilirsin tabiki☺️

Melis ismi de düşündüğüm isimlerden biri siz anlamından dolayı mı elemiştiniz merak ettim sakıncası yoksa çünkü ismin anlamı ve kökeni net değil aslında en çok kafamı karıştıran sebep
Kökeni Rumca .O yüzden elemistim.Bal,tatlı şey ,bal arısı gibi anlamları var .

Merhaba benim de doğumuma az kaldı kızım Olacak ama hala isim konusunda karar veremediK ipek ismi en çok düşündüklerimizden biri ama anlamından dolayı çok yumuşak hassas kırılgan mı olur diye böyle şeylerde geliyor aklımıza o yüzden net Bu dur diyemiyoruz sizin kızlarınız nasıl genelde ipekler nasıl oluyor
İpek ismindeki bütün öğrencilerim cok calışkan ve zeki oluyor ☺️ kendilerini çok korurlar

Merhaba benim de doğumuma az kaldı kızım Olacak ama hala isim konusunda karar veremediK ipek ismi en çok düşündüklerimizden biri ama anlamından dolayı çok yumuşak hassas kırılgan mı olur diye böyle şeylerde geliyor aklımıza o yüzden net Burdur diyemiyoruz sizin kızlarınız nasıl genelde ipekler nasıl oluyor
Sağlıkla dogsun bebeğiniz inşallah .İpek ismini söylediğimde bana da öyle söyleyen oldu ama ben dinlemedim.Hep söylerim kızım sen hiç ipek gibi değilsin diye 😂😂Hiç öyle değil.Tam tersi .Hatta hep derim.Keske biraz adına cekseydin diye .😂😂

Listeyi bizimle de paylaşın 🥰bize de fikir olur, daha bebek yok ama inşallah nasip olur bana da 🙏🏻💕
Paylaşıyorum şimdilik listemi;
İnci
Melis
Öykü
Beril
Pınar
Pelin
Duru
Damla
Işıl
Birçok isim seçeneği burada yazan yorumlar sayesinde oluştu .İnşallah istedigin zaman sana da nasip olur canım 🥰🥰
Kizlar daha önerilerinizi bekliyorum ..

Isim seçmek zor.
Biz öğretmenler için çok daha zor:KK70:
Anlıyorum..
Avantajı da var neyseki, hangi isimler calıskan uslu, hangileri yaramaz ayırt edebiliyorz, geçen bi paylasım görmüştüm efe ege isminde olup da akıllı uslu ögrenci görmedim diye, hakikaten efe ismindeki ler hep yaramaz ☺️calıskan olan da yaramaz

Avantajı da var neyseki, hangi isimler calıskan uslu, hangileri yaramaz ayırt edebiliyorz, geçen bi paylasım görmüştüm efe ege isminde olup da akıllı uslu ögrenci görmedim diye, hakikaten efe ismindeki ler hep yaramaz ☺️calıskan olan da yaramaz
Evet bu isimler hiç şaşmiyor .Melis ler de hep güzel ve kibar oluyor .Ben Melis ismini biraz ondan istiyorum .🙂🙂🙂

Paylaşıyorum şimdilik listemi;
İnci
Melis
Öykü
Beril
Pınar
Pelin
Duru
Damla
Işıl
Birçok isim seçeneği burada yazan yorumlar sayesinde oluştu .İnşallah istedigin zaman sana da nasip olur canım 🥰🥰
Kizlar daha önerilerinizi bekliyorum ..
Ö,ü,ğ harfleri için en zor harfler deniyor isminde bu harflerden olanların işleri hep bir zorlukla karşılaşıyor demişti o yüzden içinde olmazsa iyi olur diye söyleniyor isim analizcilerin yorumu aklınızda Olsun belki elemede işinize yarar diye yazmak istedim gerçi sizin listede bir tek. öykü var böyle olan

Kesinlikle çok beğendiğim isimler oluyor ama tak kafamda bir ışık yanıyor .Bir öğrencim gozumun önüne geliyor 😂😂
Nil nehir yağmur bu üçü de düşündüğüm isimlerdi bunlarla ilgili tipik bir gözleminiz var mı şöyle olurlar genelde gibi acaba Öğretmen gözüyle ne derseniz merak ettim

Nil nehir yağmur bu üçü de düşündüğüm isimlerdi bunlarla ilgili tipik bir gözleminiz var mı şöyle olurlar genelde gibi acaba Öğretmen gözüyle nasıl yorumlarsınız merak ettim
çünkü suyla ilgili isimlere ruh halleri çok değişken oluyor hep Bir dengesizlik var hassas ve çok ağlaklar gibi şeyler duymuştum insan ister istemez etkileniyor böyle şeylerden isim koyma döneminde

X