İpek ismine tarz ve anlam olarak yakın kız bebek isim onerilerinizi bekliyorum.

Kesinlikle çok beğendiğim isimler oluyor ama tak kafamda bir ışık yanıyor .Bir öğrencim gozumun önüne geliyor 😂😂
Nil nehir yağmur bu üçü de düşündüğüm isimlerdi bunlarla ilgili tipik bir gözleminiz var mı şöyle olurlar genelde gibi acaba Öğretmen gözüyle nasıl yorumlarsınız merak ettim
çünkü suyla ilgili isimlere ruh halleri çok değişken oluyor hep Bir dengesizlik var hassas ve çok ağlaklar gibi şeyler duymuştum insan ister istemez etkileniyor böyle şeylerden isim koyma döneminde

Isim seçmek zor.
Biz öğretmenler için çok daha zor:KK70:
Anlıyorum..
Nil nehir yağmur bu üçü de düşündüğüm isimlerdi bunlarla ilgili tipik bir gözleminiz var mı şöyle olurlar genelde gibi acaba Öğretmen gözüyle nasıl yorumlarsınız merak ettim
çünkü suyla ilgili isimlere ruh halleri çok değişken oluyor hep Bir dengesizlik var hassas ve çok ağlaklar gibi şeyler duymuştum insan ister istemez etkileniyor böyle şeylerden isim koyma döneminde

Nil adında öğrencim olmadi.

Nehir ve Yağmur adında olan öğrencilerim ise hep çok gayretli, güzel ahlaklı çocuklardı maşallah:)

Nil isminde öğrencim hic olmadı ama arkadsımın kızı var maşallah akıl küpü 🥰

Nehir çok çok akıllı calışkan çok zarif bi kızdı ☺️
Yağmur adında ıkı ogrencım oldu, biri fena deildi ama birinin dersle alakası yoktu pek😔

Üç isimden de çok yakından tanıdığım kişiler var bir hayli ,öğrencilerim dahil bebeklikleri çok zor geçiyor .Genelde dediğiniz gibi çabuk hastalanan,çok ağlayan geneli gazlı bebekler oluyor .Huysuz oluyorlar kaba tabirle..Duygusal durumları değişken oluyor .Genelde huzursuz kişilik yapısına sahip oluyorlar ..Ben tavsiye etmem ,kendim de bu tarz isimleri sevmeme rağmen bu nedenle koymam 🥰🥰
🤗

Evet ben de sizi hatırladim.Gercekten zevklerimiz benziyor .Kızımın adı Melis olsun diye çok uğraşmıştım ama eşim kabul etmemişti 🤗Yine de listemde var .Duru da var .inci eşimin de beğendiği bir isim o da var .Görüş belirttiğiniz için çok teşekkür ederim .Çok iyi ozetlemissiniz sade ,zarif ve anlaşılır bir isim ariyorum ..
Bende zar zor beğendiğim bir kız ismi daha var anlam olarak İpek’e benzemiyor. Hatta çevremde kimse benden önce koymasın diye bu ismi düşünüyorum kızım olursa diye söylemiyorum bile ama size söyleyebilirim. Ayça ☺️ Melisa da düşünebilirsiniz bence kibar. Zülal de anlam olarak benziyor zevkinize uyarsa. Nil de güzel.

Bende zar zor beğendiğim bir kız ismi daha var anlam olarak İpek’e benzemiyor. Hatta çevremde kimse benden önce koymasın diye bu ismi düşünüyorum kızım olursa diye söylemiyorum bile ama size söyleyebilirim. Ayça ☺️ Melisa da düşünebilirsiniz bence kibar. Zülal de anlam olarak benziyor zevkinize uyarsa. Nil de güzel.
Çok teşekkür ederim🥰🥰🥰Ayça ismi çok güzel.Anlami da çok güzel .Benim bir tanidigimin ismi.O yüzden ilk kızımda da tepki gelmişti soyleyince şunda var diye etrafimdan o yüzden elemistim.Melisa yi eşim çok istedi ben beğenmemiştim .Anlam açısından.Soylenisi çok kibar .Zülal tarz olarak begenmedim.Nil de süper .Önerilerin için çok çok teşekkürler .İşime yarıyor gerçekten 🥰🥰🥰🥰

Kizlar eşimle belirledigimiz liste ;
İnci
Beril
Rüya
Işıl
Pelin
Bu isimlerden eleyerek seçeceğiz inşallah ..

Bir kızım var .Burda konu açmistim .Çok güzel öneriler gelmişti .Kızımın ismine 9 ay karar veremedim.Kararsiz olduğum icin büyüklerden çok baskı geldi .Kızımın adini ipek koyduk .Hamileyim ve bu sefer cinsiyeti belli olana kadar net olarak belirlemek istiyorum ki kimse yorum yapmasın .İpek ismi kibar ve zarif anlamına geliyor .Ben söyleniş olarak degil de anlamı aynı olsun istiyorum .Söyleniş olarak değil de anlam olarak İpek ismini andıracak ,kibar ,zarif anlamına gelen yaratıcı isim onerilerinizi bekliyorum hanımlar ..Haydi parmaklara kuvvet 🥰🥰🥰
Ne tuhaf iki üç gündür aklıma ipek ismi geliyor nedense

İki komşumun da kızının ismi beril ipek ti .
İki isim tek çocukta yani 😊beril ve ipek neden birbirine çağrışım yapıyor da koyuyor acaba insanlar.
Hiç arastirmamistim
Söyleniş olarak zarif isimler .Birbirlerine benziyorlar bence .Anlam olarak da yakın sayilabilirler ama ben bu ismi daha şimdiden eledim gibi .Diğerleri daha ağır basıyor .🥰🥰🥰

Bir kızım var .Burda konu açmistim .Çok güzel öneriler gelmişti .Kızımın ismine 9 ay karar veremedim.Kararsiz olduğum icin büyüklerden çok baskı geldi .Kızımın adini ipek koyduk .Hamileyim ve bu sefer cinsiyeti belli olana kadar net olarak belirlemek istiyorum ki kimse yorum yapmasın .İpek ismi kibar ve zarif anlamına geliyor .Ben söyleniş olarak degil de anlamı aynı olsun istiyorum .Söyleniş olarak değil de anlam olarak İpek ismini andıracak ,kibar ,zarif anlamına gelen yaratıcı isim onerilerinizi bekliyorum hanımlar ..Haydi parmaklara kuvvet 🥰🥰🥰
İpek ve Derin ismine bayılıyorum

benimkide kız ben bekarken bir kızım olsa Duru koyacam derdim oyuzden benim ıcın en guzel ısım Duru😍böyle güzel narin güzel bir kız hayal edıyorum hep🥰İpek ismine İnci’de uyumlu İdil de..

X