İphone 5S Uygulamalar Ücretli mi ?

Iphone kullanıyorum çokta memnunum. Ücretli uygulamalarıda var ücretsiz uygulamalarıda var.
Yani satış danışmanı bütün uygulamalar ücretliymiş gibi bahsetmiş, öyle değil ..

ucretli olan uygulamada var ucretsız uygulamada. sıkıntı yok ıphone alabılırsın

Iphone kullanıyorum çokta memnunum. Ücretli uygulamalarıda var ücretsiz uygulamalarıda var.
Yani satış danışmanı bütün uygulamalar ücretliymiş gibi bahsetmiş, öyle değil ..

ucretli olan uygulamada var ucretsız uygulamada. sıkıntı yok ıphone alabılırsın

Cevaplarınız için sağolun kızlar. Yalnız ben şeyi anlamadım.
Ben iphone aldığım da garantisi olarak neye bakacağım distbiritör garantisi mi yoksa apple garantisi mi neye önem vereceğim :44::44:

ücretliside var ücretsizide fakat sıradan şeyler ücretsiz oyun gibi filan.

Kizlar merhaba boyle bi konu actigim icin utaniyorum kendimden fakat sevg ilimizin dogru insan oldugunu nasil anlicaz ? Sevmek yannda rahat olmak mi daha onemli yoksa hep goruruz ya daha cok mantiga yakin bi iilişki yasamak mi ?
Surekli sevdigini soylemeli mi bi erkek size yoksa hareketleriyle mi gosterse ?
Cok cani sikkinsa bir suru kotu sey yasamissa ve cok yogunsa ondan surekli ilgi bekeler misiniz yine de ?
Eskiden size cok guzel seyler soylerken simdi azaldiysa bunlar siz ustune gittikce uzaklasiyosa ....napardiniz?
Cok soru ssordum kusura bakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…