İphone 5S Uygulamalar Ücretli mi ?

kelebek_93

Kardeşim iyi ki var
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
1.530
15
Arkadaşlar birikmiş param var telefonumu değiştiricem iphone de karar kıldım yalnız bugün mağazada satış danışmanı ile görüştüm. "iphone uygulamaları ücretlidir" felan dedi.
Aklım karıştı. Artık bir telefonda karar kılmak istiyorum ya yardım edin.
Bütün uygulamalar mı paralı nedir ne değil.
Hiç anlamadım bu işten yaa :S

Ben iphone 5s kullanıyorum ücretli uygulama da var ücretsiz de. Bazı uygulamalar da temel özellikleri ücretsiz sunarken ekstra opsiyonlar için ücret istiyor. Daha öncesinde s2 kullanıyordum uygulama açısından pek bi farkları yok. Hatta iphoneun artısı var diyebilirim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ihtiyacin olanlar ucretsiz ama biraz luksum olsun dersen ucretli.
Ben 5s kullandim hic ucretli bisiye ihtiyac duymadim.
Simdi galaxy note3 aldim ama hic memnun degilim.
Alicaksan iphone tavsiye ederim.

Uygulamarı ücretli de var ücretsiz de ama bir android değil açıkcası ben androidde daha dahat istediğimi yapabiliyordum iphone daha sıkı kasıyor sanki.

iphone kullanmiyorum ama kullananlardan biliyorum.her uygulama ucretli degil.cok kullanilan uygulamalar genel olarak ucretsiz.gonul rahatligiyla alabilirsin.

4 yıldır iphone kullanıcısı olarak sana tavsiye ediyorum çok memnunum ben.çoğu uygulamasıda ücretsiz ücretliye gerek bile kalmıyo. Çok sağlam bi telefon bende iphone 6 yı bekliyorum çıkınca alıcam inşallah.

Merhaba,
Iphone kullanıyorum ve whatsup dışında hiç paralı uygulamaya ihtiyaç duymadım. Onun da ücreti 1,79₺ idi. Ben çok memnunum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum kızlar cevaplarınız için:KK16:
Genel olarak bize lazım olanlar ücretsiz değil mi ?
Ben öyle whatsap instagram tango falan kullanmam.:KK1:

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum kızlar cevaplarınız için:KK16:
Genel olarak bize lazım olanlar ücretsiz değil mi ?
Ben öyle whatsap instagram tango falan kullanmam.:KK1:

Ne kullanırsınız peki? Facebook, twitter, youtube uygulamaları ücretisiz (girebilirsek tabi :))

Mağaza satış danışmanına da burdan selamlarımı iletirim. Hayatımda gördüğüm en saçma cümleyi sarfetmiş. Keşke orda olsaydım da tıksaydım ağzına lafı. Android market olsun iPhone AppStore olsun hem ücretli hem ücretsiz uygulamaları satar. Çok temel olanlar her ikisinde de ücretsizdir zaten. İphone tavsiye ederim.

Ne kullanırsınız peki? Facebook, twitter, youtube uygulamaları ücretisiz (girebilirsek tabi :))

Mağaza satış danışmanına da burdan selamlarımı iletirim. Hayatımda gördüğüm en saçma cümleyi sarfetmiş. Keşke orda olsaydım da tıksaydım ağzına lafı. Android market olsun iPhone AppStore olsun hem ücretli hem ücretsiz uygulamaları satar. Çok temel olanlar her ikisinde de ücretsizdir zaten. İphone tavsiye ederim.

Canım ne bileyim ya bende telefondan anlamam dediğine inandım bende maalesef :KK1:
face kullanırım sadece Neyse iphonede kararlıyım artık onu alıcam gold rengine bayıldım :KK16::KK16:

Canım ne bileyim ya bende telefondan anlamam dediğine inandım bende maalesef :KK1:
face kullanırım sadece Neyse iphonede kararlıyım artık onu alıcam gold rengine bayıldım :KK16::KK16:

Sevindim. Telefonu alınca gene de genel kullanılan instagram gibi programları da bir kurcalayın derim. En azından nedir ne değildir bilginiz olsun. Hızla ilerleyen bir teknoloji çağındayız. İlerde çocuklarımızı anlamak ve denetlemek için bile teknolojiyi yakalamak önemli.

Sevindim. Telefonu alınca gene de genel kullanılan instagram gibi programları da bir kurcalayın derim. En azından nedir ne değildir bilginiz olsun. Hızla ilerleyen bir teknoloji çağındayız. İlerde çocuklarımızı anlamak ve denetlemek için bile teknolojiyi yakalamak önemli.

Canım zaten hepsinin kullanımını biliyorum yalnız kullanmıyorum.
Yalnız birşey sorucam ıphone farklı bir hat mı takılıyor ?
Onun da ayrı bir ücrete mi tabii oluyor ?

Yok mevcut kartın eski telefonlara takılan büyük sim kartlardansa gidip kestiriyorsun o kadar. Kesilince dış kısmını atmazsan eski telfonlarda da birleştirip kullanabiliyorsun.

Multi sim denilen bir kart kullaniliyor. Ama artik kartlari her telefona olucak sekilde uretiyorlar. Kendinde kirabilecegin sekilde.

Samsunglarda ve androidli telefonlarda telefana bir şeyler yükleyip ücretli uygulamaları bedava yükleyebiliyosun bunu iphonedada yaparsın ama biraz sıkıntı bende iphone kullanıyorum uzun zamandır hiç gerek duymadım ücretli uygulamalara kesinlikle iphone öneririm. Ancak madem para biriktirdin biraz daha sabret 6 al çünkü inan 5s le 4 arasında çok büyük farklar yok.

$image.jpg
Arkadaşlar birikmiş param var telefonumu değiştiricem iphone de karar kıldım yalnız bugün mağazada satış danışmanı ile görüştüm. "iphone uygulamaları ücretlidir" felan dedi.
Aklım karıştı. Artık bir telefonda karar kılmak istiyorum ya yardım edin.
Bütün uygulamalar mı paralı nedir ne değil.
Hiç anlamadım bu işten yaa :S

tatlım face ıngtagram
maıl vs zaten her telde olan syler ucretsız

sen nası dıyım farklı bısıler oyun olur
vs ucretlı ek uygulamalar
zaten ucretlı ucretsız dıye yazıyor

ucretsızı wıfee evden ac ındır :))))))

yıllardır kullanırım bı tane ucretlı ındırdım o kdar

hıc gerek duymazsın soleyım ucretlıye

zaten kendı uygulmasını toplunındırıyosun

garantısını faturasını ıyı bak ( bozulursa dırek dgeısım oluyor ıponlar tc de acılmadıgı ıcın dırek degısıyor

Kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederimm:KK16:
Birşey daha sorucam ben şimdi alırken yetkili distbirtör garantisine mi bakıcam yoksa apple garantisine mi bakıcam.
Baya bi para harcayacağım çünkü yanlış yerden almıyım :KK9:

X