Tatlı Tarifi Irmikli şekerpare(resimli)

ben denedim bunu güzel oldu ama üzerine yumurta sürmesek daha güzel olcak şerbetli tatlılarda üzerine yumurta sürmek şerbetin içine çekmesini zorlaştırıyor bide tatlıda yumurta görünümü hoş olmadı.yumurtasızını deniyeceğm, paylaşm için teşekkrler

teşekkürler arkadaşlar ama bir arkadaş yumurta üstüne sürmicem demiş cnm sen eğer öyle deneyip beğenmediysen istediğin gibi yap canım afiyet olsun bayram tatlısı olarak süper olur

merhaba
bende görüntüyü çok beğendim ancak bir şey sorucam şerbetli tatlılarda ya şerbet sıcak olacak hamur soğur, yada şerbet soğumuş olacak hamur sıcak derler... siz ikisiide sıcak diyorsunuz bir sıkıntı olmaz diymi?

merhaba
bende görüntüyü çok beğendim ancak bir şey sorucam şerbetli tatlılarda ya şerbet sıcak olacak hamur soğur, yada şerbet soğumuş olacak hamur sıcak derler... siz ikisiide sıcak diyorsunuz bir sıkıntı olmaz diymi?

bende bunu düşünmştm önce ama irmik olduğu için içine zor çekio cnm ben şerbeti 5dk beklettim öyle döktm sıcak sıcak hiç hamur olmadı için rahat olsun cokacimcoook

teşekkürlerr bu tarif için az önce yaptımm çok güzel olduuu,yalnız kurabiye hamuruna vanilyam
yetmedi bende bir mandalinanın kabugunu ve suyunu koydumm harika oldu bakalımm misafirlerim ne diyecekkkk,paylaşım için tekrar teşekkürlerrr
hayırlı bayramlarrrr:)))))))))))))

yaa üzüldüm geç farkettiğim için bu tatlıyı,bende az önce havuçlu revani yapmıştım,neyse tatlım biterse bundan yapayım hemen,umarım beceririm,harika görünüyor,ellerine sağlık,herkese iyi bayramlar....

Pareler şahane görünüyor canım ya bende yapayım eminim çok leziz oluyorcokacimcoook

X