Irregular Choice

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.630
28.524
59
Sıra Dışı Ayakkabılar Arayanlar İçin Türkiye' de Artık Sıra Dışı Bir Marka Var : IRREGULAR CHOICE.. İngiliz Soğukluğuna İnat Sıcacık Renkler, İddialı Topuklar ve Çılgın Aksesuarlar IRREGULAR CHOICE Kadınını Belirliyor.


Türkiye’ye yeni gelen bir İngiliz markası IRREGULAR CHOICE.. Sıra dışı seçenek anlamına gelen marka, tıpkı ismi gibi sıra dışı ayakkabılar sunuyor. Genç ve tarzı olan moda takipçileri için çekici bir koleksiyon bulabileceğiniz marka, İngiliz tarzının seçkin ve iddialı bir yorumcusu olarak dikkat çekiyor.





Turuncu, Yeşil, Mavi, Kırmızı ve Sarı renklerinin özgürce kullanıldığı Irregular Choice koleksiyonunda en dikkat çekenler dolgu topuk, küt burun tasarımlar. Ayağınızda çok zarif bir ayakkabı varmış görünümü oluşturan İrregular Choice’un iddialı dolgu platform modellerinde çekicilik ön planda tutuluyor. Kurdele, çiçek, kumaş aksesuarlar, ayak biçimini yansıtan kalıplar markanın seçenekleri arasında yer alıyor. Gündüz-gece ayrımını ortadan kaldıran Irregular Choice, çekiciliğin sınırlarını zorlayan modern tasarımları ile dünya modasını yansıtıyor.
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Sıra dışı bir tarzınız olduğunu düşünüyorsanız ya da içinizdeki sıra dışı tutkuları dış görünümünüze yansıtmak istiyorsanız IRREGULAR CHOICE’un çarpıcı 2006 koleksiyonunu görmenizi tavsiye ediyoruz.

www.vesderi.com.tr
 
X