Is arkadasimin yaptigi sey sinirimi bozdu napmaliyim sizce kizlar ?

Amac parfüm kolonya değil maksadı o değil diyorum o sadece bir bahane odalarindaki tuvaletten lagim kokusun geliyor ona neden bir şey demiyor
Onu bilemicem. Ben sadece parfüm konusuna yorum yapmak istedim. Onun gösterdiği tepki doğru degil onu zaten ilk yorumda da vurgulamıştım.

Nasil fark etmez surekli mesaj yazan biri fark etmeyeceğini mi düşünüyorsun ister etsin ister etmesin benim bu tarz bir insanla işim olmaz zaten kim olursa olsun yani
Ay o da kahrolur gerçekten 😂 Biraz olgun bakın olaylara ya, sürekli mesaj yazıcak kadar ne samimiyet kuruyosun böyle biriyle? Yüzüne lafını söyleyemeyenler anca numarasını silip saçma sapan tepkiler verir böyle kusura bakma ama.

Ay o da kahrolur gerçekten 😂 Biraz olgun bakın olaylara ya, sürekli mesaj yazıcak kadar ne samimiyet kuruyosun böyle biriyle? Yüzüne lafını söyleyemeyenler anca numarasını silip saçma sapan tepkiler verir böyle kusura bakma ama.
Samimiyetim yok ki işle ilgili yaziyor aynı birimde değiliz yuzune söyledim iğneleyici onun gibi cirkeflesmedim onun seviyesine de inemem ruh sağlığı bozuk Allaha havale ettim silerim böyle birinin benim hayatımda çevremde olması gerekmiyor neden sildin derse o zaman cevabını veririm

Ya çocuktan hoşlandığını ne bilsin,farklı birimlerde sana niye gıcık olsun da sana oynasın bişey unuttuysan gider alırsın ayrıca çalışmadığını bildiğim için gittim diyorsun ne alaka sana mı kaldı ki çalışıp çalışmadığı internet yok diye gittim dedin acaba sen kıskanıyor olmayasın hoşlandığın çocuk orda diye tuvalet koksa herkes rahatsız olur süslenmiştim kıskandj demeniz de ayrı enteresan işinizi yapın muhatap olmayın bu kadar gidip yüzüne deseydin tuvalet kokuyor diye koca işyerinde seni kıskanıyor burdan hiç öyle görünmüyor

Ya çocuktan hoşlandığını ne bilsin,farklı birimlerde sana niye gıcık olsun da sana oynasın bişey unuttuysan gider alırsın ayrıca çalışmadığını bildiğim için gittim diyorsun ne alaka sana mı kaldı ki çalışıp çalışmadığı internet yok diye gittim dedin acaba sen kıskanıyor olmayasın hoşlandığın çocuk orda diye tuvalet koksa herkes rahatsız olur süslenmiştim kıskandj demeniz de ayrı enteresan işinizi yapın muhatap olmayın bu kadar gidip yüzüne deseydin tuvalet kokuyor diye koca işyerinde seni kıskanıyor burdan hiç öyle görünmüyor
Yazının tamamını Oku istersen üstünkoru dalmışsin konuya 2 sene önce aynı birimdeyim bu kişinin karakterini biliyorum o kişiden hoşlandığımı da biliyordu konu bu değil konunun ne olduğunu anlamadıysan okursunuz okumadıysanız da sil baştan anlatacak durumum yok papağan gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorum arkadaslari hasta dedi birimlerimiz arasında çok mesafe yok zaten ben cok ugramiyordum o tarafa ben sormadım arkadasi dedi internet olmayınca da Jennifer işlerim için gittim mesele bu kişinin tavrı size de durup dururken ne yaptın burda kötü kokutmussun desinler o zaman 7 8 kişi varken hos mu karsiliyorsun öncesi de var ki istememezlik olduğunu soyluyorum

İnanılmaz gerginim birimde internet yoktu farklı birime geçtim güzel bakımlı giyinmistim biraz o gün işlerim vardı bu kişi için hasta gelmeyecek denildi Bi baktım sonradan geldi diğer kadin arkadaşlarımın ve bir erkek arkadaşın yanında gelir gelmez bu oda çok kötü kokuyor naptin dedi kolonya sürdüm dedim pencereyi açtı ben de parfüm sıkmistim elime kolonya felan surmustum sonra ordan ayrıldım kendi birimime geçtim bir şey unuttum bunu aradim tekrar telefondan bagirarak ya sen buraya ne yaptın çok kötü kokuyor diyor ne kokuyor diyorum ses yok sesini yükseltiyor ki insanlar yanlış anlasınlar benimle ilgili sonra onlara izah ettim ama hoşlandığım çocuk da duydu bunu bilerek yaptı zaten rencide etmek için tam bir ruh hastası bu kız onun çalışmadığını bildigim için gittim kıskançlıktan bana bunu yaptı güzel göründüğüm için de suzuyordu; ama 2 gündür çok sinirliyim telefonunu sildim elim ayagim titriyor sinirden odalarında tuvalet var iğrenç kokan o tuvalet bir ara gittiğimde su bile dokmemislerdi kendi pisliklerini üzerime atarak beni kucuk düşürmeye çalışması beni inanılmaz gerdi orda olayı buyutsredim dedikodu malzemesi çıkardı o yüzden ben çok kolonya sürer parfüm sıkarım felan dedim arkadaslar siz rahatsizlik mi duyuyorsunuz dedim onlar biz koku almıyoruz dedi bu kıskanç fesat kadin benim faranjitim var dedi öyle kıskanc fesat sinsi biri ki insanlara yanlış lanse ettirmeye çalışıyor nerde nasıl konuşulacağını insan bilmez mi bu bilinçli yapıyor artniyetli biri orda olduğunu bilsem gitmezdim

Ben asla numara silmem ki aradığında göreyim açmayayım. Yazdığında görüldüde bırakayım vs

Kadının tavrı hoş değil evet ama bende de farenjit var, emin olun kapalı alanlarda ki parfüm tarzı keskin, ağır kokular bizlerde resmen boğulma etkisi yapıyor lütfen kapalı alanlarda sıkmayın.

böyle manyaklar çok, en iyisi görmezden gelmek. anında kendisine cevap verme sorunun varsa görmezden gel, hiç takma özellikle de milletin içinde bişey dediği zaman gözüne sok bu umursamaz hallerini.

parfüm kolonya konusuna gelince, o işi de abartmasan iyi olur. kolonyayı kendi eline bir iki fıs yaptığında problem olmaz ama ortamı kaplayacak seviyede kokutmamak lazım.

İş yerinde böyle atarlı giderli konuşma ,bağırma hakkını nereden alıyorlar ya, kendini rezil etmiş. Senlik bri sey yok.
devlet kurumlarında oluyor genelde, kimsenin işten atılma kaygısı olmadığı için terbiyesizlik yapmayı normal görüyorlar. özelde ben pek karşılaşmıyorum.
Ama şu da var ki, parfüm evden çıkınca sürülen bri şey değil mi? İş çıkışı briiyle buluşacaksan da bulusmaya giderken bir daha sikarsın. Kapalı alanda çalışırken neden parfüm sıktınız ki? Bu çoğu kişiyi rahatsız etmez belki ama parfüme hassas olan insanlar çok etkilenirler.
Benim annem de , saç spreyi, deodorant, parfüm...her şey tıkıyor kadını. O var diye deodorant yerine roll on,saç spreyi yerine köpük kullanır oldum, parfümü de illa sikacaksam cam çerçeve açık sıkıyorum. Yine de ben evden çıkarken arkamdan sayıyor, bu ne koku diye 😅
O yüzden bagirmamaliydi,ama siz de çok haklı değilsiniz. Kapalı ortamda sıkmayın parfüm. İnsanlari rahatsız etmeye hakkınız yok
anneannem de nefret eder, o da tıkanır, onunla birlikte yaşarken dışarı çıkarken odamda sıktığım parfüm için öksürüp öksürüp (yalandan :KK70: ) öff öfff bu ne koku bilmem ne diye söylenirdi o da. sanki b.k sürdük üstümüze :KK70: ben artık kapıdan dışarı çıktığımda sıkıyordum.

Bağırıp çağırması kendi acizliği ve de terbiyesizliği ama kapalı ortamlarda özellikle ofiste vs. parfüm ve sigara kokusuna herkes tahammül edemeyebiliyor. Benimde alerjim var biri kapalı bir yerde parfüm tarzı bişey sıktı mıydı hapşıra hapşıra bi hal oluyorum burnum boğazım mahvoluyor. Küçücük bir şey için böyle ortalığı ayağa kaldırarak kendi kendini rezil etmiş herkese zaten.

Bağırıp çağırması kendi acizliği ve de terbiyesizliği ama kapalı ortamlarda özellikle ofiste vs. parfüm ve sigara kokusuna herkes tahammül edemeyebiliyor. Benimde alerjim var biri kapalı bir yerde parfüm tarzı bişey sıktı mıydı hapşıra hapşıra bi hal oluyorum burnum boğazım mahvoluyor. Küçücük bir şey için böyle ortalığı ayağa kaldırarak kendi kendini rezil etmiş herkese zaten.
Ya keşke parfüm kolonya kokundan rahatsiz oldum deseydi öyle de demiyor ne yaptın korkuttun vs diyor terbiyesizlik değil de nedir

X