İş ve sağlık sorunsalı

Ben de ağrıdan yerlerde sürüklenirdim. Çalışmaya başlayınca alıştım sanırım. Belki de biraz psikolojikti. Öğretmenim, her ay rapor almak hem uğraştırıcı olurdu, hem de öğrenciler derslerden geride kalırdı. Çalışmaktan başka çaren kalmayınca başa çıkabiliyorsun o ağrılarla. O gün verimsiz geçebilir ama illa ki idare edilir.

Ayakta duramam, oturamam peki günü nasıl geçiriyorsunuz?Biz de hasta oluyoruz, regl oluyoruz. Üstelik çoluk çocukla. İşe de gidiyoruz. Ben tek çocuğum çok da nazlı büyüdüm evde her şey önüme gelirdi. Ama üniv.ye giderken bile yazları çalıştım. Alışmak gerekiyor. Hiç çalışmadınız mı daha önce.

öncelikle halsizlik icin kan degerlerinize baktirin , daha sinra bel ve boyun agrisi icin kayropraktik oneririm , bide sirtinizda ve boynunuzda kulunc olabilir .
yillardir gecmeyen biyun ve sirt ahrimim.sirtimdaki kulunclardan oldugunu yeni ogrendim . kulunçlarimi profisyonel masahla ovdurttum daha ogrusu kayropraktik icin gittigim doktor ovdu hayat kalitem 100/90 arttı .
gittigim fizyoterapistin seansi 350 tl idi ikinci seansada gelmemi istedi ve toplam 700 tl verdim. 3. seansa gelme dedi
ilk basta fazla gibi geldi ama hayat kalitemi gorunce iyiki diyorum hem boyun hem sirt agrimdan kurtuldum

Ayakta duramam, oturamam peki günü nasıl geçiriyorsunuz?Biz de hasta oluyoruz, regl oluyoruz. Üstelik çoluk çocukla. İşe de gidiyoruz. Ben tek çocuğum çok da nazlı büyüdüm evde her şey önüme gelirdi. Ama üniv.ye giderken bile yazları çalıştım. Alışmak gerekiyor. Hiç çalışmadınız mı daha önce.
Yani sonuçta herkesin bünyesi ve hayat şartları farklı. Çok şükür hiç çalışmak zorunda kalmadım. Yine değilim ama ben eşime destek olmak istiyorum ve sorunlarım var. Eleştirir şekilde bir yorum yapmışsınız. Evet herkes regl oluyo peki siz her ay hastaneye gidiyor musunuz regl sancınız yüzünden? Ayrıca ben nazlanıcak olsam gider kocama nazlanırım burda kimseye naz yaptığım yok gerçekten sağlık sorunlarım var ve bu sorunları inanın bende asla istemezdim 😌

Adet ağrısı bende de çok fena oluyor anlıyorum zor oluyor çalışmak. İlk gün en azından insan yatmak istiyor. Bu kadar rahatsızlığınız varsa daha çok evden çalışabileceğiniz iş bakın bence

Yani sonuçta herkesin bünyesi ve hayat şartları farklı. Çok şükür hiç çalışmak zorunda kalmadım. Yine değilim ama ben eşime destek olmak istiyorum ve sorunlarım var. Eleştirir şekilde bir yorum yapmışsınız. Evet herkes regl oluyo peki siz her ay hastaneye gidiyor musunuz regl sancınız yüzünden? Ayrıca ben nazlanıcak olsam gider kocama nazlanırım burda kimseye naz yaptığım yok gerçekten sağlık sorunlarım var ve bu sorunları inanın bende asla istemezdim 😌
Çalışmaya mecbur değilim derken gelirimiz ortalama evimiz kira demişsiniz ama🙄

Devlet hastanesinde ilgilenmiyorlar özele güç yetmiyor artık çevreme hastayım demektende utanır oldum dediğiniz gibi illa ki tedavisi vardır ama ben bulamadım 😔
psikiyatri bölümünü de deneyin. hatta biri bana 'konversiyon bozukluğu olabilir, doktoruna bunu da söyle' dedi deyin. geçmiş olsun.

X