İş yerinde sevgili olmak

Bana tabikide konusabilirsin ben sana güveniyorum sorun yok ama sürekli takildigim iki erkek arkadaşım var 2haftadir yapışık ikiz gibi geziyoruz o da arada gelip sohbete dahil olurdu dün sadece onlardan hoşlanmadığını sadece senin yanında bulunmak için geldiğini, ve çok samimi olduğumuzu aynı kişilerle gezmemin yanlış olduğunu söyledi

Doğruya yanlışa o mu karar veriyormuş? Sizin aklınız yok muymuş, kendiniz düşünemiyor musunuz doğruyu yanlışı?
Söylediği bu anlama geliyor. Ben bunu hakaret sayarım ve böyle biriyle görüşmem, direkt keser atarım.

Böyle konuşmaları normal görürseniz sonra bütün hayatınızı kendi aklı kendine yetmeyen bir adamın aklına, doğrularına göre yaşarsınız, size neyi reva görürse onu yaşarsınız.
Kendinize böyle bir kötülük yapmayın. Haddini bilmeyene şans vermeye gerek yok.

Ne farkı var? Gerçekten anlamadığım için soruyorum tesettürlü bir kadının giyimine karışılmasıyla tesettürlü olmayan bir kadının giyimine karışılmasının farkı nedir?

Hiçbir fark yok, iki durumda da beyni olan taraf erkek, kadının ne giymesi gerektiğini seçen taraf da erkek, kadının kendi beyni yok çünkü. Kadın nerde ne giyeceğini akıl edemeyen aciz bir canlı oluyor her 2 durumda da.

sımdı oncelıkle hayatınızdakı ınsan herseyınıze karısamaz.
ama sızınde gunumun yarısı bos gectıgı ıcın erkeklerle muhabbet etmem gerekıyor demenızde okuyunca acayıp durdu :KK70:
canım sohbet etmek ıstıyor dersınız o ayrı ama sankı zorundaymıssınız aslında bunu ıstemıyormussunuz gıbı yazıyorsunuz ya, sıze secenek sunabılırım yanınıza kıtap alın ,okuyun kımseyle muhabbet etmek zorunda kalmazsınız :KK66:

bırde ben hep ısım geregı daha cok erkeklerle ıletısım halınde olmak zorunda kaldım cogunlukla da ya kendı ısım ya da bır yerde calısıyorsam yetkılı kısı oldum. zamanımın cok oldugu gunumun bos oldugunu dusundugum gunlerde kendıme ıs cıkardım
yarına kalan ısler vardır ,elındee cok ısı olan vardır, eskıden eksık bırakılmıs ısler vardır, ıs yerınde bekleyen baska ısler vardır. ınsan calısmak ısterse bos zamanı kalmıyor :KK66:
İşyerinin kurallarını anlatmadigim için kendi cabinizda yorum yapmanizi haklı buluyorum. 1hafta çalışıp ertesi hafta neredeyse hiç iş olmuyor ve oturmak telefon vs yasak işte kalıcı olmak istiyorsan çalışanlarla iletişiminin iyi olması şart 10saat aynı ortamda 80kisilik çalışan guruplara ayrılıp mesai bitimine kadar sohbet muhabbet veya oyunlar oynayarak zaman geciriyor. Şunu da ekleyim 70erkek çalışan kız varsa 5adeti kız.

Psikolojik olarak hassas olduğunuz ve eski yasadiklariniz konusunu aşamamişken yeni bir ilişki sizi yorar.Bu benim fikrim . Başladığınız ilişki istediğiniz gibi gitmezse iş yerinde yeni sorunlarla ve ruhunuza yeni yüklerle baş başa kalırsınız.Once kendinize zaman tanıyın,ruhunuzu iyileştirin.

İşyerinin kurallarını anlatmadigim için kendi cabinizda yorum yapmanizi haklı buluyorum. 1hafta çalışıp ertesi hafta neredeyse hiç iş olmuyor ve oturmak telefon vs yasak işte kalıcı olmak istiyorsan çalışanlarla iletişiminin iyi olması şart 10saat aynı ortamda 80kisilik çalışan guruplara ayrılıp mesai bitimine kadar sohbet muhabbet veya oyunlar oynayarak zaman geciriyor. Şunu da ekleyim 70erkek çalışan kız varsa 5adeti kız.
Ay benim içim sıkılır erkek muhabbetinden sürekli. Öğretmenler odasında teneffüs aralarında bile baygınlık geçiriyorum erkek tarafinin konusmalarindan, mecburen duyuyorum 😪 kitap okumak mükemmel bir fikir, sürekli boş boş nereye kadar, ben çoğu zaman kulaklık takıp köşede okuyorum öğlen araları ve cok az geliyor vakit. Keşke sizin gibi bir işim olsaydi😌

Ben baska yaklasacagim yanlis anlamayın. Is ciddiye binip evlilik dusunurse bekar biri dul bir bayanla (açıkçası bu fikre karşıyım ama ) toplumumuzda kaynana gorunce hatta komsu bile buna karışır. Bu tür şeylerle karşılaşacaksınız bununla mücadele etmeye hazırmısin en önemlisi karşı taraf sizin yanınızda olacak mi ? Giyim kusam islerine karismalar fasa fiso isler bi karışır iki karışır gecer. Biraz gerçekçi bakmak lazım durumlara. Cidden mutlu olmak ve evlilik düşünüyorsanız iyi düşünün... yok takılmak 9vin takilacaksaniz oda ayrı mevzu ...

Ekleme yapmak istiyorum bugün sanki sevgiliymisiz gibi kıskançlık tavırlarını hissettim, ve gün boyunca sevgili olmamız için fazla ısrarcı açıklayıcı ikna edici konuşmalar yaptı, gereğinden fazla ilgilenip üstüme düşüyor evet insan seviyor olabilir ama insan oğlu sevgi nankoru daha ortada bişey yokken fazlasi benim hoşuma gitmiyor net bı şekilde istemediğimi anlasamiyacagimizi soyledim bana vaadler vs sundu kendini bana karşı baya kaptırmış beni açıkçası korkuttu ben duygularımdan emin değildim dile getirmiştim fakar kendisi ona karşı bos olmadığımı ve mücadele edeceğimi söylüyor, kendinizi kırmadan bu konudan nasıl kurtulabilirim

Ekleme yapmak istiyorum bugün sanki sevgiliymisiz gibi kıskançlık tavırlarını hissettim, ve gün boyunca sevgili olmamız için fazla ısrarcı açıklayıcı ikna edici konuşmalar yaptı, gereğinden fazla ilgilenip üstüme düşüyor evet insan seviyor olabilir ama insan oğlu sevgi nankoru daha ortada bişey yokken fazlasi benim hoşuma gitmiyor net bı şekilde istemediğimi anlasamiyacagimizi soyledim bana vaadler vs sundu kendini bana karşı baya kaptırmış beni açıkçası korkuttu ben duygularımdan emin değildim dile getirmiştim fakar kendisi ona karşı bos olmadığımı ve mücadele edeceğimi söylüyor, kendinizi kırmadan bu konudan nasıl kurtulabilirim
.

yani birinden hoşlanmak falan bunlar normal ama daha sevgilisi olmayan bir kadına kısıtlayıcı davranışlarla gelmesi çok korkunç. erkeklerle zaman geçirilmesinden rahatsız vs. o kim ki? saplantılı biri gibi geldi bana. kaldı ki insanın sevgilisi bile kısıtlayamaz.

yani birinden hoşlanmak falan bunlar normal ama daha sevgilisi olmayan bir kadına kısıtlayıcı davranışlarla gelmesi çok korkunç. erkeklerle zaman geçirilmesinden rahatsız vs. o kim ki? saplantılı biri gibi geldi bana. kaldı ki insanın sevgilisi bile kısıtlayamaz.
Dun red cevabı verdim benimde ondan hoşlandığını düşündüğü için baya ikna edici konuşmalarda bulundu. Olucagi varsada soguttu

karakterini mi okeylemiş? o kimmiş pardon da? bir de erkek grubundan rahatsızmış paşam. bunlar en baştan kırmızı bayraklar anacım. beno lsam senin yerine hiç bulaşmam. kıskançlık krizleri bir dünya şey gelir devamında.

karakterini mi okeylemiş? o kimmiş pardon da? bir de erkek grubundan rahatsızmış paşam. bunlar en baştan kırmızı bayraklar anacım. beno lsam senin yerine hiç bulaşmam. kıskançlık krizleri bir dünya şey gelir devamında.
Gozlemlemis okeylemis ciddi düşünüyor. Düşünce yapılarımiz çok farklı açıldığında bı an acaba olabilirmi gibisinden etkilendim net cevap vermesemde kendisine belli ettim. Dün düşündüm taşındım üstüme düştükçe geri çekildim cekildikce hırs yaptığını fark ettim neredeyse işten çıkma derecesine geldi. Eve gidiyorum hala halimi hatrimi sormaya devam ediyor. Ne yapicam ne edicem acil fikir verin

Gozlemlemis okeylemis ciddi düşünüyor. Düşünce yapılarımiz çok farklı açıldığında bı an acaba olabilirmi gibisinden etkilendim net cevap vermesemde kendisine belli ettim. Dün düşündüm taşındım üstüme düştükçe geri çekildim cekildikce hırs yaptığını fark ettim neredeyse işten çıkma derecesine geldi. Eve gidiyorum hala halimi hatrimi sormaya devam ediyor. Ne yapicam ne edicem acil fikir verin
of daha baştan dengesiz. konuşmayın cevap vermeyin rahatsız ederse daha ikya bildirin durumu.

sevmiyor takıntı bunun adı. seven insan karşıdaki rahatsızsa eyvallah der çekilir içinde yaşar acısını. bu baya hırs yapmış naza çektiğini sanıyor hayırı anlamayan erkek tipi en nefret ettiğim.
Benim mutluluğumu çok istiyor yılışık değil aslında mutlu olmam için elinden geleni yapıp şans istiyor ama benim içim hiç rahat değil bunu da dile getirdim

Benim mutluluğumu çok istiyor yılışık değil aslında mutlu olmam için elinden geleni yapıp şans istiyor ama benim içim hiç rahat değil bunu da dile getirdim
bence kararını vermişsin destek arıyorsun sadece. 3 gün sonra çevrendeki herkese kulp bulup kıskançlığı had safhada yaşayacak çirkinleşecek. yine de git kendin dene madem kafana koymuşsun.

bence kararını vermişsin destek arıyorsun sadece. 3 gün sonra çevrendeki herkese kulp bulup kıskançlığı had safhada yaşayacak çirkinleşecek. yine de git kendin dene madem kafana koymuşsun.
Acaba dedim mutlu olabilirmiyim diye düşündüm ve açık bı dille karşıma çıkıp duygularını söylemesi Etkiledi o an gözlerim güldü direk kestirip atmadım ertesi gün iş yerinde gereksiz kıskanç ve sanki sevgili gibi mesajlarına cevap vermek zorundaymisim davrandığını görünce direk red cevabı verdim bunun üzerine şuan ısrar halinde son bir şans diye tutturmuş red etsemde anlamıyor

X