Bebek Beslenmesi İshal, pregomin as kullananlar, besin alerjisi, süt alerjisi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Eren zekimm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2016
9
4
30
Merhaba anneler yardımlarınızı bekliyorum bbeğim doğduktan 1 ay sonra ishal oldu ishal sebebiyle doktora gittik e aüt alerjisi olabilceği söylendi diyete başladım bebeğim 5 aylık diyet yapmama rağmen bebeğimin kakası hiç düZelmedi sulu ve mukuslu günde 4 5 defa yapıordu doktor alerji testi yaptı ve negatif çıktı buna karşılık anne sütünün yanında ek olarak pregomin as verdi 2 gündür 90 cc günde bir deda veriyorum kakası aynı falat kokusu değişti bende diyeti bozdum herşeyi yiyoeum oğlumda kaka dışnda başka bir belirti yok benim cocugum neden ishal ve neden feçmiyoe artık kafayı yiycem sütümde yetiyor aslında kilosu gayet iyi 8500 şuan 5 aylık olduk 2900 doğmuştu kaka dışında başka alerji belirtilerimz yok alerji değilse neden kakası bu şeklde anne sütü aln çocukların kakası cıvık olurmu ama bu şekildede olcağnı sanmıyorum yardım edin alerji olup olmadığını nasıl anlıycam yesemde aynı yemesemde

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 3.551
Benim oğlumun da aynı şekilde sürekli ishal di ve pişik oluyordu ilk aylarda fakat ek besine başlayınca yüzünde kızarıklıklar oluşmaya başladı inek sütü alerjisi var di şuan 2 yaşına girecek daha yeni düzeliyor pregomin as kullandık raporlu bir şekilde büyüdükçe düzelir ama senin sütun yetiyorsa neden mama gereksinimi duyuldu anlamadım sen diyet yap mama vermek istemiyorsan

Benim kızım beşinci ayini bitirdi ve süt alerjisi olduğunu öğrendim kilo artışı çok yavaş Aptamil progamin AS veriyorum sevmiyor pekmezle tatlandırıp yedirebiliyorum ne yapabilirim yardımcı oldum​

Benim kızım beşinci ayini bitirdi ve süt alerjisi olduğunu öğrendim kilo artışı çok yavaş Aptamil progamin AS veriyorum sevmiyor pekmezle tatlandırıp yedirebiliyorum ne yapabilirim yardımcı oldum​
Mrb. Gecmis olsun oncelikle.. Ve bu durum sen dikkat ettigin surece daha cabuk gecicek. Yalniz degilsin bunu sakin unutma :)
Bebegini emziriyor musun.
Kendin diyet uygulamaya basladin mi. Pregomin as yi vanilya şurubu ile içiriyordum ben ogluma. Garibim şimdi vanilya siz içiyor.

X