ışığımı yeniden parlatıyorum..

Özellikle uzun Doğa yürüyüşleri öncesi pişik olunabilecek yere ve ayaklara vazelin sürmek çok iyi oluyor

Postcad nereden dinliyorsunuz

Günlük Esma ve olumlama ne okuyorsunuz ? Mümkünse paylaşır mısınız

Günlük Esma ve olumlama ne okuyorsunuz ? Mümkünse paylaşır mısınız
aslına bu birazcık ihtiyaca göre değişen bir şey. mesela aşk sevgi istiyorsundur ya vedud çekersin. maddi olarak bir şeyler istersin ya muğni dersin. Esmaların anlamlarını öğrenmeni tavsiye ederim.

merhaba hanımlar nasılsınız ? uzun zamandan sonra herkese merhaba. ah bu zaman diliminde ne çok yaşadım ve ne çok şey başardım. yeni bir şehre taşındım evimi isteğim gibi dizayn ettim. tayinim çıkmıştı o nedenle yeni iş yerime başladım. yeni ev yeni iş derken burayı ve kendimi azıcık ihmal ettim. ama artık düzenli olarak buraya ve ajandama yazmaya karar verdim.
yeni ev taşınma masrafları maalesef beni baya zorladı. hele ki hayat pahalılığı ve her şeyin fiyatının neredeyse 4/5 kat artması.. yine de çok şükür bir çok şeyi yoluna koydum.
son 1 aydır 3 tiyatro ve 1 konsere gittim. kendimi eğitim ve kültürel faaliyetlere adadım sanırım. (2 tiyatro ve 1 konser biletim daha var.)
Hayat düzenim tamamen değişti o nedenle daha kapsamlı bir hayat planı çizmem gerekiyor.

Maddi/ekonomi: taşınma dolayısıyla çok borçlandım. öncelikle bir düzen dahilinde borçlarımı ödeyip sonra birikim yapmak istiyorum.

Ev/ yaşam: evimde bir çok eksik tamamlandı ama bir kanepe almak ve güzel bir kış balkonu yapmak istiyorum. borçlar bittiğinde planımı eyleme geçireceğim.

Cilt/saç bakımı: öncelikle iyi bir botox ve lazer uzmanı bulmak istiyorum. maalesef yaptırdığım lazerler hiç bir işe yaramadı. bikini ve koltuk altımdaki tüyler geri çıktı. cilt bakım rutinim oturmuştu zaten . sadece 2 ayda bir saçıma da botox yaptırmak istiyorum. (saç rengim şimdilik aynı kalsın)

Kişisel gelişim ve eğitim: işte benim en problemli olduğum konu.! mesleğimi sevmiyorum o nedenle yeni bir kariyer planı yapak istiyorum ama nerden başlayacağımı bilmiyorum. 2 yıllık yaşlı bakımı bitirdim dgs ile diyetisyenliğe mi geçsem, yüksek lisansı mı bitirsem kendi mesleğimde şef olarak mı yükselsem, yoksa bambaşka bir yol mu çizsem bilemedimm.. nasıl yapacağım bilmiyorum kafam çok karışık. bu konuda yönümü kaybettim diyebilirim.

kültür/sanat: düzenli kitap okumak ve ayda en az 2 tiyatro ya da konsere gitmek istiyorum. ve bunun için elimden geleni yapacağım.

spor/sağlık: kapsamlı bir spor salonuna yazıldım. içerisinde zumba, yoga, pilates, yüzme ve bir çok spor branşı var. haftalık bir çalışma planı belirleyerek düzenli spor yapmak istiyorum. (haftada en az 3 gün)
sanırım günde 2 öğün besleneceğim. 8/5 çalıştığım için 3 öğün fazla geliyor. ve yemeklerimi kendim hazırlamak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…