İsim konusunda sizce?

Venüs Lena olsun bence . Çocuklar acımasız illa kulp takacak birşeyler bulurlar zaten bence takılmayın . Ayrıca iki isim çok güzel ben de iki isim koydum hiç de dünyanın sonu değil yani
Keske yoksa venüs ada istiyordum hep :/ ama venüse ö ve k harflerınden baska uymuyor analizlerde ondan yoksa öykü ismi aslnda hic aklımda yoktu analize takılmasam venüs ada koyardım ama en azından isim konusunda içim rahat olsun istedim

Dijital çağdayız. Ö ü gibi harfler zorluk yaratır. Misal pasaport ya da vizede venues oeykue gibi yazılır. Zorluk yaşar. Adına yurtdışından para gelirse uğraştırır vs vs

Konu sahibi okb hastası gibi davraniyorsunuz ebcede numoroloji ye takmış gibi yok o ö ye k gelmek zorunda falan bu kadar düşünmek size zararlı en başında rahat olun biraz kader diye bisey var ismi ne olursa olsun ne yazildiysa onu yaşayacak herseyi bi kenara itip kalbinizden ne geçiyorsa o ismi koyun Venüs se Venüs koy sen begendikten sonra gerisi kimseyi ilgilendirmez rahat ol biraz

Tek isim koymak istemiyorum uyum cok onemlı dgl soledkce uyumlu gelmeye baslar zaten, numeroloji ebced degeri gibi seleri düşünüp degerlendirince tek isim koymamak gerekiyor bosuna sünnet sayılmıyor herşeyde bir gerçeklik var bukdr bilinçli ve frkındalık varken kafama gore de isim koymak istemiyorum tabi en azından ismiyle sorun yaşamasın geriside kaderi kısmeti 🫠
Venüs benim çok hoşuma gitti fakat iki isim pek tarzım değil. Ama bu açıklamayı yapan kişinin bu isimleri seçmiş olması garip geldi. Lena ne mesela? Son dönemde böyle isimler türedi. Fonetik değil telaffuzu zor anlam veremiyorum.

Venüs anlam olarak hoşunuza gidiyorsa zehra, zöhre, zühre ve çolpan isimleri de kültürümüzde Venüs gezegenini simgeleyen ve kız ismi olarak halihazırda kullanılmış alternatifler. Tabii Venüs çok hoş sadece öneri olarak sundum. Zehra öykü ya da öykü zehra daha iyi uyuyor sanki.

Venüs anlam olarak hoşunuza gidiyorsa zehra, zöhre, zühre ve çolpan isimleri de kültürümüzde Venüs gezegenini simgeleyen ve kız ismi olarak halihazırda kullanılmış alternatifler. Tabii Venüs çok hoş sadece öneri olarak sundum. Zehra öykü ya da öykü zehra daha iyi uyuyor sanki.
Zehra, Zühre mi? Konu sahibinin yüreğine inecek şimdi bu isimler ne 😁

Valla arkadaslar ben size fikrinizi düşüncenizi sormadım 2 isim arasından secenek sordum :KK70: herkesın bi fikri var masallah ama bu zevk istek meselesi jerkesin Cocugu kendi ve kendi ne istiyosa onu koyar biraz toparlayn kendnzi sizin begendgnzi ben benm begendmi siz begenmek zorunda dglsiniz cunku :KK70:
Ayrıca ben bilinçli ve farkındalıklı acıdan bakıyorum siz gidip saçma anlamlı isimler koyun birimizin cocugu isim kderi yaşamıoken brimizinki yasıyor olur :KK70: yanı siz bole konustugunuzda ben sadece ne kdr bilinçsiz bir nesil devam ediyor die düşünüyorum okdr :KK70: biraz araştırın zor değil bu arada lena ismi kuranda geçiyor mesela?

Valla arkadaslar ben size fikrinizi düşüncenizi sormadım 2 isim arasından secenek sordum :KK70: herkesın bi fikri var masallah ama bu zevk istek meselesi jerkesin Cocugu kendi ve kendi ne istiyosa onu koyar biraz toparlayn kendnzi sizin begendgnzi ben benm begendmi siz begenmek zorunda dglsiniz cunku :KK70:
Ayrıca ben bilinçli ve farkındalıklı acıdan bakıyorum siz gidip saçma anlamlı isimler koyun birimizin cocugu isim kderi yaşamıoken brimizinki yasıyor olur :KK70: yanı siz bole konustugunuzda ben sadece ne kdr bilinçsiz bir nesil devam ediyor die düşünüyorum okdr :KK70: biraz araştırın zor değil bu arada lena ismi kuranda geçiyor mesela?
Lena nerede geçiyor ayet verir misin sadece merakımdan soruyorum

Merhaba isim konusunda krarsız kaldım 2 seçenek arasında size de sormak istedim🍀
Venüs öykü
Öykü lena
Hangisi daha güzel sizce 🫠

İki isim koyacaksaniz bence bir tanesi mutlaka turkce karaktersiz olmali ilerde yurtdisinda yasar vs .Ondan anlamlarindan uyumundan bagimsiz oyku lena🩵
Sevgiler

Senin her yerinden bilinç akıyor maşallah 😅 Bilinçli çocuğunu bizim bilinçsiz çocuklarımızdan uzak tut etkilenmesin 😂

Merhaba isim konusunda krarsız kaldım 2 seçenek arasında size de sormak istedim🍀
Venüs öykü
Öykü lena
Hangisi daha güzel sizce 🫠
Ben çift isimliyim aşırı zor, kız çocuğu belki ilerde baba soyadını da kullanmak ister. Venüs çok tatlı isim Lena da öyle.
Belli zorlayıcı harfler varmış ü ve ö onlara dahildi ben inanıyorum böyle şeylere omun için öykü ismi için yorum yapamadım. Ne koyarsaniz koyun ismi ile sizlerle yaşasın insallah 🐣

Kesin öyledir zihniniz kötü cünkü umarım kalbiniz dgldir :)
Bu kullanıcının yorumlarını dikkate almayın, herkese böyle kötü ve can sıkıcı yorumlar yapıyor. Mutsuz olduğunu düşünüyorum sürekli burada ve sürekli her konuyu baltalıyor can sıkmaya çalışıyor herkesin moralini bozmaya uğraşıyor. Yani anlamıyorum ki lafta yiyor aslında ama uslanmıyor şikayet etmek lazım aslında odur hakkı bence

Tek isim koymak istemiyorum uyum cok onemlı dgl soledkce uyumlu gelmeye baslar zaten, numeroloji ebced degeri gibi seleri düşünüp degerlendirince tek isim koymamak gerekiyor bosuna sünnet sayılmıyor herşeyde bir gerçeklik var bukdr bilinçli ve frkındalık varken kafama gore de isim koymak istemiyorum tabi en azından ismiyle sorun yaşamasın geriside kaderi kısmeti 🫠
Ayyy bende işim konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Su an işim arayışındayız ama bu dedikleriniz için kimsen destek aldınız bana da yardımcı olamaz mısınız o kadar hayra girersiniz ki pişman olmak istemiyorum bende güzel bir isim koyabilirim insallah 🐣

Sünnette 2 isim konacak diye bir kaide okumadım ben,2 isim dediğiniz mesela Muhammed(isim) Emin(sıfat)gibiyse, gördüğünüz üzere biri isim biri sıfat.

Lena ne demek? Kuranda geçen her kelime isim mi? Birde numoroloji, ebced gibi kendiheva ve heveslerinize uyan araçları, dinde de yeri var diyerek alet etmeyin lütfen.

X