İsim neydi

Suslupuslum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2012
161
41
Merhaba, bugün yaşadığım bir durumla ilgili sizden fikir almak istedim. Sizce bir erkek anlattığı konuyla ilgili sizden örnek vererek bir şey anlatacakken adını unuttum neydi numarası yapar mı?Yoksa gerçekten unutmuşta mı soruyordur?

lucy whitmore

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
4.705
5.815
Bir erkek de kim mesela? Yakınlık derecesi ne?

Ezin

🌎
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
412
810
Yeni mi tanistiniz?

Unutmus numarasi cok mantiksiz geldigi icin, bence baya baya unutmus isminizi. Olabilir yani, duruma göre.

Amourette

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2019
567
231
23
Erkekler önem vermediklerini unutur. Mesela karşısındaki kız hoşlandığı etkilendiği bir kızsa sittin sene unutmaz ismi ama sallamadığı biriyse unutur

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
977
1.388
ne farkeder unutmuş ve ya unutmuş numarası yapması. sanmıyorum erkekler bu kadar ince düşünsün, bas baya unutmuştur

Suslupuslum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2012
161
41
Bir toplulukta bunca aydann sonra adınız sorulunca hoş olmuyor emin olun. Kaldı ki yeni tanışmadık. Ben de ilgili davrandım şimdi adını sorayım anlaşılmasın mı dedi acaba diye düşündüm.

Cileklivanilinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
3.626
8.310
24
Yakınlık dereceniz ne? Nereden ve ne kadardır tanışıyorsunuz?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :50 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Wisely

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
71
87
Merhaba, bugün yaşadığım bir durumla ilgili sizden fikir almak istedim. Sizce bir erkek anlattığı konuyla ilgili sizden örnek vererek bir şey anlatacakken adını unuttum neydi numarası yapar mı?Yoksa gerçekten unutmuşta mı soruyordur?
Keşke kısaca konuyu da anlatsaydınız. Böyle söyleyince evet unutmuş adınızı🤷🏻‍♀️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın