İsim neydi

Suslupuslum

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2012
156
55
Merhaba, bugün yaşadığım bir durumla ilgili sizden fikir almak istedim. Sizce bir erkek anlattığı konuyla ilgili sizden örnek vererek bir şey anlatacakken adını unuttum neydi numarası yapar mı?Yoksa gerçekten unutmuşta mı soruyordur?

Yeni mi tanistiniz?

Unutmus numarasi cok mantiksiz geldigi icin, bence baya baya unutmus isminizi. Olabilir yani, duruma göre.

Erkekler önem vermediklerini unutur. Mesela karşısındaki kız hoşlandığı etkilendiği bir kızsa sittin sene unutmaz ismi ama sallamadığı biriyse unutur

ne farkeder unutmuş ve ya unutmuş numarası yapması. sanmıyorum erkekler bu kadar ince düşünsün, bas baya unutmuştur

Bir toplulukta bunca aydann sonra adınız sorulunca hoş olmuyor emin olun. Kaldı ki yeni tanışmadık. Ben de ilgili davrandım şimdi adını sorayım anlaşılmasın mı dedi acaba diye düşündüm.

Merhaba, bugün yaşadığım bir durumla ilgili sizden fikir almak istedim. Sizce bir erkek anlattığı konuyla ilgili sizden örnek vererek bir şey anlatacakken adını unuttum neydi numarası yapar mı?Yoksa gerçekten unutmuşta mı soruyordur?
Keşke kısaca konuyu da anlatsaydınız. Böyle söyleyince evet unutmuş adınızı🤷🏻‍♀️

X