İŞİMİ NASIL SEVEBİLİRİM

Arkadaslar olmasi gerekeni soylemisler eger uzun senelerdir calisiyorsaniz nikah sonrasi istifa edince tazminat hakkiniz var
Ha onlar cikisimi verir daha avantajli derseniz o yolu deneyin
6 ay sonra cikacaginiz ve zorla gittiginiz is icin sevmeye çalışmayın isinizi yapın geçin

Off sevmediğin bir işte çalışmak nedir çok iyi bilirim. Değil 6 ay, 6 gün bile güç gelir. İttire kaktira gittiğim bir işim vardı. İstifa etmiştim, ayı tamamlamak için 2 gün daha gidecektim ve karnıma ağrılar giriyordu. Çoook iyi anlıyorum. Ama net 2 seçenek var. Ya sabredip evlenince haklarını alıp çıkacaksın. Ya da idare edecek maddi durumun varsa şimdiden çıkıp rahat rahat düğün hazırlığı yapacaksın. Hangisi senin için doğru sen daha iyi bilirsin

EVLİLİK SEBEBİ İLE ÇIKACAĞIM ZAMAN İŞVERENE NE ZAMAN ÇIKACAĞIMI BİLDİRMEK ZORUNDAMIYIM
Hayır bende şuan öyle çıktım. Senin paşa keyfine kalmış. Ben 1 hafta önce söyledim yerime başkasını bulsunlar diye. İhbar süren yok yarın ben çıkıyorum desen dilekçeni yazar çıkarsın.

Merhaba ben 1,5 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum. Dükkan gibi bir yer fatura kesmek satış müşteriyle ilgilenmek gibi işlerm var ön muhasebecilik adı altında bir sürü angarya işte yapıyorum. Patronum belkide dünyanın en sert insanı . Onu görünce bile stres yapıyorum . cumartesi günleri 1-2 saat geç çıktığım da oluyor ki zaten sabah 8,5 akşam 7,5 çalışıyorum . sorun şu ki iş bulmanın bu denli zor olduğu bu zamanda elimdeki işi sevebilmem için ne yapmam gerekiyor. 6 ay sonra düğünüm var başka bir ilçeye taşınacağım için işten ayırlacağım. Ama şuan ittire ittire işe geliyorum . 6 ay bana 10 yıl gibi geliyor artık . ne yapmam gerek .
Bu işi sevmeniz mümkün değil. Bence işten çok birlikte çalıştığınız insanlar önemli. Burda da birlikte çalıştığınız insanlar negatif bir ortam yaratıyor ki zorlanıyorsunuz. 6 ay sonra buradan ayrılacağınıza odaklanıp, patronunuzun hareketlerini çok umursamamaya çalışın. Altı ay sonra bu adamın sizin hayatınızda hiçbir anlamı olmayacak bunu düşünün. Şu anda da sizin için anlamı olan bir insan değil hatta. Bana kızdı şöyle yaptı böyle yaptı bunları stres yapmayın. İşten ayrılırken de tazminatınızı almayı ihmal etmeyin.

X