ıslak mendil hakkında.....

sema43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
509
2
38
merhaba arkadaşlar bu ıslak mendil konusunda ne düşünüyorsunuz doğar doğmaz kullanabilirmiyiz onların cildi çok hassas ya bu konuda endişeliyim yada hangi markalar güvenilebilir hangilerini kullanmalıyım onların kokusu beni acayip bayıyor bebişimi ne yapar diye düşünüyorum kokusu fazla ağır olmayanı varmı tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler a.s.

ıslak mendillerin tavsiye edileni yok hepsi zararlı en iyisi suyla ıslatılmış pamukla silmek bebişlerimizin poposunu
ama ilerde gezmeye gidilir misafirlikte bir kaç kez kullanılabilir
ama sürekli ıslak mendil aslaa
eskiden ıslak mendil mi varmış hem

merhaba arkadaşlar bu ıslak mendil konusunda ne düşünüyorsunuz doğar doğmaz kullanabilirmiyiz onların cildi çok hassas ya bu konuda endişeliyim yada hangi markalar güvenilebilir hangilerini kullanmalıyım onların kokusu beni acayip bayıyor bebişimi ne yapar diye düşünüyorum kokusu fazla ağır olmayanı varmı tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler a.s.

Canım geçen gün forumda kızlar uniwipes'in yenidoğan mendilinin iyi olduğunu ,doğumdan itibaren kullanılabilieceğini yazdılar,ben şimdilik bu mendilden alırız diye düşünüyorum,3 tane 40lı paketi 11tl falnmış,senin için özelliklerini ve resmini koyuyorum:

# Özellikleri : Saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendil dir.
# Yenidoğan bebeklerin cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk, pratik kullanım sağlamak amacıyla bir araya getirilmiştir.
# Bebeğinizin cilt pHı ile uyumludur, hassas cildinde pamuk lifi bırakmaz.
# Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermez.
# Uni Baby Yenidoğan ile bebeğinizin cildini, koruyucu tabaka Vernikse zarar vermeden ilk günden itibaren güvenle temizleyebilirsiniz.
# Her pakette 40 adet mendil bulunmaktadır.
# İlerleyen günlerde bebeğinizin cildinin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Uni Baby size güvenle kullanabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

31853_buyuk.jpg

:nazar:

Bende evde su ve pamuk kullanmayı düşünüyorum. Ama misafirliğe gidince mecbur ıslak mendil kullanılacak. En iyisi uniwipes'in yenidoğan mendiliymiş. Onu alırım diye düşünüyorum...

Canım geçen gün forumda kızlar uniwipes'in yenidoğan mendilinin iyi olduğunu ,doğumdan itibaren kullanılabilieceğini yazdılar,ben şimdilik bu mendilden alırız diye düşünüyorum,3 tane 40lı paketi 11tl falnmış,senin için özelliklerini ve resmini koyuyorum:

# Özellikleri : Saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendil dir.
# Yenidoğan bebeklerin cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk, pratik kullanım sağlamak amacıyla bir araya getirilmiştir.
# Bebeğinizin cilt pHı ile uyumludur, hassas cildinde pamuk lifi bırakmaz.
# Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermez.
# Uni Baby Yenidoğan ile bebeğinizin cildini, koruyucu tabaka Vernikse zarar vermeden ilk günden itibaren güvenle temizleyebilirsiniz.
# Her pakette 40 adet mendil bulunmaktadır.
# İlerleyen günlerde bebeğinizin cildinin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Uni Baby size güvenle kullanabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

31853_buyuk.jpg

:nazar:
çok teşekkür ederim arkadaşların dediği gibi yapayım bende misfirlik için bu mendilden alayım tavsiyeleriniz için tekrar teşekkür ederimhihoyyyt

kızlar benim kızım 8. ayını bitirdi ben hala poposunu pamukla siliyorum sıcak suda bi güzel yıkıyorum sonra sıkıyorum siliyorum nasıl alışırsanız öyle gider çok zor bişey değil misafirliktede pamukla siliyorum kızım doğdu doğalı 2 defa pişik oldu oda çok hafifti siz de en doğalı neyse onları kullanın bebişlere onların cildi çok hassas

ben ilk 15 gün suyla mendili ıslatıp sildim ama ondan sonra ıslak mendil kullandım
bizim pişik sorunumuz olmadı allaha şükür zırt pırt bez markası değiştirmezseniz bi sorun olmaz
ama tabi bazı bebişlerin ciltleri hassas oluyo
ben hala prima kullanıyorum ve ıslak mendilde ucuz olmayanlardan alırsanız bi sorunla karşılaşmazsınız..
zaten kakalı popoyu temizlemekte o pamuk ve bez mendillerle zor olur ve bana o da pek hijyenik gelmiyo
ve zamanla ıslak mendil daha pratik bi çözüm haline geliyo

bende şükür pişik sorunuyla karşılaşmadım yazın bir defa kızarmıştı travazol kullandım ama ıslak mendil kullanıyorum ne yapayım:KK43:
prima da vazgeçmedik hiç.

Arkadaslara katiliyorum ..Bende iki cocuguma da ilk andan itibaren islak mendil kullandim .Hic bir sorun da olmadi..Zaten etrafimda herkesde oyle yapiyordu.......Burad bizde ki gibi tuvaletlerde usluk olmadigi iicn (allahtan bizde var turkiyeden getidik taktik..)Her evin tuvaletinde de bunlardan bulunuyor..Buyuklerde kullandigindna herkes cocugunu da oyle alistiriyor...farkli kulturde olmanin zorlugu iste

bende doğduğu günden beri ıslak mendil kullanıyorum,hiç bir problem yaşamadım 8 aydır,sürekli aynı bezi kullanıyorum,altını 3 saatte bir mutlaka açıyorum,havalandırıyorum,her bez açımında mutlaka pişik önleyici nivea baby kullanıyorum,günde 1 defa kaka yapıyor ondada altını yıkıyorum.

bende ıslak mendil kullandım ve kullanmayada devam ediyorum çok şükür oğlum pişikte olmadı bende pirima kullanıyorum memnunum

ben de ıslak mendil kullanıyorum.ilk doğduğu zamanlarda pampers kullanıyordum.şimdi hops,canbebe,ipek falan kullaıyorum.yani biraz daha ucuzlarını kullanıyorum diyebiliriz. ama çok güzellertavsiye ederim..

Bende ilk başlarda chicco ve dalin kullandım.Sonrasında unibaby,canbebe kullanmaya devam ettim.Canbebe özellikle çok hoşuma gidiyor.

X