İşlerim rast gitmiyor

purrfect

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
153
88
Son zamanlarda gerçekten kendimi kötü hissetmeye başladım.

İşe başvursam red cevabı gelir, gönül işlerinde ortada belli bir sebep yokken bir şeyler ters gider…
Gerçekten bunaldım.

Tasarımcıyım bugün bir yerden cevap bekliyordum. Dönüş yaptılar dediler ki “çok zeki olduğunu düşünüyoruz, unsurları çok iyi kullanıyorsun, senin daha farklı alanlara yönelmen gerekir.” dediler.

Tabii burada yetersiz olduğum diğer konulardan dolayı reddedildim. Gerçekten o kadar yetersiz miyim demek ki öyleyim diyorum ama üniversitedeyken genelde hocalarıma göre parlak bir öğrenciydim ne oldu da bütün kapılar yüzüme kapandı bilmiyorum.

Bir şeyler oluyor işlerim sonuca bağlanmıyor. Hala aileme bağımlı yaşıyorum. Gönül ilişkisi desen o da aynı.
Kendimi az çok geliştirdim elim yüzüm de düzgündür Allah’a şükür ama bir türlü nasibim çıkmıyor. Pek seçici biri de değilim hoşlansam kafa yapım uyuşsa olacak ama işte…

Üzülüyorum seneler geçiyor hala hayatımda değişen şeyler olmuyor.
Ne dersiniz bilmiyorum

Son düzenleme:
seçici değilim lafınıza güldüm
ben çok seçiciyim mesela ama seçebilecek bile adam yok :KK53:

İşe başvursam red cevabı gelir, gönül işlerinde ortada belli bir sebep yokken bir şeyler ters gider…
Gerçekten bunaldım.

Tasarımcıyım bugün bir yerden cevap bekliyordum. Dönüş yaptılar dediler ki “çok zeki olduğunu düşünüyoruz, unsurları çok iyi kullanıyorsun, senin daha farklı alanlara yönelmen gerekir.” dediler.

Tabii burada yetersiz olduğum diğer konulardan dolayı reddedildim. Gerçekten o kadar yetersiz miyim demek ki öyleyim diyorum ama üniversitedeyken genelde hocalarıma göre parlak bir öğrenciydim ne oldu da bütün kapılar yüzüme kapandı bilmiyorum.

Bir şeyler oluyor işlerim sonuca bağlanmıyor. Hala aileme bağımlı yaşıyorum. Gönül ilişkisi desen o da aynı.
Kendimi az çok geliştirdim elim yüzüm de düzgündür Allah’a şükür ama bir türlü nasibim çıkmıyor. Pek seçici biri de değilim hoşlansam kafa yapım uyuşsa olacak ama işte…

Ne dersiniz bilmiyorum
Belki yarın belki yarından da yakın derim ben..
İş zaten malumunuz,öncelik dayısı ve amcaları olanların..
Gönül işini de fazla dert etmeyin,vardır sizinde bir kismetiniz.
Belki sizi de çok beğenen birileri var ama doğru zamanı gozetiyor açılmak için.
Bilemeyiz..

Gerçekten bunaldım.

Ne dersiniz bilmiyorum
Bu işler çok düşününce sarpa sarıyor.
Ben iş aramazken iş bulmuş, evlilik düşünmezken pat aşık olup evlenmiş insanınm..
Okul sonrası bu söylediklerinizi yaşadım herşey vazgeçince oluyor.
Piskolojik olarak kendinizi güçlendirin olumsuz düşünceler içine girmeyin. Birde sirkeli su ile duş alın bu aralar çok yapıyorum ben üzerinizde olumsuz enerji varsa atmak için inşallah açılır kapılarınızı sevgiler 🌸

iş mutlaka çıkar da diğerini bilemem. diğer konu planlı programlı olmuyor.
bende de çok uzun zamandır gönül işleri yolunda gitmiyor, ha hiç kafama takmadım ama artık iyice bıraktım mesela.
beni anca aşk paklar bu saatten sonra, o da kime, nerde, ne zaman? zor. 28 yaşındayım bu saatten sonra 18imdeki gibi aşık olamam gibi geliyor.
güzel heyecanlardı ama ben 20li yaşlarında hayatının aşkını bulan şansı kesimden olamadım :) napayım kendimi mi keseyim.
aşık olmadıktan sonra anlamı yok zaten bana göre.
ha aşık olursam da belki yıldırım nikahı falan basabilirim sağım solum belirsizdir :KK70:

X