İsmail küçüker/ Yusuf Orhan uçal arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum

userrr3210

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2021
11
1
35
Haziran Temmuz gibi burun ameliyatı olmak istiyorum ama İsmail küçüker ve yusuf Orhan uçal arasında kaldım İsmail küçüker 25k gibi bir fiyata yapıyormuş orhan uçal 17k gibi bi fiyata, bu doktorlardan birine ameliyat olan veya yakını ameliyat olmuş arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ameliyat olmasanız da instagramlsrına bakarak hangisini daha başarılı bulduğunuzu yazarsanız çok sevinirim

Haziran Temmuz gibi burun ameliyatı olmak istiyorum ama İsmail küçüker ve yusuf Orhan uçal arasında kaldım İsmail küçüker 25k gibi bir fiyata yapıyormuş orhan uçal 17k gibi bi fiyata, bu doktorlardan birine ameliyat olan veya yakını ameliyat olmuş arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ameliyat olmasanız da instagramlsrına bakarak hangisini daha başarılı bulduğunuzu yazarsanız çok sevinirim
Merhaba, ben Yusuf Orhan Ucal’a ameliyat oldum ve simdilik cok memnunum (1 ay oldu). Arastirma surecinde bircok doktorla gorustum, Ismail Kucuker’i de dusunmustum ama ilk gorusme randevusunu bile cok sonraya veriyordu. Bekledigim bu sure icinde Orhan beyle gorustum ve konustuktan sonra icimden “doktorumu buldum” diyerek ciktim, diger doktorlarla olan randevulari iptal ettim :) Oncelikle iletisimi cok iyi bir doktor, anlattiklarinizi dinliyor ve genel yorumlar yapmak yerine gercekten o sirada sordugunuz seye odakli yanitlar veriyor. Simulasyon uzerinden burnunuz icin hangi sonucun mumkun olabilecegini gercekci bir sekilde gosteriyor. Ben ilk gorusmeye birkac ay once gitmistim ve ucretsizdi, kararinizi vermeden once gorusmenizi oneririm. Nelerin mumkun olup nelerin mumkun olmadigini durustce soyledigi icin gorusmeden yola cikarak siz de beklentinize gore kararinizi verebilirsiniz belki. Bunun disinda Instagram’da dikkatimi ceken olumsuz bir sey Ismail beyin yaptigi bazi burunlarin benim fikrime gore onden kalin gozukmesiydi

İsmail Küçükere yakınımdaki bir çok kişi yaptırdı ve memnun kaldı.

X