Ispartada olan anne adayları var mı?

Lakimgril

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
177
68
28
Merhaba Isparta’da yaşıyorum şuan 18 haftalık olduk bir sürü doktor değiştirdim en son döşek Isparta hastanesi Mehmet karcı da karar kıldım gibi hem doktorluğunu beğendim hem de muayene ücreti uygun detaylı ultrason çekineceğim 3 hafta sonra özel Isparta’da şehir hastanesi ve SDÜ de varmış şehir hastanesini önermiyor doktorlar SDÜ de ücretliymiş galiba özel Isparta hastanesinde be kadar ücret bilgisi olan var mı yada SDÜ de detaylıya giren var mı ?

Bi bayan doktor var cevredeki nerdeyse herkes ona gidiyor ancak kendi polikliniğinde muayene ediyor. Insallah bir gun gebe kalirsam bende ona gidicem. Üni.deki çalısanların çogunun eşleri bile ona gidiyor. Ancak kendi muayenesi oldugu icin biraz pahali olur diye tahmin ediyorum.gitmek istersen adıni ögrenip yazarım yarın sana

Bi bayan doktor var cevredeki nerdeyse herkes ona gidiyor ancak kendi polikliniğinde muayene ediyor. Insallah bir gun gebe kalirsam bende ona gidicem. Üni.deki çalısanların çogunun eşleri bile ona gidiyor. Ancak kendi muayenesi oldugu icin biraz pahali olur diye tahmin ediyorum.gitmek istersen adıni ögrenip yazarım yarın sana
Çok iyi olur teşekkür ederim

Ben de öğrenebilir miyim doktoru

Teşekkür ederim :)
Çok iyi olur teşekkür ederim
Kızlar kusura bakmayin ya dün yazamadım. Eşim geldide suan koronadan dolayı doktor da sıkınti varmiş muayene almıyormus. Bende dün akşamdan beri başka birinden haber bekliyodum. Şehir hastanesine giderseniz kadın dogumda Baran diye bir doktor, ama eger biraz daha iyi muayene olayim derseniz meddem hastanesinde Hülya, bu 2 doktor icin gidenler iyi diyorlar. Dedigim doktor olsa daha iyiydi ama muayene almamaya basladıgı icin cogu kisi meddem kadın dogum da hülya diye bi doktora yönelmişler. Ama maddi açıdan sıkıntılıysanız şehir hastanesinde Baran adın daki doktorda iyiymis. Kimi aradıysam bu ikisini söylediler.

Kızlar kusura bakmayin ya dün yazamadım. Eşim geldide suan koronadan dolayı doktor da sıkınti varmiş muayene almıyormus. Bende dün akşamdan beri başka birinden haber bekliyodum. Şehir hastanesine giderseniz kadın dogumda Baran diye bir doktor, ama eger biraz daha iyi muayene olayim derseniz meddem hastanesinde Hülya, bu 2 doktor icin gidenler iyi diyorlar. Dedigim doktor olsa daha iyiydi ama muayene almamaya basladıgı icin cogu kisi meddem kadın dogum da hülya diye bi doktora yönelmişler. Ama maddi açıdan sıkıntılıysanız şehir hastanesinde Baran adın daki doktorda iyiymis. Kimi aradıysam bu ikisini söylediler.
Teşekkür ederim bilgi için. Hülya hanıma ben gittim bir süre ve çok memnun kalmadım maalesef tabi herkesin doktorda istediği özellikler farklı o yüzden gidip de memnun kalanlar olabilir :) Güneş uzun, oğuzhan kayayı sık duyuyorum bu ara ama henüz denemedim ikisinden birinden memnun kalırsam ben de yazarım buraya.

Teşekkür ederim bilgi için. Hülya hanıma ben gittim bir süre ve çok memnun kalmadım maalesef tabi herkesin doktorda istediği özellikler farklı o yüzden gidip de memnun kalanlar olabilir :) Güneş uzun, oğuzhan kayayı sık duyuyorum bu ara ama henüz denemedim ikisinden birinden memnun kalırsam ben de yazarım buraya.
Iyi olur ilerde banada lazim olucak. Dün bi kac kisiyi aradim. Muayene almayan doktor dan beri bu iki ismi verdilr ama bilmiyorum. Sen neden memnun kalmadın ki ?

Oğuzhan beye gidiyordum ben ancak hastane olarak beğenmiyorum çok saygısızlar güneş hanımı asla tavsiye etmem ilgi alaka berbat aynı zamanda bir tanıdığımıza sırf sezaryen ücretinden dolayı resmen kandırdı şimdi Mehmet karcıya devam edeceğim artık özel Isparta hastanesine

Merhaba hanımlar ben daha yeni hamileyim ilk kez doktora gideceğim hangisini önerirsiniz Hakan Kaya dan randevu aldım ama biraz kararsız kaldım

X