İst Cafe

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.901
60
Adını hem ıstiklal Caddesi hem de ıstanbul’dan alan ıST Cafe, kısa sürede Beyoğlu’nun buluşma noktası haline geldi. Mekan, gündüz gezginleri kadar iş çıkışı keyfi için de cazip bir seçenek olarak Beyoğlu müdavimlerinin kalbine girdi. Ayrıca hızlı ADSL bağlantısı sayesinde kahve eşliğinde işini tamamlamayı seçenler için şimdiden vazgeçilmez bir adres. Kısacası sınırsız sohbet, zengin, herkese hitap eden bir mönü, Beyoğlu’nun eşsiz dokusuyla içiçe bir ortam ıST Cafe’de!

ıstiklal Caddesi’ne daha ilk adım atıldığında bile havası değişiyor insanın. Günün rehaveti, yorgunluğu yerini huzura ve keyfe bırakıveriyor. Caddenin ortak buluşma noktalarından Fransız Kültür Merkezi’ni geçince, köşede göze çarpan ıST CAFE açıldığında da bu huzur ve keyfe doyumsuz sohbetler, lezzetli yemekler, dumanı üstünde kahveler, demli çaylar eklendi. Adeta sokakla içiçe konumlandırılmış mekanın ferah ortamı, güleryüzlü ekibi, hızlı servisi ve farklı mönüsü dikkat çekici.
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
ıST CAFE’nin en çok ilgi gören lezzetleri, tatlıları. Damla sakızlı cheesecake’den nefis brownie’ye uzanan tatlılardan başka bir de Behiye Hanım’ın çöreklerine olan talebin gözardı edilemeyecek kadar yüksek olduğunu söylüyor Deniz Erkan. Tatlılara eşlik eden sıcak içecekler arasında ise Fas Çayı ve espresso’dan cappucino’yla uzanan zengin kahve çeşitleri dikkat çekiyor.
alıntı
 
Son düzenleme:
X