Tüp Bebek Merkezleri İST DA SGK GEÇERLİ OLAN TÜP BEBEK MERKEZİ VAR MI ?

nerde denediniz 2 başarısız tüp bebeği
Doktorumun özel muayenesi vardı canım onunda Bağdat caddesinde anlaştığı bir klinikte yaptırdık. Şimdi benim başarısız oldu diye herkesin aynı düşünceye kapılmasını istemem ve kesin orası yüzünden tutmadı diyemeyeceğim için ismini verirsem kötülemiş olurum

Merhaba, hayırlısı olsun . Benim olumlu geçti şuan 3.5 aylık hamileyim. Raporlu fiyatı ben 7500 +450 muayene ücreti verdim. Ve ilaçları yazdırmak için kolan hastanesine de 450 ücret verdim. Ben umutsuz vakaydım ali osman bey yüzüme söyledi fsh yüksek ve yumurta rezervim azdı 2 ay ilaç tedavisi uyguladı sonra fsh istediği değere gelince esas sürece iğneli işlemlere başladık. 9 yumurta toplandı ama 2 tanesi 5.güne gelebildi. Dondurulmuş ve doğal transferi uygun gördü bende yumurtam az diye ve gayette başarılı olduk şükürki. Çok sıcak ve dobra bir doktor asla para alsın diye birşeyler yapmaya çalışan biri değil ben çok memnun kaldım. Tavsiye üzerine gittim tavsiye edenin şuan ikiz kızları var. Umarım darısı başınıza oluur 🙏 sormak istediğiniz başka birşey varsa sorabilirsiniz 🌺
Merhaba Benımde rezervi düşük size ne ilaç tedavi uyguladı vitamin falan mı verdi doktor

Merhaba Benımde rezervi düşük size ne ilaç tedavi uyguladı vitamin falan mı verdi doktor
cyclo progymova ilaç ve vitamin olarak proxy women (vitamin olarak ben buna yeni başlamıştım. uygun kullanmaya devam edebilirsiniz dedi. bu olmasaydı da kendisi vitamin yazacaktı.)

Ben de Avrupa yakasındayım hemen Zeynep kamilde başladım işlemlere araştır yapmadan. Süleymaniye kadın doğum hastanesi de Kazlıçeşme marmaray durağına yürüme kesafesinde. Kartal’da olumsuz cevap alırsanız Zeynep kamile hiç bulaşmayın derim. Bir de rahim filmini eğer maddi imkanınız yetiyorsa özelde çektirin.
Merhaba meme ultrasonu için Zeynep kamil günü ileri bir tarihe mi veriyor acaba

Olabilir hiç duymadım öyle birşey. Benim iki tane arkadaşım daha doğrusu tanıdığım diyeyim Bahceci de bebek sahibi oldu. Bir tanesinin 4. Denemesiydi hatta. İlk 3 denemeyi medicalparkta yaptırmıştı. Bahçeci de çok masraflı bir yer eğer çok masraf yapabilecekseniz oraya başlayın derim ben. Tedaviniz yarım kalmasın
Bahçeciğin fiyatı ortalama ne kadar acaba öğrenebilir miyim? Ben de düşünüyorum da

Bahçeciğin fiyatı ortalama ne kadar acaba öğrenebilir miyim? Ben de düşünüyorum da
SGK lı fiyat 9400 olmuş dün öğrendim. Fiyatlar güncellenmiş. Eğer istanbuldaysanız gidip yüzyüze görüşün. Yeni fiyatları bilmiyorum. Biz 8800 e anlaşmıştık Aralık ayında.

SGK lı fiyat 9400 olmuş dün öğrendim. Fiyatlar güncellenmiş. Eğer istanbuldaysanız gidip yüzyüze görüşün. Yeni fiyatları bilmiyorum. Biz 8800 e anlaşmıştık Aralık ayında.
Çok teşekkür ederim. Şuana kadar biraz yorucu geçti. Klomen ve çatlatma iğnesi ile denedik. Yaz tatili dönüşü moral toparlip başlicaz inşallah. Dua edin 🌺

Merhaba, bende Ali Osman Koyuncuoğlu'ns gitmeyi düşünüyorum. Daha önce 2 başarısız tüp bebek deneyimim var. Raporlu olarak fiyatları nasıl ve nasıl işlemler yapıldı? İnşallah süreciniz olumlu olmuştur diyerek sormak istiyorum. Telefonda görüştüm fiyat sordum ancak raporlu mu raporsuz mu fiyat verdiler bilemedim.
Sli.osman bey e gittinizmi acaba?

X