İştah kesen çay?

hilali_yigidim

yigidin annesi
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
85
30
Merhaba bayanlar kesinlikle sizde benim gibi iştah kesen çay denemişsinizdir peki bu iştah kesen çaylardan en başarılı hangisidir Ben şuan Baharatçıdan aldım zayıflatan bir çay kullanıyorum ve gerçekten iki haftada 3 kg verdim tok tutuyor tuvalete çıkartıyor ve çok su içirtiyor sizde tok tutan çay biliyorsanız bu yorumunun altına yazın ve kaç kilo verdiğinizi yazın lütfen

Doğum kiloları gitti şükür 45 günde ben 6 arkadaşım 8 verdi.kalıcı olarak. Ama ben düzenli yemek yemiyorum kahvalti ondan sanirim. Herhangi bir karaciğer /kalp /tansiyon sorunu yoksa özelden yazarsaniz yonlendiririm kapıda ödeme oluyor. Troit varsa kilo verme garantili değil ama ödem atılır en azından. Kilo veren de var ama. Aynı firma çatlak ve sikislastirici krem çıkardı mecburen 110 tlydi en son dönem dönem kampanya oluyor

Doğum kiloları gitti şükür 45 günde ben 6 arkadaşım 8 verdi.kalıcı olarak. Ama ben düzenli yemek yemiyorum kahvalti ondan sanirim. Herhangi bir karaciğer /kalp /tansiyon sorunu yoksa özelden yazarsaniz yonlendiririm kapıda ödeme oluyor. Troit varsa kilo verme garantili değil ama ödem atılır en azından. Kilo veren de var ama. Aynı firma çatlak ve sikislastirici krem çıkardı mecburen 110 tlydi en son dönem dönem kampanya oluyor
Ay lütfen babada paayyllaaşşş çok ihtiyacım var 30 kilo aldım hamileliğimde vermem lazımmm

Üretici firma hatayda anemi den tansiyona ozellikle ciğer sorunlarına kadar herhangi bir kalıtsal hastalığı olanlara yan etki yapacak kadar etkili bir ürün. Ödem de artırıyor. Always Slim yaziyor üstünde ama alanlarin başkalarını yönlendirmesi ile saglaniyor kapıda ödeme 120 bu ay 109 Muş kampanya

İçeriği

Eklentiler

• received_968807459991712.png
    received_968807459991712.png
    171,9 KB · Görüntüleme: 948
Merhaba bayanlar kesinlikle sizde benim gibi iştah kesen çay denemişsinizdir peki bu iştah kesen çaylardan en başarılı hangisidir Ben şuan Baharatçıdan aldım zayıflatan bir çay kullanıyorum ve gerçekten iki haftada 3 kg verdim tok tutuyor tuvalete çıkartıyor ve çok su içirtiyor sizde tok tutan çay biliyorsanız bu yorumunun altına yazın ve kaç kilo verdiğinizi yazın lütfen
ben 5i 1 arada yapıyordum (funda,mate,biberiye,kekik,yeşilçay) aktardan alıp demleyip içiyordum çok güzel faydasını da gördüm. şuanda buna 4 bitki daha eklenmiş olan 9u 1 arada içiyorum. Ama size tavsiyem sürekli içeceğiniz için içinde sinameki olmasın,fazlası bağırsaklara zarar veriyormuş, sinamekiyi bıraktgınız an kabızlık yaratabiliyormuş. Tabi siz de yine de bir araştırın :) bu arada ben 13 kilo vermiştim günde 3-4 bardak içiyordum

Sevdiğin Kıyafetler Artık Olmuyorsa Değişim Vakti Gelmiş Demektir

Son düzenleyen: Moderatör:
X