İstanbul avrupa yakası dudak renklendirme önerisi

stairwaytoheavennn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
287
64
26
Arkadaşlar dudak renklendirme konusunda iyi bir yer arıyorum istanbul avrupa yakasında. Özellikle ten rengine uygun yakısacak tarzda renklendırme yapabilen yönlendirebilen göz zevki iyi bir uzman arıyorum. Memnun kaldıgınız yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba ben de düşünüyorum ama İstanbul büyüklüğünde kayboluyorum araştırırken başlığa çok sevindim. Kuzenim Sinan İslam Yılmazda dudak yaptırdı, kendisi kaş yapıyor yardımcısı dudak yapıyormuş. Fiyatlar dudak 4 kaş dokuz denmişti bana en son. Bir de ablam Serap Loren'e gitmişti dudak için açıkçası kuzenimin dudağını daha çok beğendim. Serap hanımda kendisi ve yardımcıları için ayrı fiyat veriyor. İkisi de nişantaşında. Farklı seçenekler arıyorum ben de. İnşallah başlıktan bir sonuç çıkar hepimiz için :)

Merhaba ben de düşünüyorum ama İstanbul büyüklüğünde kayboluyorum araştırırken başlığa çok sevindim. Kuzenim Sinan İslam Yılmazda dudak yaptırdı, kendisi kaş yapıyor yardımcısı dudak yapıyormuş. Fiyatlar dudak 4 kaş dokuz denmişti bana en son. Bir de ablam Serap Loren'e gitmişti dudak için açıkçası kuzenimin dudağını daha çok beğendim. Serap hanımda kendisi ve yardımcıları için ayrı fiyat veriyor. İkisi de nişantaşında. Farklı seçenekler arıyorum ben de. İnşallah başlıktan bir sonuç çıkar hepimiz için :)
bi bakayım hala renklendiremedim şuan bir şeyler karısık bende önce başka şeylerle ilgilenmem lazım :d o sırada araştırıyorum bana çoğu renk ruj gidiyor aslında ama günlük kullanacagım cildime saç kaş rengime yakışacak öneri yapabilen uzman lazım bana

İstanbul içim değil ancak ankarada yaptırmayı düşünenler cansu durkunu yercih edebilir. Bi arkadaşımın tavsiyesi ile gittim ilk seansta bile kullandıkları renk çok güzel dudağıma oturdu ancak genede kalıcılık için 2.seansa gittim çok daha güzel oldu. Hem dudak çizgileri çok belirgin,hem çok ilgililer hemde dudak için kullandıkları pigmentler çok güzel. Bildiğim kadarıyla pigmentleri kendileri üretiyorlar ve diğer güzellik merkezlerine satıyorlar istanbulda yaptıracaklar cansu durkunun pigmentini kullanan yerlere yaptırabilir ben çok memnunum

X