Istanbul avrupa yakasında veya beylikdüzünde oturanlar ve otobus bilgisi olanlar

Minnosella098

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2019
637
670
30
Kızlar ben iş başvurusu yapmıştım ümraniye de kabul edildi yarın benden belgelerimi istiyorlar . Ben beylikdüzünde oturuyorum ve burada yeniyim ben toplu taşımayla oraya nasıl gidicem bilgisi olanlar lütfen yardımcı olabilir mı? Isim normalde home office 60 iş günü orda durmam lazım orda kalacak yer bulucam ama yarın nasıl gideceğim hakkkında hiç bir fikrim yok.

Merhaba, metrobüsle Altunizade'ye gelip oradan Ümraniye yönüne metroya binebilirsiniz. Ayrıntılı konum vermediğiniz için kabaca tarif ettim.

Trafi diye bir uygulama var; ben de hep ondan bakıyorum nereye nasıl gideceğime bu arada. Öneriririm size de :)

Kızlar ben iş başvurusu yapmıştım ümraniye de kabul edildi yarın benden belgelerimi istiyorlar . Ben beylikdüzünde oturuyorum ve burada yeniyim ben toplu taşımayla oraya nasıl gidicem bilgisi olanlar lütfen yardımcı olabilir mı? Isim normalde home office 60 iş günü orda durmam lazım orda kalacak yer bulucam ama yarın nasıl gideceğim hakkkında hiç bir fikrim yok.
Ben de Ümraniye de çalışıyorum beylikdüzündenn gelen arkadaşlar var ama servisle geliyorlar onda bile çok zor 2 saat sürüyor yol hele kışın resmen eziyet metrobüse var ama metrobüsten inip minübüs veya taksiye binilmesi gerekiyor

Metrobüsle

Metrobüsle Altunizade
Oradan metroyla Ümraniye...
En hızlı böyle gidersin.
Ama her türlü otobüs bilgisi için moovit.com 'a gir, çok sağlıklı ve harika bilgi veriyor

Merhaba telefonunuza “Google Maps” uygulamasını yükleyin. Kendi lokasyonunuz ve gideceğiniz yerin lokasyonunu seçip arama yapın. Toplu taşıma görseline tıklayın. Orada süreleri de gösteriyor birçok alternatif sunuyor ben sürekli bu uygulamayı kullanıyorum

mobiett uygulamasında da gideceğiniz yeri seçip toplu taşımayla nasıl gidebileceğinizin bilgisini alabilirsiniz. Google Maps de aynısını yapıyor. Gideceğiniz mesafe çok uzun olduğu için metrobüs en mantıklısı olur.

X