İstanbul Burun Estetiği/Yaşadıklarınız

bebeksibiri

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
24
12
Merhaba kızlar :) Uzun zamandır burun ameliyatı olmak için birçok araştırma yaptım.Kötü bir burna sahip değilim, hatta yüzüme göre küçük olduğunu söylüyorlar ancak yandan baktığımda beni rahatsız eden bir yamukluk var.Güldüğümde aşağı düşmesi beni çok memnun etmiyor ama küçük bir işlemle daha güzel olacağı kanısındayım.Bildiğiniz gibi bu işlemi yapan bir sürü doktor ve bir sürü burun tipi var.Çok araştırma yaptığım için de kafam karıştı ve bu platformda fikirlerinizi almak istedim.Bazı doktorlar simülasyon yapıyor.İşlemden sonra simülasyonla birebir sonuç çıkıyor mu? Ayrıca hangi burun yapısının yüzüme güzel gideceğinden bile emin değilim.Buna nasıl karar vermeliyim? İsteğim yandan görüntünün güzel olması ve önden bakıldığında çok kalkık durmaması.Dudağım da kapanmayan bir yapıda olduğu için burnum çok kalkık olursa orantısız bir görünüme sahip olmaktan korkuyorum.Fiyat konusunda da yaptığım araştırmalar sonucu biraz şaşkın olduğumu söylemeliyim çünkü fiyatlar uçmuş.50 bin tl ye kadar çıkmış fiyatlar, bazı doktorlar euro ile fiyat veriyor.Benim bütçem ortalama 15 bin tl. İstanbul içinde önerebileceğiniz , memnun kaldığınız iyi bir doktor var ise bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Burnunu yaptırmış ve yaşadıklarını aktaran olursa da hiç fena olmaz :)

Yuzunuze nasil bi burun yakisicagini bilmiyosaniz doktora danisin bence bende tam olarak nasil bi burun gider bilmiyorum doktor simülasyon cizimi yapip gosteriyo ben henuz gitmedim bende yaptiricam insallah

İnstagramda cok takipcisi olanlar daha fazla istiyor erdi özdemir yusuf ozturkcu erkin onsal takip ediyorum fiyatlari 10 15 arasi digerlerine sormaya korkuyorum zaten

Mayıs haziran gibi bi diyorum daha kotu olursq diye bi diyorum begensem niye yaptirmaya kalkiyim yaza kadar savasicam kendimle ama bayadir yaptirmak aklimdaydi o zamanlar para yoktu simdi para denklesti yok kotumu olur yok nefes hic alamazsam vs vs dertleri basladi bende

Mustafa Demir'e ameliyat oldum ben. İlk muayeneye gittiğimde fotoğraflar çekti ve şekli üzerinde konuştuk. Ameliyat günü yine netleştirmek için aynı şekilde konuştuk, tabletten program ile gösterdi. Bence hemen hemen aynı oldu
. Birebir aynısını beklemedim açıkçası çünkü doktorum da söyledi en başından beri. "Biz ne kadar burda çizersek çizelim, burnu açtığımızda netleşir, bazı şeyleri o an görürüz" diye.

Ayy ben de aynı şekilde! Yazın yaptırmayı düşünüyorum ancak kafamda net bir isim yokk. Umarım gönlünüzce olur her şey

Teşekkür ederim :) Hemen instagram sayfasına bakıyorummm

Rica etsem sürecinizden bahsedebilir misiniz?

Rica etsem sürecinizden bahsedebilir misiniz?
Tabii.
Bi tanıdık aracılığıyla tanıdım. Hemen muayene oldum 2 hafta içinde de ameliyatı oldum. Ameliyat gecesi hastanede kaldım. Bütün gece 45dk'da bir 15'er dk buz koyduk. Ertesi sabah taburcu ettiler. Evde de buz koymayı ihmal etmedik. Doktorun talimatlarına da uydum birebir. Düzenli olarak temizliğini yaptım. Morluk nerdeyse hiç olmadı. Muhtemelen buz koymakla alakalıydı. Çünkü çok büyük bir kemer vardı burnumda. Yarı yarıya küçüldü. Pek sıkıntım yoktu aslında. Sadece sırt üstü uyumam gerekiyordu bundan çok sıkılmıştım. Tamponlu olduğu için burundan nefes alamıyordum. Hep ağızdan nefes aldım. Dudaklarım çok kurudu. Önerim güzel bir dudak nemlendiriciniz olsun. Her an sürün. Çok iyi gelicek.
1 hafta sonra alçıyı ve tamponu çıkardı. 1 hafta da bantlı durdu. Sonrasında kendi kendine iyileşme süreci.

Ayy siz böyle anlatınca her şey çok kolaymış gibi geldi bana..Teşekkür ederim sürecinizi paylaştığınız içinnn.

Merhaba, ben 12 Aralık'ta Op. Dr. Niyazi Altıntoprak'a ameliyat oldum. Süreç içerisinde neredeyse görüşmediğim doktor kalmamıştı. Özellikle simetri konusunda baya takıntılı bi insan olduğumdan ameliyattan vazgeçmeyi bile düşünümüştüm. Niyazi hoca kbb doktoru ve insan olarak mükemmel biri gerçekten. Çizilen simülasyon nasılsa şu an ki burnum birebir aynısı diyebilirim. çok küçük farklılıklar illa ki oluyor ama göze batacak şeyler değil. Bu forumda bir sürü şey okudum burun estetiğine dair. Beni en çok korkutan şeylerden biri eğrilik biri de burun delikleri arasında ki eşitsizlikti. Niyazi hoca ameliyattan sonra nostril retainer diye bir aparat veriyor. 1 ay hiç çıkartmadan toplamda 3-6 ay arası kullanmanız gerekiyor. Bu aparat biraz pahalı bir şeymiş ancak sonuçları gerçekten mucize. SAdece bu aparat için bile Niyazi hocayı öneririm çünkü diğer doktorların para hesabı yaptığı durumlarda benim doktorum ücretsiz şekilde bunu kullandırıyor. Fiyatları çok makul bana kalırsa. İlgi alaka sorumluluk hat safhada. 4 ay geçmesine rağmen hala arayıp bir sorunum olup olmadığını soruyorlar. Mutlaka bir araştırın derim, isim yapmaya başlamadan önce değerlendirmek lazım çünkü bana kalırsa 1 seneye kalmaz Niyazi Hocanında fiyatları ciddi anlamda artacak.

Aparattan bende kullanıyorum sız ne kadardır kullnaıyorsunuz

Merhaba, Dr. Erhan Coşkun ile görüşmenizi tavsiye ederim. Randevu için ücret ödemiyorsunuz. Kafanızdaki her türlü soruya cevap bulabileceğinizi düşünüyorum.

Aparattan bende kullanıyorum sız ne kadardır kullnaıyorsunu
ben ilk 1 ay hiç çıkartmadan kullandım. sonrasında 1 ay kadar sadece geceleri kullandım. Sonra bıraktım 1,5 ay hiç kullandım Şimdi tekrar geceleri kullanmaya başladım 6 ay dolana kadar gece kullanmaya devam edeceğim. Gerçekten çok işe yarıyor tekrar kullanmaya başlayınca daha iyi farkettim. Bence burun estetiği yapan her doktorun bunu mutlaka kullandırması gerekiyor

Ben ameliyat sonrası nefes alamadığım ıcın kullanmaya başladım bırde burunum indikçe bı çr baskı hıssı oluştu sizde öyle nota ey oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…