İstanbul Burun Estetiği/Yaşadıklarınız

Merhaba benim kuzenim burun ameliyatı oldu.Bu süreçte burnunuzun tıkalı olması çok normal.Hatta ameliyat olanlar özellikle lip balm kullanmanın çok önemli olduğunu söylüyordu çünkü ağzıdan nefes alıp veriliyor.Başta ateli alınmadan önce o da bu tarz bir şey yaşadı.Ama şu an hiç böyle bir problemi yok.İçinizi ferah tutun, ameliyattan sonra insanın psikolojisi bozuluyormuş haklı olarak anca bu geçici bir durum :)

Çook teşekkür ederim cevabınız için :) içim rahatladı!!

bahsettiğiniz nostril retainer aparatını 300 tl karşılığında Alparslan yıldırımdan aldım,bak Niyazi bey ücretsiz vermiş,vay be ne doktorlar var helal olsun :) Umarım Niyazi beyin önceliği hep hasta memnuniyeti olarak kalır.

Ben 15 subatta burin ameliyati oldum doktorum Mehmet Dogru. Hic bir sorun yasamadim ne morluk ne kanama ne baska birsey sadece 3. Gun yuzum şişti ve ertesi gun indi şişlikler. Estecentral instagram hesabindan bakabilirsiniz yaptigi burunlara. Ben cok memnun kaldim ve isteyen herkese oneriyorum. Burnumda egrilik varmis ameliyat sonrasinda ogrendim o gune kadar hic bilmiyordum ve burnumda aslinda nefes alamamam haricinde bir sorun yoktu. Su an ki halinden cok memnunum cok dogal duruyor.

merhaba :) geçmiş olsun ben değil ama arkadaşım Gökhan Mersinlioğlu ile ameliyat gerçekleştirdi çokta memnun. Fiyatı da sizin bütçenize uygun diye biliyorum sizin bütçenizden de bi tık düşük olabilir emin olamadım. Arkadaşımın burnu baya sorunlu bir burundu kemikli eğri vs ve o doğal bir burun istedi onun beklentilerini karşıladı. Umarım sizde gönlünüzdeki doktoru bularak istediğiniz görünüme kavuşursunuz:)

Ne kadar güzel anlattınız

Dt
Dr.Erkin önsal iyi bir Doktor tavsiye ederim canim

Ben oldum erdi ozdemir doktorum 7 ay oluyo :) hayirli olsun sizinde yeni burnunuz
Teşekür ederim canim sizinde hayirli olsun:)
Sizin ödemleriniz nasil ? Benim burum sirtinin bi kenarinda yuvarlak bi şişkinlik var,ondan burnum düz görünmiyor. Yurtişinda oldum için Kontrolle gidemiyorum. Telefonda Ödem ve şişkinlik diyor.

Benim cildim ince ne odem ne sislik kaldi :) kalin cildiniz varsa eger odemden olabilir aynen sizin daha yeniydi zaten biraz sabretmek lazimmis bu surecte
Benim burun ucuma sert bisey koymus kikirdak heralde saga sola hareket etmiyo kazik gibi uc kismi sizin nasil varmi oyle bisey

Jaaaa :) benimde burun uçu sert doktorum burun uçu ödemliģi en son gideçegini söyledi . Evet bende inçe deriligim en az 10 ay beklemek lazimiş yinede .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…