İstanbul doğal burun estetiği yapan doktorlar

helpist

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
9
2
23
Arkadaşlarrr merhaba ben konka şişmesi ve kemiğimin sağa doğru yatık olmasından kaynaklı burun ameliyatı olacağım ama yaptırmışken kemerimin de gitmesini istiyorum. İstanbulda doğal burun yaptırmış memnun olan ya da yaptırmayı düşünen yardımcı olabilecek birileri var mı yaa 😍😍

Arkadaşlarrr merhaba ben konka şişmesi ve kemiğimin sağa doğru yatık olmasından kaynaklı burun ameliyatı olacağım ama yaptırmışken kemerimin de gitmesini istiyorum. İstanbulda doğal burun yaptırmış memnun olan ya da yaptırmayı düşünen yardımcı olabilecek birileri var mı yaa 😍😍

Prof. Dr. Murat Sarı Kliniği Bağdat Caddesinde

ben de doktor arıyorum yoğun bir şekilde. Murat Sarı’ya ulaştığımda ücret bilgisi paylaşmayı tercih etmediler. Muayene ücreti de 600 liraydı. Bilemiyorum bana çok doğru bir yaklaşım gibi gelmedi.
Merhaba,

Kendisine ulastigimda bana da ucret bilgisu vermediklerini soylediler. Eger ilgilenirseniz,
Onur Aridasir: 8 bin
Turgut Yuce: 8-10 bin arasi
Mehmet dogru: 10 bin
Mustafa Demir: 10 bin
Bunlar arastirip begendigim doktorlar, umarim isinize yarar.

Dr Cengizhan ekizceli instasına bakın ..Adam işinin hakkını veriyor..Geçenyıl 6 bindi bu yıl bilmiyorum..Ama muayene ücreti yoktu..1 Sadullah karun (ama o biraz tuzlu) 2 Cengizhan ekizceli

Dr Cengizhan ekizceli instasına bakın ..Adam işinin hakkını veriyor..Geçenyıl 6 bindi bu yıl bilmiyorum..Ama muayene ücreti yoktu..1 Sadullah karun (ama o biraz tuzlu) 2 Cengizhan ekizceli
Cengizhan bey 12bine yapıyormuş

Aa geçen yıl 6 bindi..Ben geçenyıl devletteyken yaptırdım..Bana ben özele geçiyorum..Beklemeden hemen ameliyat olmak istersen 6 bin dedi. Ben bekledim devlette oldum...Cnn de çıkmaya başlayınca ünlendi fiyatıda uçmuş..Şaka gibi

Ben 1 yıl kadar önce Elad Azizli’ye yaptırdım.Kesinlikle tavsiye ediyorum.İnstagram hesabından detaylı inceleyebilirsin.

Ben 1 yıl kadar önce Elad Azizli’ye yaptırdım.Kesinlikle tavsiye ediyorum.İnstagram hesabından detaylı inceleyebilirsin.
Merhaba bende 2.5 ay once oldum ve göz pınarına denk gelen kemikte şişlik var kaş arasında ödem mi kemik mi anlayamıyorum siz böyle bişey yaşadınız mı yada ödemleriniz ne kadar sürede indi kıkırdak ile kemik arasında bi sertlikten bahsediyorum ödem midir emin olamadım da

ben de doktor arıyorum yoğun bir şekilde. Murat Sarı’ya ulaştığımda ücret bilgisi paylaşmayı tercih etmediler. Muayene ücreti de 600 liraydı. Bilemiyorum bana çok doğru bir yaklaşım gibi gelmedi.
Bence dr Timur batmaz. Çok doğal burunlar yapıyor. Sayfasına bakın.

Merhaba.Dr.Barış Çakır a da Akut Özpür e ameliyat olan var mı ve sonuçları paylaşabilir mi 🙏🙏

Merhaba,

Kendisine ulastigimda bana da ucret bilgisu vermediklerini soylediler. Eger ilgilenirseniz,
Onur Aridasir: 8 bin
Turgut Yuce: 8-10 bin arasi
Mehmet dogru: 10 bin
Mustafa Demir: 10 bin
Bunlar arastirip begendigim doktorlar, umarim isinize yarar.

Merhaba, Onur Aridasir hangi hastanede yapıyor ameliyatlarını görüştünüz mü acaba?

Karar verebildiniz mi?

X