İstanbul Dudak Dolgusu- fiyatlarıyla tavsiye arıyorum. Dr Mehmet Gencer tanıyan var mı?

Nedim yıldızın dolgularını instagramdan görüp çok beğeniyordum. Dudak dolgusu için gittim eski dolgumu eritmeyi tavsiye etti. Biraz bekledkten sonra yenisini yaptı ama tam bir hayal kırıklığı kesinlikle tavsiye etmiyorum hem çok pahalı hemde sonuç hiç güzel değil.

Tabii ki de fake hesap bu inanmayın. Ben yaptırdım asla memnun kalmadım. 1 ml dedi dudağımın üstü şişti dudağımın kendisi aynı 1 ml yaptığını söyledi
Yıllarca dolgu yaptıran biri olarak 1ml nin ne kadar oldugunu az cok biliyorum. Bence hepsini kullanmıyor dolgunun. Bende hic memnun kalmadım. Fiyatıda 2.500₺ olmuş valla paraya yazık

Ben de Dr Nedim Yıldız'a gidecektim açıkçası ama Şikayet Var 'da bir kadının yazısını gördüm vazgeçtim. Cerrahpaşa mezunu başka Dr buldum ona gittim. Çok ince dudaklarım vardı açıkçası doğl durmaz diye korkuyordum ama sonuçtan çok memnunum. KAfamda bir model de yoktu model konusu bence kişiden kişiye değişebilir bir şey. Dr bey ne öneriyorsa ok dedim sonuç mükemmel bence ve kimse dolgu yaptırdığımı anlamıyor :KK59: Babam bile anlmadı yani o derece :KK70: Kenditecrübemden yola çıkarak tavsiye ediyorum Dr Fırat Sungar'ı. Fiyatı da 3 ay önce 1500 TL'ydi dudak dolgusu için şimdikaçtır bilmiyorum ama
Selam ben de yaptırmak istiyrum dolgu ama korkuyorum kötü olursa diye bu doktor İstanbul damı ?

Dr önerilerine açığım kızlar uygun fiyatlı ama eli iyi doktor arıyorum dolgu için hem nazolabial hem botoks hem dudak için

önceki ve sonraki hali

Eklentiler

• İNCE.jpg
    İNCE.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 134
  • DOLGU.jpg
    DOLGU.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 136
Güzel olmuş doktorunuz kim kaç ml yapıldı ve fiyat bilgiside verebilirmisiniz?
Birde ben bu dudağa 1 ml daha yaptırdım göz alışınca daha fazlasını istiyor isa :) ama doktor budan sonra başka yamam bu seni 1 sene idare eder dedi :)

Eklentiler

• 3 ML İLK.jpg
    3 ML İLK.jpg
    152,6 KB · Görüntüleme: 120
  • 3 ML SON.jpg
    3 ML SON.jpg
    138,4 KB · Görüntüleme: 117
Ben de Dr Nedim Yıldız'a gidecektim açıkçası ama Şikayet Var 'da bir kadının yazısını gördüm vazgeçtim. Cerrahpaşa mezunu başka Dr buldum ona gittim. Çok ince dudaklarım vardı açıkçası doğl durmaz diye korkuyordum ama sonuçtan çok memnunum. KAfamda bir model de yoktu model konusu bence kişiden kişiye değişebilir bir şey. Dr bey ne öneriyorsa ok dedim sonuç mükemmel bence ve kimse dolgu yaptırdığımı anlamıyor :KK59: Babam bile anlmadı yani o derece :KK70: Kenditecrübemden yola çıkarak tavsiye ediyorum Dr Fırat Sungar'ı. Fiyatı da 3 ay önce 1500 TL'ydi dudak dolgusu için şimdikaçtır bilmiyorum ama
Selam bende botoks düşünüyorum. Bu doktora guvenebilirmiyim acaba. Listeme ekledim

X