İstanbul Dudak Dolgusu- fiyatlarıyla tavsiye arıyorum. Dr Mehmet Gencer tanıyan var mı?

Ben yaptırdım ama beğenmedim, hiçbir fark olmadı dudağımda “1 ml uyguladığını söyledi”. Ben bakmayı unuttum ne kadar kullandığını tüpe bakın mutlaka. Boşa gitti o kadar param

Diğer doktorları bilmiyorum ama Dr Nedim Yıldız bu alanda en iyisi bence. Ben dudak dolgusu yaptırdım iki defa onda.Arkadaşlarım da dudak dolgusu ,çene ,jawline ve Botox yaptırdılar.Hepimiz çok memnun kaldık.Ellerinde nasıl bir tılsım var bilmiyoruz ama dokunduğu her yer güzelleşiyor :) Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz😉

Diğer doktorları bilmiyorum ama Dr Nedim Yıldız bu alanda en iyisi bence. Ben dudak dolgusu yaptırdım iki defa onda.Arkadaşlarım da dudak dolgusu ,çene ,jawline ve Botox yaptırdılar.Hepimiz çok memnun kaldık.Ellerinde nasıl bir tılsım var bilmiyoruz ama dokunduğu her yer güzelleşiyor :) Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz😉
güle güle kullanın,
fiyatları nasıl?

Kızlar merhaba,
İstanbulda dudak dolgusu için araştırma halindeyim. Dr. Mehmet Gencer- Dr. Nedim Yıldız ve Estetik Yolculuğu sayfasının doktoru arasında kararsız kaldım, tüm bu doktorlardan fiyat aldım. Gönlüm plastik cerrah olduğu için Dr. Mehmet Gencer diyor sanki, ama onun da daha önceki işlerini görmedim. Sizin tavsiyeleriniz neler?
Şöyle M'leri belirgin güzel şekilli dolgun dudaklar için.
Merhaba
Ben geçen yıl dr nedim yıldız da dudak dolgusu ve jawline yaptırdım şidetle öneriyorum gidebilirsiniz. Yenşden randevu aldım bu seferde botox yaptıracağım inananıyorum ki botoxtan da memnun kalacağım.

Ben kesinlikle Nedim Yıldız’ı tavsiye ediyorum. Çünkü anladığım kadarıyla afrodit dudak istiyorsun sen. Doktor Nedim bu konuda çok iyi dudakların daha belirgin olması için ip yöntemini kullanıyor daha dolgun ve doğal görünüyor. Yakın çevremde ona dolgu ve botoks işlemi yaptıran arkadaşlarım var Ve hepsi çok memnun. Yaptığı işlere Instagram sayfasından da bakabilirsin 😊

üst üste 2 üye ikisi de sadece doktor övmüş. yine reklam hesaplarıyla karşı karşıyayız. bu doktoru bir ara düşünmüştüm ama soğudum şu an.
üst üste 2 üye ikisi de sadece doktor övmüş. yine reklam hesaplarıyla karşı karşıyayız. bu doktoru bir ara düşünmüştüm ama soğudum şu an.
Çok bariz... Benim memnuniyetsizlik mesajım üzerine biri özelden yazmış yardımcı olurum memnuyietsizliğiniz giderilir diye. Telefon numaramı istedi ve o günden sonra giriş yapmamış ve dönüş olmadı. Böyle bir şey olamaz ya

Merhaba ben bugun 3.kez dolgu yaptırdım.Yaptırdığım dolguları birer sene kullandım.İki kez yaptırdığım kişi Evren Helvacıydı fiyatları arttı ve ilgiden ötürü değiştirmek istedim doktoru.Bugün gittiğim dr. Emel Sıkar Maltepe'de ilgisi ön bilgilendirmesi benim cok hosuma gitti.2. seansa gidicem 15 gün sonra eğer 1 ay sonrası hala memnun kalırsam şiddetle tavsiye edeceğim bir dr olacaktır kendisi:)
Merhaba dudak dolgusunu ne kadara yaptırdınız acaba?

Yalan tabii ki. Bir de bana özelden mesaj atmışlar numarınızı verin memnuniyetsizliğinizi giderelim diye sonra dönüş falan da yapmadılar. Üst üste fake hesap açıp övüp övüp gidiyorlar.

Ben de Dr Nedim Yıldız'a gidecektim açıkçası ama Şikayet Var 'da bir kadının yazısını gördüm vazgeçtim. Cerrahpaşa mezunu başka Dr buldum ona gittim. Çok ince dudaklarım vardı açıkçası doğl durmaz diye korkuyordum ama sonuçtan çok memnunum. KAfamda bir model de yoktu model konusu bence kişiden kişiye değişebilir bir şey. Dr bey ne öneriyorsa ok dedim sonuç mükemmel bence ve kimse dolgu yaptırdığımı anlamıyor :KK59: Babam bile anlmadı yani o derece :KK70: Kenditecrübemden yola çıkarak tavsiye ediyorum Dr Fırat Sungar'ı. Fiyatı da 3 ay önce 1500 TL'ydi dudak dolgusu için şimdikaçtır bilmiyorum ama

Ben Nedim Yildiz'a dudak dolgusu yaptirdım gecen sene.Dudaklarim ince degil normalde,1ml yapıldi.Instagram sayfasinda gorduklerimiz gibi guzel falan olmadi.Hem simetrik degil hem gülumsedigimde ust dudak kivrilip kayboluyordu,2000 tl odemistim.8 ay kadar sonra etkisi kalmadi zaten ve cok kotu yapildi,hic memnun kalmadim.Bir de botoks yaptirdim.ikinci botoksumdu,ilk botoksumu baska bir yerde 600 tlye yaptirmistim,6 ay kadar etkili oldu dysport kullanilmisti marka olarak.Burda botoksa 1200 tl odedim,2.hafta alin cizgim hala duruyordu kaz ayaklarimda da cok etkili olmadi,14.gun kontrolde alin bolgesine tekrar yapildi.Memnun kaldigimi soyleyemem,iki kati fiyat odedim 4.ayda etkisi gitti

Kızlar merhaba,
İstanbulda dudak dolgusu için araştırma halindeyim. Dr. Mehmet Gencer- Dr. Nedim Yıldız ve Estetik Yolculuğu sayfasının doktoru arasında kararsız kaldım, tüm bu doktorlardan fiyat aldım. Gönlüm plastik cerrah olduğu için Dr. Mehmet Gencer diyor sanki, ama onun da daha önceki işlerini görmedim. Sizin tavsiyeleriniz neler?
Şöyle M'leri belirgin güzel şekilli dolgun dudaklar için.
Dudak doldusu için eğer istanbulda iseniz kendi doktorumu önerebilirim. 3 kız arkadaş gittik. Memnun kaldık. Fiyatları da piyasaya göre uygun.

X