İstanbul hangi burun doktoru?

İlk ameliyatınızı farklı doktorda oldunuz değilmi ne gibi bir problem var şu an?en korktuğum şey revizyon ameliyatı olmak zorunda kalmak😞
Evet, güzel olmadı şekli.
Yanı öyle ufacık şeyler degıl, bildiğiniz kötü .
Benimde aynı korkularım var suan.
Hayırlısı olsun

En kafama taktığım sey suan.

Fazla para alan iyi burun yapıyor diye birşey yok bencede..Ama ben biraz cesur davranıyorum heralde başka hiçbir doktorla görüşme yapmadan direk kararımı verdim😊
Aynen ben de :))
Açıkçası cok kafa karıştırmak istemiyorum
Sonuçta içime sındı ve başka doktora gitme gereği duymadım.

Çünkü instagram ve burda cok bakindim, cok fazla araştırma tapan kişilerin kafaları cok karişik.

Kafamı karıştırmak istemedim 🤷‍♀️

Evet ilk ama fiyat konusu buruna göre değişiyor, iki kişi gittik ikimizede farklı fiyat verildi burunun zorluğuna göre değişiyor yani
Merhaba Ahmet beyin size verdiği fiyatı yazar mısınız lütfen 🙏🏻🙏🏻 Ortalama rakamı bilmek bile yeterli olur benim için.revizyon olacak benimki biliyorum bakmadan fiyat vermiyorlar ama en azından tahmin yürütürüm sayenizde😂🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ameliyatınız için de şimdiden hayırlı olmasını diliyorum,umarım dilediğiniz buruna kavuşursunuz 🙏🏻

Merhaba Ahmet beyin size verdiği fiyatı yazar mısınız lütfen 🙏🏻🙏🏻 Ortalama rakamı bilmek bile yeterli olur benim için.revizyon olacak benimki biliyorum bakmadan fiyat vermiyorlar ama en azından tahmin yürütürüm sayenizde😂🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ameliyatınız için de şimdiden hayırlı olmasını diliyorum,umarım dilediğiniz buruna kavuşursunuz 🙏🏻
Benimki de revizyon 23 bin
23 ile 28 bin arası demişti asistan

Ameliyatımın 3. Günü tampon çıktı (delikli silikon tampon).10. Günü burun üzerindeki atel çıkarıldı ve dıştaki dikişler alındı.
pazartesi itibariyle de burun üzerindeki bant tamamen çıktı😊
Şuan pek olmaz derler ama ben belli olacağını dusunuyorum. Nasıl burnunuzun görüntüsü? 😊 ay sonu sıra bana geliyor :))

Şuan pek olmaz derler ama ben belli olacağını dusunuyorum. Nasıl burnunuzun görüntüsü? 😊 ay sonu sıra bana geliyor :))
Yandan çok güzel zaten benim problemim yandan görünümdü😬 önden burnum eskiye göre epey geniş görünüyor şişliklerden dolayı,birde çok kalkık istememiştim ameliyat sonrası epey kalkıktı şimdiki hali çok hoşuma gidiyor ama doktor daha düşecek dedi düşmese keşke 😁

X