İstanbul için önerebileceğiniz burun estetiği doktoru

Bazı doktorlar niye böyle anlam veremiyorum. Burada biri 40,000 demişti bir doktor için bana 75,000 TL dedi. Hadi diyelim burundan buruna fark eder ama bu kadar mı oynanır rakamlarla???

Merhaba çok geçmiş olsun. Konuya etiketlenmişim fakat ben izmir deyim. İmkanınız var mı bilmiyorum ama izmir de bu tür ameliyatlar daha ucuz oluyor. İzmir de ben de ameliyat oldum burnumdan çok memnunum.Bildiğim izmir de bu ameliyat için 2 doktor var biri benim ameliyat olduğum dr diğerinde başka. İsterseniz isim verebilirim.
Bende izmir düşünüyorum sakıncası yoksa isim verebilirmisiniz

Para varsa Emre Ilhan tek geçerim( Adamin uzmanlık alanı bu, sadece burun çalışıyor) , uygun bütceli ama güvenilir ve iyi bir is cıksin istiyorsanız prof.faruk yüksel kesinlikle. Bol şans şimdiden.

Merhaba arkadaşlar,

burnumda kırık var ve burun deliklerini biraz küçültmek istiyorum. Bu konuda İstanbul için önerebileceğiniz uygun bir doktor var mı ?

Ben yurtdışında yaşıyorum, Ağustos'ta İstanbul'da olacağım, gittiğim zaman ameliyat bir ay içinde gerçekleşebilir mi yoksa uzun bir prosedürü mü var ?

Lütfen tecrübelerinize dayanarak önerilerde bulunun.
Volkan Sunter Burdada bir influncer ve kardeşinin burunlarını yapmış en son sorduğumda 14 bin demişti,instagramdan incelersen güzel burunlar yaptığını görebilirsin

Merhaba arkadaşlar,

burnumda kırık var ve burun deliklerini biraz küçültmek istiyorum. Bu konuda İstanbul için önerebileceğiniz uygun bir doktor var mı ?

Ben yurtdışında yaşıyorum, Ağustos'ta İstanbul'da olacağım, gittiğim zaman ameliyat bir ay içinde gerçekleşebilir mi yoksa uzun bir prosedürü mü var ?

Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi'nde K.b.b Doktoru Vacit Pamukçu 'ya gönül rahatlığıyla ameliyatınızı olabilirsiniz. Mükemmel bir doktordur bende yeni ameliyat oldum ve sonuçtan son derece memnunum. Dikişsiz, ağrısız ve tam istediğim gibi bir buruna sahibim. Şiddetle Vacit Hoca' mı herkese tavsiye ederim.. :))

Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi'nde K.b.b Doktoru Vacit Pamukçu 'ya gönül rahatlığıyla ameliyatınızı olabilirsiniz. Mükemmel bir doktordur bende yeni ameliyat oldum ve sonuçtan son derece memnunum. Dikişsiz, ağrısız ve tam istediğim gibi bir buruna sahibim. Şiddetle Vacit Hoca' mı herkese tavsiye ederim.. :))
Yalnız iki mesajınız var, ikisi de bu doktor ile alakalı. Bana reklam gibi geldi.

Sim arkadaşım ben yeni gördüm durumu benim kuzenim burun estetiği ameliyati oldu ve çok memnun doktorun adı şahruz Şeyda iranlı doktor ama hem doğal burun yapıyor hemde kaliteli görüşmeye değer biz memnun kaldık

Merhaba arkadaşlar,

Ben geçen sene İstanbul'da yaptırdim. Doktorun ismi hakkı İzmirli çok memnun kaldım tam istediğim gibi oldu öneririm. Ameliyat sonrası da çok ilgiliydi bir ay hayli hayli yeter kendim için bahsedeyim 1 ayda ben ameliyatı oldum yeni burnumla hiçbir morluk yokken arkadaşlarımla görüşüyordum. Anlatmak istediğim hangi doktor olursa olsun 1 ayda ameliyatınizi iyileşmiş bir şekilde dönersiniz

Merhaba arkadaşlar,

Merhabalar 2 arkadaşımda istanbulda hakan gence’ye yaptırdı burunlarını ve meme küçültme ameliyatlarını. 2 sinden de çok memnun kaldılar,inşallah içinize sinen doktoru bulursunuz. Şimdiden şifa olsun

Merhaba arkadaşlar,

Merhaba arkadaşlar,

Açıkçası ben yapmazdım. Ve iyiki de yapmadım. Bende almanyadan Türkiye’ye göçtüm, burda yaptırdım ve iyiki doktor burda.

Ben de araştırıyorum,
Ahmet islam 23 ile 28 bin
Mustafa demir 25 ile 30 bin dedi. Özellikle ikisinin yaptığını burunlar guzel,
Ama revizyon icin verilen fiyat bu. Bu doktorlara instagramdan bakın.
Mustafa demiri eledim fiyattan dolayı
Ama çok beğeniyorum yaptığı burunları
Ahmet bey ke gorusmenı nasıl gectı bnmde vu hafta randevum var revızyonıcın tavrı nasıl memnun kaldınızmı

Merhaba arkadaşlar,

Merhabalar..Hakan Kara yi gözüm kapalı tavsiye edebilirim..gecen sene ben olmuştum.. kendisini çooook araştırarak karar vermiştim.. yaptığım en doğru seçimlerden biriymiş.. ağrı kesici hapımın kutusunu bile açmamistim:)))

kiz arkadasim 2 hafta önce dr. arda pelende ameliyat oldu ve cok memnun. oda yurtdisindan istanbula uctu yanlis hatirlamiyorsam 2600 euro civari birsey ödedi.

X