İstanbul için önerebileceğiniz burun estetiği doktoru

Ben 15 gün önce Mclinic Doçent dr Mustafa Çelik hocama ameliyat oldum Kapalı teknik ile ameliyat oldum çok memnun kaldım bin değil binbir kez dua ediyorum kendisine tüm kadın kardeşlerime tavsiye ediyorum aynanın karşısından çıkmak istemiyorum okadar memnunumki anlatamam ben Doç dr Mustafa Çelik hocamı herkese tavsiye ediyorum İnstagram adıda mclinic_rinoplasti fikir almanız size fayda sağlayacaktır
Ne kadar ödediniz acaba?

İstanbul’da uygun fiyatlı ben de doktor araştırıyorum. Op. Dr. Erdem Çağlar, Dr. Ali Alper Bayram, Dr mustafa Demir, Dr Turgut Yüce, Dr. Yusuf Öztürkçü, Dr. Onur Aridasir, Dr. Volkan Sünter, Dr Erdi Özdemir, Dr. Hasan Emre Koçak, Dr. Hasan Demirhan ve Raifestetik bulduklarım hala daha karar veremedim. Bu saydıklarım 10.000-15.000 arası değişiyor.

Muhammet dilberi önermem, kuzenimin bir burun deliği havada biri aşağı da. 40.000 TL verdi ama çok kötü, tekrar ameliyat olacak
Ne olacak bu hastaların hali bütün doktorların olumsuz yorumları mağdur ettiği hastaları var benimde revizyon olmam gerekiyor ama doktor seçemiyorum güvenemiyorum hastaları mağdur eden doktorların Allah belasını versin çok pişmanım estetik olduğuma lanet olsun doktorada o günede

Ahmet islama olan biri var mı ben de çok doktor araştırdım Ahmet İslam ve Tamer şakrak arasında kaldım yaptıran tecrübe etmiş kimse var mı acaba ikisi hakkında da kötü yorum görmedim revizyonlarında

Ahmet islama olan biri var mı ben de çok doktor araştırdım Ahmet İslam ve Tamer şakrak arasında kaldım yaptıran tecrübe etmiş kimse var mı acaba ikisi hakkında da kötü yorum görmedim revizyonlarında
Ahmet islam yaptığı revizyonlardan sonra hastasının arkasında duruyormuş bir hatası olursa öyle dediler ama ne kadar doğru bilmiyorum çünkü bir çok doktor parayı aldıktan sonra hastalarla ilgilenmiyor Allah belalarını versin kime güveneceğiz

Ahmet islam yaptığı revizyonlardan sonra hastasının arkasında duruyormuş bir hatası olursa öyle dediler ama ne kadar doğru bilmiyorum çünkü bir çok doktor parayı aldıktan sonra hastalarla ilgilenmiyor Allah belalarını versin kime güveneceğiz
Birde öyle fiyatlar veriyorlar ki yani üç ay önce farklı fiyat verenler resmen 15 bin fazlasını veriyorlar Ahmet İslama iyi diyorlar ama olan birinden görüş almak daha iyi oluyor

Arkasinda dursa ne olacak ki
Önemli olan o burnu düzgün yapılması.
Kimse tekrar ameliyat olmak istemez.

Bu arada ben de ona olacağım.

Ben Ahmet islama pazartesi günü ameliyat oldum ama revizyon değil

Ben Ahmet İslam da ameleyat oldum sırf insanlara bilgi vermek için girdim baktım ve yazmak istedim sakınnnnnnnnnnnnnn olmayın kim söylemiş bilmem arkasında duruyor ameleyatlarının diye yalan inanmayın benim kıkırdak uzamam oldu ameleyattan hemen sonra bana elinde masaj yap geçer dedi yok geçmedi artık aradım ve ben amelayat olmuş gibi değilim burnum eski halini aldı dedim ban kıkırdakalr hafızalıdır geri halini almaya başlarlar dedi ve ölece kaldı arkadaşım da aynı oldu başka bir doktorda doktor hemen operasyonla aldı ve şimdi sorunu kalmadı sakın giteyin derim doktor önerim de var Orhan Uçar harika iş çıkarıyor ekleyeyeyim dedim.

Ben Ahmet İslam da ameleyat oldum sırf insanlara bilgi vermek için girdim baktım ve yazmak istedim sakınnnnnnnnnnnnnn olmayın kim söylemiş bilmem arkasında duruyor ameleyatlarının diye yalan inanmayın benim kıkırdak uzamam oldu ameleyattan hemen sonra bana elinde masaj yap geçer dedi yok geçmedi artık aradım ve ben amelayat olmuş gibi değilim burnum eski halini aldı dedim ban kıkırdakalr hafızalıdır geri halini almaya başlarlar dedi ve ölece kaldı arkadaşım da aynı oldu başka bir doktorda doktor hemen operasyonla aldı ve şimdi sorunu kalmadı sakın giteyin derim doktor önerim de var Orhan Uçar harika iş çıkarıyor ekleyeyeyim dedim.
Bu nasıl bir sey ya her doktorun olumsuz yorumları var kime güveneceğiz mağdur edip çaresizce bırakıyorlar hastaları devletin buna bir el atması lazım iyi doktor kötü doktor şeklinde bir sistem bulmaları gerekiyor bende revizyon olmayı düşünüyorum doktor ya kime el atsam hep mağdur hasta

Bu nasıl bir sey ya her doktorun olumsuz yorumları var kime güveneceğiz mağdur edip çaresizce bırakıyorlar hastaları devletin buna bir el atması lazım iyi doktor kötü doktor şeklinde bir sistem bulmaları gerekiyor bende revizyon olmayı düşünüyorum doktor ya kime el atsam hep mağdur hasta
şans işte ben önerdim doktor gidin bende biriktirim gideceğim ,Orhan Uçar a ne yapalım burun işi şans 3.olacak benim

Aaa ben ameliyat öncesi sorduğumda benden kaynaklı bir durum var ise ameliyathane ücretini siz veriyorsunuz gerekeni ben yapıyorum dedi.Henüz bir haftalık ameliyatlıyım mesajınızı görünce tedirgin oldum açıkçası..

Ben Ahmet İslam'a bir hafta önce ameliyat oldum. Revizyon değil ama burnumda kırık eğrilik ve et sorunu vardı. Süreç çok rahat geçti. Memnun kaldım.

X