İstanbul için önerebileceğiniz burun estetiği doktoru

Merhaba, ben yusuf öztürkçüye oldum kendisi kbb, burundaki bütün sorunları kendisi çözüyor benim revizyondu ve çok memnunum kendisinden, yurtdışından da çok hastası geliyor diye biliyorum kendisi çok tanınmadığı için fiyatları şuan 9-10 bin arasında, ama günleri çok yoğun ameliyat gününü uzun bir tarihe verebilirler 1 2 ay gibi onu gelmeden önce konuşup ayarlayın bence 🤗 çünkü yurtdışından gelen hastaları 1 haftalağına gelip ameliyat olup gidiyorlar
Fotoğrafınıza bakabilirmiyim rica etsem bende revizyon ameliyatı olmayı düşünüyorum

Estetik yapmaya karşıyım ama çok yamukluk varsa veya nefes almada problem yaşayanlar için bence estetik yapılabilir. Burun estetiğinde mağdur olan çok kişi oluyor o yüzden referans almak çok önemli yorumlarda genellikle mehmet doğru'dan bahsedilmiş bence bakılabilir benim abimin burnunda geniz eti olduğu için ameliyat olmuştu cengiz açıkelden fiyatları biraz pahalı ama şuan benden güzel burnu var :KK70:

Ben de araştırıyorum,
Ahmet islam 23 ile 28 bin
Mustafa demir 25 ile 30 bin dedi. Özellikle ikisinin yaptığını burunlar guzel,
Ama revizyon icin verilen fiyat bu. Bu doktorlara instagramdan bakın.
Mustafa demiri eledim fiyattan dolayı
Ama çok beğeniyorum yaptığı burunları
Merhaba bende revizyon ameliyatı olmayı düşünüyorum Mustafa Demir ile görüştünüz mü? Benimde burnum top gibi ve yamuk oldu burun ucum Mustafa Demir in internette yaptığı burunlar güzel fakat gerçekte de öyle mi kimisi photoshop yapıyor ya da çekimden dolayı güzel çıkıyor gerçekten karar vermek çok zor

Merhaba bende revizyon ameliyatı olmayı düşünüyorum Mustafa Demir ile görüştünüz mü? Benimde burnum top gibi ve yamuk oldu burun ucum Mustafa Demir in internette yaptığı burunlar güzel fakat gerçekte de öyle mi kimisi photoshop yapıyor ya da çekimden dolayı güzel çıkıyor gerçekten karar vermek çok zor
Merhaba, ahmet islam'a oldum.
Çok şükür memnun kaldım.

Ben bir müddet ahmet islamin instagram hikayelerini takip ettim. Hergun revizyon yapıyor ve paylaşıyor.

Onu tercih ettım. İyi ki onu seçmişim diyorum. Başkasını bilemem

Ben 27 sinde İstanbul’a gelip bi ön görüşme yapıcam çok kararsızım ama Ahmet beye de iyi diyorlar genelde revizyon benim ki bide uzun zamandır araştırıyorum ama emin olamıyorum
Sız karar verene kadar fiyatlar daha da uçacak bılgınız olsun 😀

Merhaba, ahmet islam'a oldum.
Çok şükür memnun kaldım.

Ben bir müddet ahmet islamin instagram hikayelerini takip ettim. Hergun revizyon yapıyor ve paylaşıyor.

Onu tercih ettım. İyi ki onu seçmişim diyorum. Başkasını bilemem
Rica etsem fotoğrafınıza bakabilirmiyim

Paylaşırsanız çok sevinirim.
Asla ve asla Umit Taskini onermiyorum 1.ameliyatimi kendisinde oldum bildigim yamuk bir burunla ciktim 2. Ameliyat icin cok doktor kapilari caldim ama ilk ameliyatini yapan doktorla konusursan daha iyi olur dediler seneler sonra 2. Ameliyatim icin Umit Taskini buldum ve beni tabiki hatirlamadi burnun cok kotu kim yapmis dediginde siz dedim ve hastane dosyalarim yanimdaydi kendi ismini gorunce baya tuhaf oldu 2. Ameliyatimi kaburgamdan kikirdak alarak yapacagini soyledi ve bundan cok daha iyisi olacagini soyledi anlastik ameliyatimi gerceklestirdi okadar acıya psikolojik tranvama ragmen yine sonuc husrannn yine kotu goren bu nasil bir hata nasil bir burun diyor bir cok doktor 3 ameliyatimi yapamayacagini soyluyor cok magdurum her acidan maddi manevj zarardayim kendisine 2 .ameliyatim sonrasi gittigimde 3.yu yapariz sena dedi boyle bir cevappp.. birdaha tovbeeee aslaa doktorunuzu lutfen iyi seçin lutfennnnnn ve uzun donem sonu lar cok onemli sişlikler indikce zamanla burnun sekli meydana ciktikca anliyorsunuzki hersey gorundugu gibi degil

Çok kolay para kazanıyoruz ondan herhalde 🤔
Türkiye'ye gelince masraflar dışında verebileceğim maximum miktar 20,000 olabilir.
Niye bu kadar uçuk bu fiyatlar😔
Asla ve asla Umit Taskini onermiyorum 1.ameliyatimi kendisinde oldum bildigim yamuk bir burunla ciktim 2. Ameliyat icin cok doktor kapilari caldim ama ilk ameliyatini yapan doktorla konusursan daha iyi olur dediler seneler sonra 2. Ameliyatim icin Umit Taskini buldum ve beni tabiki hatirlamadi burnun cok kotu kim yapmis dediginde siz dedim ve hastane dosyalarim yanimdaydi kendi ismini gorunce baya tuhaf oldu 2. Ameliyatimi kaburgamdan kikirdak alarak yapacagini soyledi ve bundan cok daha iyisi olacagini soyledi anlastik ameliyatimi gerceklestirdi okadar acıya psikolojik tranvama ragmen yine sonuc husrannn yine kotu goren bu nasil bir hata nasil bir burun diyor bir cok doktor 3 ameliyatimi yapamayacagini soyluyor cok magdurum her acidan maddi manevj zarardayim kendisine 2 .ameliyatim sonrasi gittigimde 3.yu yapariz sena dedi boyle bir cevappp.. birdaha tovbeeee aslaa doktorunuzu lutfen iyi seçin lutfennnnnn ve uzun donem sonu lar cok onemli sişlikler indikce zamanla burnun sekli meydana ciktikca anliyorsunuzki hersey gorundugu gibi degil

Çok üzüldüm :KK43: sizi o kadar iyi anlıyorum ki bende revizyon ameliyatı olmayı düşünüyorum çok geçmiş olsun

Merhaba bende 56 yaşındayım nefes alma ve yaşla beraber iyice burnum eğildi hem rahat nefes almak hemde görüntü içinİstanbul veya Ankara da dr arayışım var ayrıca burun dolgusu yaptırıp tecrübelerini paylaşan arkadaşlarda olursa sebinirim çok abartılı fiyatlara çıkamıyorum

X