İstanbul uygun fiyatlı burun estetiği

limonkokulumum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2023
1
0
20
Merhaba sevgili kadınlar klübü yazdıklarınızı okumaktan bir tık üste çıkıp bugün hesap açtım istanbulda estetik ameliyatı olmak istiyorum çok fazla seçenek var ve kafam çok karışık ve zamanım kısıtlı sürekli fiyatlara zamlar geliyor bir haftada 3 bin zam yiyor heryer bu konuda bilgisi olan herkesin yardımına ihtiyacım var önerilerinizi ve olumlu olumsuz doktor yorumlarınızı lütfen esirgemeyin
benim suan listemde olan bazı doktorları yazacağım bilgisi ve deneyimi olanlar lütfen yardımcı olun
Burak erdur
Senan murat
Mustafa demir
Sinan oduncu
Dogal bir burun istiyorum ayrıca fiyat olararak 45 civarı maksimum o bile beni zorluyor
Tesekkur ediyorum simdiden cevaplayıp yardım ederseniz çoook sevinirim

Sanırım artık 45'e kaliteli burun ameliyatı yapan biri kalmamış :KK43:. Ben soruyorum fiyatllar 65-70 arası

Ben yaptırmıştım 2 yıl önce. İstanbul Gaziosmanpaşa medikal park hastanesinde Elshan Mammadov a çok memnun kaldım. İstediğim gibi doğal yaptı. İsterseniz bi Instagram hesabına bakabilirsiniz i. Gören kimse estetik olduğuna inanmıyor. Şuanki fiyat 50 binden başlıyordur eminim 🤷🏻‍♀️

Merhaba sevgili kadınlar klübü yazdıklarınızı okumaktan bir tık üste çıkıp bugün hesap açtım istanbulda estetik ameliyatı olmak istiyorum çok fazla seçenek var ve kafam çok karışık ve zamanım kısıtlı sürekli fiyatlara zamlar geliyor bir haftada 3 bin zam yiyor heryer bu konuda bilgisi olan herkesin yardımına ihtiyacım var önerilerinizi ve olumlu olumsuz doktor yorumlarınızı lütfen esirgemeyin
benim suan listemde olan bazı doktorları yazacağım bilgisi ve deneyimi olanlar lütfen yardımcı olun
Burak erdur
Senan murat
Mustafa demir
Sinan oduncu
Dogal bir burun istiyorum ayrıca fiyat olararak 45 civarı maksimum o bile beni zorluyor
Tesekkur ediyorum simdiden cevaplayıp yardım ederseniz çoook sevinirim
Şimdiye kadar ameliyat için iki farklı doktorla görüşmüştüm. Yarın Senan Murat ile de görüşeceğim. Bilgileri paylaşırım sizinle de.

Torun Center’da muayenehanesi var doktorumun. Çok memnun kaldım, Op.Dr.Metin Yıldırım’ dan. İşinde kesinlikle çok iyi ve yetenekli. O. Bir araştırın derim.

X