İstanbul

Valla tarabyadayim.yol kenarlarinda cop posetleri her evin onunde kedi kopek dagitiyor rezalet.kiram 5000 tl.markete gidince abla hosgeldin al kardesim suradan vs.sevmiyorum hic
Ben Bahçeköy tarafındayım. Burası zaten hiç İstanbul gibi değil. İnsan da az. O yüzden rahatım. 😂

Ben Bahçeköy tarafındayım. Burası zaten hiç İstanbul gibi değil. İnsan da az. O yüzden rahatım. 😂
Orada ev tutacaktim belgrad ormanina yakin diye cok begendim.Bakarken eve hemen mahalleli basima toplandi yok kac kisi yasayacaksiniz yok kirasi soyle ama indiririz abla sunu taniyon mu bilmem ne🤣 kactim...direkt topuk...eve giren cikanin cetelesini tutar bunlar mobese kamerasi gibiler orada da yasanmaz anacim.sariyerden tasinacagim zaten bi dahaki ay bana uzak isteyene yakin olsun.insanlarda gereksiz bir merak var.valla gecende bi arkadasima gittim disarida bekliyorum geldi bi uasli teyze kimsin niye bekliyosun ya hu sana ne

Orada ev tutacaktim belgrad ormanina yakin diye cok begendim.Bakarken eve hemen mahalleli basima toplandi yok kac kisi yasayacaksiniz yok kirasi soyle ama indiririz abla sunu taniyon mu bilmem ne🤣 kactim...direkt topuk...eve giren cikanin cetelesini tutar bunlar mobese kamerasi gibiler orada da yasanmaz anacim.sariyerden tasinacagim zaten bi dahaki ay bana uzak isteyene yakin olsun.insanlarda gereksiz bir merak var.valla gecende bi arkadasima gittim disarida bekliyorum geldi bi uasli teyze kimsin niye bekliyosun ya hu sana ne
Aynı yerden mi bahsediyoruz 😂 Benim oturduğum yerde kimse kimseyi tınlamiyor. Ha şöyle bir şey biz kimse ile de muhattap olmuyoruz. İnsan kalabalığından kaçtık zaten. Şu an için bir sorun yok. Olsa da taşınırız 😁

Aynı yerden mi bahsediyoruz 😂 Benim oturduğum yerde kimse kimseyi tınlamiyor. Ha şöyle bir şey biz kimse ile de muhattap olmuyoruz. İnsan kalabalığından kaçtık zaten. Şu an için bir sorun yok. Olsa da taşınırız 😁
Valla hangi mahalle bilmem bahcekoyde teras katti orman goruyordu manzara muthisti.teasi vardi 2800 du kira da harikaydi mahallelidennkactim

Merhaba arkadaşlar.Tercih etmemize rağmen İstanbul a atamamız çıktı.Hic gitmedigim, görmediğim, gözümün korktuğu İstanbul a gideceğiz.Hangi şehirleri uygun ve yaşanabilir.Ogretmenim hangi ilçelerden tercih yapmalıyım.Cocugum var kreşe gidecek.Kafamiz çok karışık canımız sıkkın.Bosluktayiz.İstanbulda yaşayanlar bana yardımcı olabilir misiniz ?
Çekmeköy / Alemdağ, Çatalmeşe, taşdelen tarafları hem nüfus olarak az, hem insanları güzel hem de piknik mesire alanlarına çok yakın doğası vs çok iyi. Şileye denize 40dk, kahvaltı için köylere vs. çok yakın kesinlikle bu

İkitelli halkalidan uzak dur kısaca küçük cekmeceden uzakdur . Bakırköy biraz iyi diğer yerlere göre . Öldürdürseler bı daha gitmem diyeli 6 sene olmuş 😂😂

Gelir düzeyinizin orta olduğunu farz ederek Anadolu’da Tuzla, Pendik, Maltepe, Çekmeköy, Kartal. Avrupa’da Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Beylikdüzü, Bağcılar, Küçükçekmece, Esenyurt, Büyükçekmece, Arnavutköy, Silivri. Bunlar olabilir.
Onun dışında Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Bakırköy, Ataşehir, Kadıköy pahalı semtlerdir.
Kısaca özetlemiş arkadaş Avrupa yakasının açılımında ki her yerden uzak dur . Anadolu yakası en iyisi

İkitelli halkalidan uzak dur kısaca küçük cekmeceden uzakdur . Bakırköy biraz iyi diğer yerlere göre . Öldürdürseler bı daha gitmem diyeli 6 sene olmuş 😂😂
Oldurseler bi daha bende sariyere donmem.kucukcekmece konusinda da katiliyorum.
Yalniz konu sahibinin nerede yasanir konusu nerede yasanmaz oldu resmen

İlçe belirtmemissiniz. İşiniz hangi ilcedeyse oradan seçin evinizi. Malum trafik berbat.

Ben Anadolu yakasında doğup büyüdüm. Bana göre Çengelköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye merkez, tam yaşanılası yerler. Avrupa yakasına göre daha sakin, daha yeşillikli bir yer.

Bazen karşıya geçerdim gezmek için o kalabalık da boğulur bir saat geçmeden tekrar kendi yakama dönerdim 😁

Eşim Polis memuru 3 yaşında çocuğum var onu kreşe vereceğiz.Sakin,bizi yormayacak bir ilçede oturmak isteriz.Alistik çünkü buralarda sosyal hayat bile yok denecek kadar az.Ev almak istiyrouz şehri biraz tanıyınca . Çekmeköy ve maltepeyi önerdi arkadaşlar buralar nasıl yerler
Maltepe daha sehir merkezi bir yer cekmeköy daha sakin. Müstakil evlerin de oldugu bir yer daha uzak merkeze.

Sariyer, Besiktas, Beyoglu, Kadikoy ilcelerinde yasadim. En rahat ettigim ilce hep Kadikoy oldu. Kadikoye bagli semtlerden herhangi birini butcenize uyarsa tavsiye ederim. Ozellikle kucuk cocugu olan ve bebek dusunen arkadaslarim hep bu tarafa tasindi 🌞🌞🌞

X