istanbulda burun estetiği

yprk_89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
427
18
35
ben ankarada yaşıyorum ve istanbulda burun estetiği yaptırmaya karar verdim ama nerede kalacağımı bilmiyorum ve açıkçası bütçem sınırlı yani otelde kalamam ayrıca benimle istanbula belip benimle ilgilenecek kimse yok.acaba hastaneden çıkar çıkmaz ankaraya dönebilirmiyim.offf o ağrıyla o yol çekilirmi doktor izin verirmi kızlar lütfen bi yol gösterin:sinifsinif:

Canim benim sen neden istanbulda olup okadar eziyet cekeceksinki Ankarada olsana

evet canım ankaradada bir sürü iyi doktor vardır, bunca cileye degmez zaten stresli bir donem, ama illa istanbulda olacaksan lütfen yanında biri olsun.

kızlar ben artistik burunları beğeniyorum rojda demirerinki yada ruhsar öcalınki gibi.ankarada bukadar yetenekli ve bu tarz burunlar yapan doktor yok sanırım

istanbulda varmı?????? bence doktorlar nazara geldi huyları suyları deişti :)))))))))))

barış çakır ı düşünüyorum canım güven veriyo bana yaptığı burunlarda hoş allah için

Öncelikle bence düşüncen yanlış ama bu bana düşmez

kendi yüzüne en uygun olacak burnu aramalısın yoksa micheal Jackson gibi olursun Allah korusun
okadar eziyet çekmene değmez ama Ankara'dada çok başarılı doktorlar var

ben şahsen Zühtü Demir'e oldum. Onepte 4 tane başarılı doktor var
ayrıca selim çelebioğlu diye biri var oda başarılıymış
ferruh bingül var

canım bilmiyorum belki kendimi yanlış ifade ettim ama ben simetrik burunları beğeniyorum sen zühtü beyin yaptığı diğer burunlarıda görmüşsündür ameliyat öncesi bilg. göstermiştir sence istediğim burnu yapabilirmi

Zühtü Bey tasarım yapıyo o tasarım yaparken sen yönlendirebilirsin ben doğal bişi isteyim müdahale etmemiştim ama yaptığı burunların hem resmini hemde gerçeğini gördüm yüze en yakışanı yapıyo ama sen nasıl istersen öölede yapabilir
Ferruh Bey bana tasarım yapmamıştı
başka bi doktorladsa görüşmedim
ama selim çelebioğlunun bi hastasını bizzat gördüm metinide duydum

çok kararsızım olmuşken en iyisine olayım diyorum bilmiyorum ama .araştırıcam söylediğin isimleri sağol canım

arkadaslar,

istabulda ucuz ve temiz bir pansiyon yada oda var mi?burun ameliyati olucam ve istanbul disindan geliyorum.kalicak yerim yok.lutfen yardim edin.

iklim ben taaa artvinden kalkıp istanbula gıttım burun estetıgıı için sen ankaradan kalkıp istanbula gıdemezmısın 2 saatlık yol ben 2 ay önce istanbulda ibrahim oskui ye oldum eger olmak istersen hiç düşünmeden ol agrı yazmışsın burun estetıgınde agrı denen bişey yok benı goren herkezın ilk sordugu soru şu agrın oldumu AMA çogu KIMSE bılmıyokı burun estetıgınde agrı olmadıgını 1 güne ayaga kalkıp gezıyosun

"Nazım Çerkeş". ıstanbul'da olsam estetiğimi kesin ona yaptırırdım. ışinin ehli olduğu konuşmalarından belli ve bu işi bilidiği.

Yok olmadım, olan birini tanımıyorum. zaten çevrem estetik olan kimse yok ancak forumlardan takip ettiğim kadarıyla bu işte iyi. Bir kaç videosunu izledim, kendine falan güveni tam. Yani tarif ederken falan bu işte nerelere özen göstereceğini falan biliyor. zaten yurt dışındada seminer falan veriyormuş duyduğum kadarıyla. Yani yalnızca türkiye'de ünlü olan biri değil.

X