İstanbulda doğum için özel hastahane fiyatları

Farzia

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
9
0
25
Medipol gibi özel hastahanelerin fiyatları hakkında bilgisi olan var mı lütfen yardımıcı olur musunuz? Muayene ücreti doğum ücreti

Medipol gibi özel hastahanelerin fiyatları hakkında bilgisi olan var mı lütfen yardımıcı olur musunuz? Muayene ücreti doğum ücreti
Medipol Çamlıca muayene en son 985 ti. Normal doğum 18 bin, sezaryen 22 (tam emin değilim), isteğe bağlı sezaryen 35 bindi en son. Ben normal yaptım 2 ay önce 18 bindi. Sürekli fiyat değişiyor en son ne oldu yoksa aynı mı onu bilmiyorum.

Medipol Çamlıca muayene en son 985 ti. Normal doğum 18 bin, sezaryen 22 (tam emin değilim), isteğe bağlı sezaryen 35 bindi en son. Ben normal yaptım 2 ay önce 18 bindi. Sürekli fiyat değişiyor en son ne oldu yoksa aynı mı onu bilmiyorum.
Teşekkür ederim, normalde Bağcılar Medilife gidiyordum çok güzel doktorum da vardı bir anda kapantdılar hastahaneyi hiç bir iletişim numarası da yok 31 haftalık gebeyim kaldım ortada bulamıyorum büdceme uygun iyi doktor ve hastahane 😭

Medipol mega muayene 1200 şuan. Doktordan doktora değişiyor galiba. Doğumu bilmiyorum
Teşekkür ederim Medilife Bağcılarda 665di hastahanede çok iyiydi ama kapatılar malesef hastahaneyi , 31 haftalık gebeyim yeniden doktor hastahane arıyorum çok mağdur kaldım ve benden durumu ağır olan bir çok insan ..

acıbadem muayene 3250ydi. doğum ise paket paket, en ortalaması 85 bin tl.

Teşekkür ederim Medilife Bağcılarda 665di hastahanede çok iyiydi ama kapatılar malesef hastahaneyi , 31 haftalık gebeyim yeniden doktor hastahane arıyorum çok mağdur kaldım ve benden durumu ağır olan bir çok insan ..
Haber vermemeleri çok üzücü, zor durumda kalmışsınız. Umarım bir an önce sizinle uyuşan bir doktor bulursunuz 🙏

pendik medipol 950 tl muayene ücreti . doktordan doktora değişiyor muayene ücreti. doğum fiyatlarıda normal 16 bin , zorunlu sezeryan 19 bin , isteğe baglı sezeryan 24 bin dediler.

pendik medipol 950 tl muayene ücreti . doktordan doktora değişiyor muayene ücreti. doğum fiyatlarıda normal 16 bin , zorunlu sezeryan 19 bin , isteğe baglı sezeryan 24 bin dediler.
Bağcılar Medipol bana zorunlu sezeryanı 30 bin dedi 🤦‍♀️

Acıbadem sigorta varsa herhangi bir yatarak yada tamamlayıcı acıbademde 51 bin tl normal , normal epidural 60 bin sezeryan 70 bin tl yaklaşık ama hiç sigortta yoksa daha yüksek acıbademi düşünenler 7-8 bine herhangi bir sigorta yaptırısa bupa acıbademin muayane ücretide düşüyor 1700 faln

X