İstanbulda en iyi üniversite hastaneleri?

melisaamelisaa

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
568
185
Tüp bebek alanında En iyi üniversite ve özel hastaneler hakkında bilgi alabilir miyim. Gidip memnun kaldığımız hastaneleri paylaşır mısınız. Öncesinde aşılama denecek sonrasında tüp bebek işlemleri olacak 🙏

eluard

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
1.478
1.199
Ben de Sisli Memoriali i oneririm 🌞

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-02-2022

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

eluard

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
1.478
1.199
Evet Şişli de benim aklımda bir de Acıbadem hastanesi. Sizin olumlu oldu sanırım memorial da 🙏
Evet biz genetik icin Memoriali secmistim, ilk denemede saglikli embriyoyu bulduk ve ilk transferde tuttu 🙏 darisi basiniza

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-02-2022

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın