İstanbul'da Fal - Falcılar

umarım açar. hayatın beni taaaaaaaaaaaaa en dibine çektiği bi dönemdeyim.
sabır ve dua başka çaresi yok.

ayrılmam onunla alakalı değil ama etken oldu. buraya onun sayesinde katlanıyordum.
artık dayanacak gücüm takatım kalmadı. zor bi karar oldu ama vermek zorundaydım.

biz diye bişi kalsa düşünürdük. ama kalmadı. düşünmeyede gerek yok.
işten ayrıldığım gün onuda son görüşüm olacak.
benim rüyam sona erdi.
Allahtan hayırlısını diliyorum. huzur ve mutluluk. iştede ,özel hayattada.
zor ayakta duruyorum. konuşamıyorum,gülemiyorum.
ama sebebi sadece aşk değil.
buda benim sınavım umarım başarıyla kalkarım altından.

Hayırlı olsun cnm senın ıcın allah sabrını arttırsın sana guc versın cok zor her seyın ust uste gelmesı uamrım en kısa zamanda atlatırsın ....

ben tarot baktırmıştım hiç beğenmedim
verdiği tarihlerde çıkmadı
10 üzerinden 1 diyebilirim

Burcu ya zaten tarot değil,kahve baktırmalısınız....Daha fıncanı acmadan anlatmaya baslıyor...gecen falının uzerınden 7 ay gectı dedıklerının hepsı gerceklestı....ben begenıyorum kızı...

Burcu ya zaten tarot değil,kahve baktırmalısınız....Daha fıncanı acmadan anlatmaya baslıyor...gecen falının uzerınden 7 ay gectı dedıklerının hepsı gerceklestı....ben begenıyorum kızı...

hıııımmm ...
belki denenebilir ama gidersek dediklerinin çıkması için kendimize 7-8 ay mı vereceğiz :KK37:

kizlar angels cafe deki burcu hakkinda birileri olumlu veya olumsuz yorum yapabilirmi : ) gitmek isteyenlerimiz varda :KK70: basta ben ...... eski sayfalari karis karis etmem saatleri bulur ...biri yorum yapabilirmi

7 ay önce baktırdım o zman 2 kısı arasındaydım 2 sını de kendılıgınden burclarından harflerıyle bıldı,guncel durumu cok güzel analız ettı,sonra eskısının donecegını tarıhıyle soyledı....
falı aynen cıktı bende 2 hafta once tekrar gıttım gene guncel durumumu bıldı hayatımdakı kısıyle bıtırmıstık 1 hafta max sure verdı bız 2 gun sonra barıstık....dıger ı ıcın de vade verdı onu da bekleyıp gorucezz

bır dıger arkadasıma da baktıgı 4 falın 3 u aynen cıktı

ancak bıze cıkmıs olması baskasına da cıkacagı anlamına gelmez tabııı

bu arada kahve baktırın tarot degıl....

tsk ederim canim cevabin icin:) elmirayi ilk deneyenlerden biriyim ....cok tatli bi kadin herkezin dedigi gibi benimde kalbime girdi ...4 senedir sevdigim insan nisanlandigi icin gitmistim ona ....
kartlarda nisanlandigini göremedi ...nisanlansada asla evlenmez dedi ...bi hafta gecti cocuk evlendi ...ben kahroldum ...aradim elmirayi destek oldu baya konustu bosver gecicek falan diye ...hafifliyorda gün gectikce ama gecermi acisi ...asla ....olgu dersen daha yeni gittim ....o yüzden gelecek hakkinda bisey yazamam ama tatmin ettimi dersen bana göre kisaydi fali ...iki kisi icin gitmistim biri o evlenen biride hayatima yeni giren hoslandigim kisi ....birinin üzerinden bakabilirim ancak ikisine kartlari acamam dedi ...ötekinede bi dahaki geldiginde bakariz falan ...bu beni biraz gerdi sonucta kahve falida bakiyor ....ikisinide görebilirdi ...sirf bi 30 tl daha vermem icin...ne bilim ....kafe falcilarindan beni en cok melekler kahvesindeki sengül tatmin etti ...gelecegi bilemem ama mevcut durumu cok ii analiz ediyor

Desene falcılara umut bağlamamak lazım. Benim için en önemli olan mevcut durum analizidir zaten. İnsana yol gösterici oluyor çünkü. Geleceği sadece Allah bilir. Bunu hepimiz en derinlerde biliyoruz da, dilediğimiz şeyi duymak için para veriyoruz işte. Bu fal işi kumar gibi bağımlılık yapmaz di mi yahu?:KK53: Ben kendimden korkmaya başladım zira. Eskiden 3 aylarda falan çekinir gitmezdim, artık Ramazanda bile gidebiliyorum. Neyse, umarım aklım başıma gelir.

hıııımmm ...
belki denenebilir ama gidersek dediklerinin çıkması için kendimize 7-8 ay mı vereceğiz :KK37:

yok oo zaman dedıklerı zaten gunceldı eskısı ıcın 4 ay sonra barısıcaksınız demıstı,hıc ırtıbatımız yokken gercekten falından 4 ay sonra tanıstık
sımdı kı duruma 1 hafta ıcerısınde dedı 2 gun sonra oldu
dıgerıne de temmuz ortası dedı bunun olacagını sanmıyorum ama beklıycezzz

yok oo zaman dedıklerı zaten gunceldı eskısı ıcın 4 ay sonra barısıcaksınız demıstı,hıc ırtıbatımız yokken gercekten falından 4 ay sonra tanıstık
sımdı kı duruma 1 hafta ıcerısınde dedı 2 gun sonra oldu
dıgerıne de temmuz ortası dedı bunun olacagını sanmıyorum ama beklıycezzz

karşıya geçersem deneyebilirim:KK53:

7 ay önce baktırdım o zman 2 kısı arasındaydım 2 sını de kendılıgınden burclarından harflerıyle bıldı,guncel durumu cok güzel analız ettı,sonra eskısının donecegını tarıhıyle soyledı....
falı aynen cıktı bende 2 hafta once tekrar gıttım gene guncel durumumu bıldı hayatımdakı kısıyle bıtırmıstık 1 hafta max sure verdı bız 2 gun sonra barıstık....dıger ı ıcın de vade verdı onu da bekleyıp gorucezz

Doğru, kahve baktırın. Tarot değil:)

Olgu nun verdiği tarihler geçtimi ?

olguya bende baktırdım...bana hazıranda ılıskınız oturacak,düzene girecek dedı...2 aydır konusmuyoruz bılee...
kısa bakıyor bence ve ısım soledıkten sonra falın anlamı kalmıyor bence...
olgu kısa vadelı konusup kesıyor kı 2 ay sonra tekrar gıdesın...

hımmm...kave de daha mı iyi!ben burcu'ya tarot baktırmıştım...orta şekerlinin üstü idi...bazı şeyler çıkmıştı..ama tutmayan şeylerde vardı.tatlı kız amaa..severim:)

Kızlar merhaba ben izmirdeyim burada bir çok falcıya gittim çıkanlarda oldu çıkmayan fallarda. Telefonlada bakabiliyorlarmış sizin bildiğiniz telefonla bakan kimler var mesela şu anda güncel konuştuğunuz falcılardan telefonla bakanlar varmı??:44: okuduğum kadarıyla istanbulda iyi falcılar var sanırım lütfen yardımcı olursanız çoookk sevinirim bekliyorum :KK3::KK61:

Selam Arkadaşlar...
Elmira'nın olmıcak dediği bir şey 2 gün önce oldu:44: asıl olay değil ama.. asıl olay ile ilgili de çok olumlu şeyler söylemişti (sürenin dolmasına daha 28 gün var):18: Olmıcak dediği şeyin olmasına sevinsemmi, üzülsemmi bilemedim:63:

(çıkan çıkmayan falları soranlara duyurulur, Elmira yalan oldu:KK50:)

angels cafe burcu kahve falına süper bakıo yani mevcut durumu iyi biilio ancak gelecek konusunda kaygılıyım hatta yarın bi daha gitmeyi düşünüyorum.Çünkü erkek arkadasımdan ayrıldım o sıkıntı olacagını bilmişti gelecegimdeki insanın o oldugunu defalarca sölüyo aslında her arıcak dediğinde aradı ama bu sefer durum çok ciddi acaba burcu hakkaten bilio mu kafam karışık yarın gittiğimde anlıcam:KK43:(

kızlar burcuya fal baktırıcam da angels cafenin yerini tarih edebilir misiniz acaba? avr. yakasında olduğumdan karşı tarafı çok bilmiyorum da:KK50:

X