İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar burcuya fal baktırıcam da angels cafenin yerini tarih edebilir misiniz acaba? avr. yakasında olduğumdan karşı tarafı çok bilmiyorum da:KK50:

Kadıköyde çarşı var oradan Moda tarafına doğru yürüyorsun Nezih kitap evi fln var biraz daha yürüyünce Tualsan diye bir sanat malzemeleri satan yer var orda kime sorsan gösterir, Tualsan'ın solundan yukarı doğru yürüyorsun. Zaten Angels'ı sorsan söylerler orada. Ama mutlaka oranın telefonunu bul karşıdan geleceksen boşuna gelmeni istemem. Burcu ben ne zaman gitsem orada olmuyor çünkü. Arayıp önceden sormak lazım.

geçen hafta pelin'e gideyim dedim çok sıra vardı, burcu'ya uğradım yerinde yoktu. bu hafta başında olgu'ya gideyim dedim, izinliymiş. kimya diye biri vardı, gitmişken ona baktırdım, amanın! kabus gibiydi! hiçbir şeyi bilemedi! çok kötüydü ve dediği hiçbir şeyin benimle alakası yoktu! bir de çok iyi baktığını söylemişlerdi, ben hiç beğenmedim. kimya'ya baktıran var mı? dediklerinin çıkacağını hiç sanmıyorum fazla attı ama yine de merak ettim.

Kadıköyde çarşı var oradan Moda tarafına doğru yürüyorsun Nezih kitap evi fln var biraz daha yürüyünce Tualsan diye bir sanat malzemeleri satan yer var orda kime sorsan gösterir, Tualsan'ın solundan yukarı doğru yürüyorsun. Zaten Angels'ı sorsan söylerler orada. Ama mutlaka oranın telefonunu bul karşıdan geleceksen boşuna gelmeni istemem. Burcu ben ne zaman gitsem orada olmuyor çünkü. Arayıp önceden sormak lazım.

tamam canım evet okudum orda olmuyomuş genelde zaten face ten buldum telini cafenin adresi de aldım anlattığın gibi gidicem artık önce tabiki ararımçok teşekkür ederim :)

angels cafe burcu kahve falına süper bakıo yani mevcut durumu iyi biilio ancak gelecek konusunda kaygılıyım hatta yarın bi daha gitmeyi düşünüyorum.Çünkü erkek arkadasımdan ayrıldım o sıkıntı olacagını bilmişti gelecegimdeki insanın o oldugunu defalarca sölüyo aslında her arıcak dediğinde aradı ama bu sefer durum çok ciddi acaba burcu hakkaten bilio mu kafam karışık yarın gittiğimde anlıcam:KK43:(

bende beğenirim burcuyu tatllı sevimli bi kız,en son gittiğimde elanitle aynı tarihleri ve aynı şeyleri söyledi tarot mu,kahve mi derseniz bence kahve daha iyi tarot biraz soru cvp şekli gibi onuda ben sevmiyorum.

Selam Arkadaşlar...
Elmira'nın olmıcak dediği bir şey 2 gün önce oldu:44: asıl olay değil ama.. asıl olay ile ilgili de çok olumlu şeyler söylemişti (sürenin dolmasına daha 28 gün var):18: Olmıcak dediği şeyin olmasına sevinsemmi, üzülsemmi bilemedim:63:

(çıkan çıkmayan falları soranlara duyurulur, Elmira yalan oldu:KK50:)

canım üzme kendini elmira sık sık yalan olur,çok çıktı onunla ilgili böyle haberler,dilerim Allah gönlündekini hayırlısı ile versin sana...

canım üzme kendini elmira sık sık yalan olur,çok çıktı onunla ilgili böyle haberler,dilerim Allah gönlündekini hayırlısı ile versin sana...

sırf elmiraya yüklenmeyelim son zamanlarda bütün falcılar patladı :KK1:
en azından bende heçbiri tutturamadı :KK52:
Valla Rabbim cezalandırıyo sen misin senin gibi faniden medet uman diye ..
Ama bi ara kurşun döktürücem kızlar
Nazara iyi gelir di mi?

sırf elmiraya yüklenmeyelim son zamanlarda bütün falcılar patladı :KK1:
en azından bende heçbiri tutturamadı :KK52:
Valla Rabbim cezalandırıyo sen misin senin gibi faniden medet uman diye ..
Ama bi ara kurşun döktürücem kızlar
Nazara iyi gelir di mi?

ben de sana yazıcaktım minik,okudum yazıklarını üzüldüm.e canım bir kul lafı yalan olması büyük ihtimal ama en çok olumsuz dönüş elmiraya oldu diye düşünüyorum,yazılanları okudukça,gördüğüm bu.neyse o umrumda değil de ben sana yazacatım dediğim gibi üzüldüm ama inan bir yandan sevindim.onunla aynı iş yerinde çalışmak senin için çok zor olacaktı,tamam iş önemli ama bu çok zor bi durum ya,bence önce sağlığımız ve en önemlisi de ruh sağlığımız önemli bence böylesi daha güzel olacak,hem dur bakalım seni hergün görmezse ne yapacak bu bize onun gerçekçiliğini gösterecek belki,yani görmemeye dayanamayıp arayacak mı,yoksa görmedikçe uzaklaşacak mı acaba,bu onun için önemli bir sınav bence,sen rahat ol:)ayrıca benim numunelik,tek ilişkimin yelpazesi geniştir:)onunla aynı iş yerinde çalıştığımız da oldu,ayrıyken çok zor,bence bak daha rahat olacaksın...bu arada ben elanitten korkuyorum,bak tutturmuş sende,bu teyze biliyo,tabi bir kul ne kadar bilse kesin olamaz ama bence yine en iyi elanit biliyo.kendini öyle cezalandırılmış olarak filan addettme,belki öyledir evet ama bilemeyiz ki Allah bilir,sen bir kulsun,günahınla da sevabınla da ona el aç,o seni cezalandırır da, ödüllendirir de...bu arada iş arama konusunda ben de uğraştım,eğer ilanlar vs. hakkında merakların varsa,özelden yaz bana bende kayıtlı link,adres ne varsa paylaşırım.

geçen hafta pelin'e gideyim dedim çok sıra vardı, burcu'ya uğradım yerinde yoktu. bu hafta başında olgu'ya gideyim dedim, izinliymiş. kimya diye biri vardı, gitmişken ona baktırdım, amanın! kabus gibiydi! hiçbir şeyi bilemedi! çok kötüydü ve dediği hiçbir şeyin benimle alakası yoktu! bir de çok iyi baktığını söylemişlerdi, ben hiç beğenmedim. kimya'ya baktıran var mı? dediklerinin çıkacağını hiç sanmıyorum fazla attı ama yine de merak ettim.

canım ben de baktırdım o kimyaya sadece ayrılık süremizi tam olarak doğru bildi,onun dışında güncelle ilgili bişey bilemedi,yok güya şöyle olursa böyle olursa fala yansımazmış bişeyler dedi,boş laf gibi geldi bana ama bakıcaz....

iş konusu askıda istifam henüz kabul görmedi .
bende iş aramak yerine kendi işim için uğraşıcam.
elanit teyzemin hep dediği gibi yavrummmmmmmmmm senin elinde bi belge var altın bilezik o
çok işine yarıcak çok :)
bakalım imkanları zorlucam bi kaç yerden
artık kurmuyorumda akışına bıraktım.
bugün onada dedim
artık ağlayan,zırlayan minik dönemi bitti.
hayalinde görürsün :)
31 yaş yeni bir başlangıc için çok geç değil.
hayatımda yeni bir sayfa açacağım.
ve kendimi tekrar seveceğim :)
ama bildiğim şu ki fal olayı artık eğlencesine .. ve mümkünse 20 tl üstü olmasın :)

elanit teyzemin hep dediği gibi yavrummmmmmmmmm senin elinde bi belge var altın bilezik o
bugün onada dedim
ama bildiğim şu ki fal olayı artık eğlencesine .. ve mümkünse 20 tl üstü olmasın :)

Guzelim iyi guzel de, sen butun bunlari neden eski sevgilinle paylasiyosun? Ona ne? Hala ona birseyler kanitlamaya calistigini sanicak.. salla gitsin. O sana gelip boyle yapicam soyle yapicam diyormu? Ne oldugundan daha mutlu gozukmeye calis, nede fazla depresif. Uzuntunu yasa, biter gider.. hicbirsey kalici degil merak etme. Ayrica 31 yasinda olmak dunyanin sonu degil, disarda tonla adam var evlenmeyi isteyen. En kotu ihtimal mantik evliligi yapar kurtulursun.

canım ben de baktırdım o kimyaya sadece ayrılık süremizi tam olarak doğru bildi,onun dışında güncelle ilgili bişey bilemedi,yok güya şöyle olursa böyle olursa fala yansımazmış bişeyler dedi,boş laf gibi geldi bana ama bakıcaz....

kıyısından köşesinden tutsa içim gam yemeyecek ama yok, dedikleri alakasız ötesiydi.

bugün onada dedim

sevgili minik, 31 yaş yeni bir başlangıç için hiç de geç değil. eski bir arkadaşım ki o da baya sarsıntılı bir dönem yaşamıştı, 30 yaşında hayatında neyi çok sevdiğini, çok mutlu olduğunu, ait olduğu işi, mesleği buldu ve 30 yaşında yepyeni bir maceraya atıldı. şimdi çok sevdiği, çok mutlu olduğu bir işi var. önemli olan bunun bilincinde olmak. akışına bırakmak zamana bırakmak her zaman en iyisi. umarım en kısa zamanda sevdiğin, mutlu olduğun, ait olduğun şeyi bulursun. yeni bir iş, yeni bir yer. kimbilir :) 20 tl altı kadınlar kahvesi pelin var, geçen gün bir arkadaşım baktırmış, dediklerini yaşamaya başladı bile. ben sanırsam ona da gideceğim bir ara :)

X