İstanbul'da Fal - Falcılar

slm arkadaslar yaklasık 7 aydır fal bktırmıyorm ve formada grmedm yarın fal bktırmayı dusunuyrm mandal cafede ada vardı en son grdgmde ama baktrmak nasıp olmadı sizce nasıl yardımcı olurmusnuz? Bide sehriban ve meryem kimdir ?

Ketane Şekeri
Kusura bakma yanlışlıkla boş mesaj gitti.Şimdi de 10 dakikaya takıldım.Yazacağım hemen sana:)
Canım ne rahatsızlığı.yanlışlık oldu...Bekle lütfen..

Son düzenleme:
burdan tüm meraklılarına duyrulur şahsen ben tam bifal delisi olduğumdan çooook kişilere baktırdım ama böylesini inanın hiç görmedim.. Taksim istiklalde küçük parmakkapıda ipek sokak var orda ağaç evin tam karşısında 2. Katta berin tamay ve berire seba diye hanımlar var berire hnm. Astroloji bakıyo doğum haritası ilişki analizi yapıyo inanamazsınız verdiği tarihlere patır patır hepsi çıkıyo vallaa berin tamay su falında on numara yok böyle bişey şaşmak bile az kaldı bana.. Meraklısı varsa onlar gibisini görmedim ben...

sonunda fal sepeti lidyanında reklam olduğu hatta üçtane profil açtığı anlaşıldı söylemiştim baktırdım vede boş bir faldı lütfen çok rica ediyorum burdanreklam amaçlı olarak hatta farklı profillere girerek msj çekmeyiniz üç beş kuruş için hem insanların ümitlerini almak hemde bu kadar basitleşmek cidden iğrenç

sonunda fal sepeti lidyanında reklam olduğu hatta üçtane profil açtığı anlaşıldı söylemiştim baktırdım vede boş bir faldı lütfen çok rica ediyorum burdanreklam amaçlı olarak hatta farklı profillere girerek msj çekmeyiniz üç beş kuruş için hem insanların ümitlerini almak hemde bu kadar basitleşmek cidden iğrenç

haklısınn bacımm bende bugün baktırdımm bu forumdaki yazılara aldanıpp hiçde bişi sölememişşş nesibe akbaşer diye birine baktırdımm o tam böyle nokta atışı yaptı ilkay gürde nesibeye yakındıı oda iyiydii zeus a da baktırdım oda boş cümlelerdii hepsini paylaştm burda :KK70:

nurvana tamam lidya reklamdırda alıntı yaptığın masajla ne alaka onu anlamadım :)

haklısınn bacımm bende bugün baktırdımm bu forumdaki yazılara aldanıpp hiçde bişi sölememişşş nesibe akbaşer diye birine baktırdımm o tam böyle nokta atışı yaptı ilkay gürde nesibeye yakındıı oda iyiydii zeus a da baktırdım oda boş cümlelerdii hepsini paylaştm burda :d

canım yaşça buradakilerden hemen hemen hepsinden büyüğüm çok fazla fal deneyimi yaşadım ve yaşıyorum fal speti lidya,nesibe,ilkay,melek,ayşe,melih,binnaz ablada,selma aydın,diyar,elif ışık,meral saydam,tornısha hepsine baktırdım ben inanmadığım falcıyı buradan paylaşmam,

canım yaşça buradakilerden hemen hemen hepsinden büyüğüm çok fazla fal deneyimi yaşadım ve yaşıyorum fal speti lidya,nesibe,ilkay,melek,ayşe,melih,binnaz ablada,selma aydın,diyar,elif ışık,meral saydam,tornısha hepsine baktırdım ben inanmadığım falcıyı buradan paylaşmam,

ablaa inandığın varsaa bana sölesenee bi tanee bn gelecek filan istemiyorumm sevdiğim çocuk acaba beni seviyo mu diye öğrenmek istiyorumm:KK70: bana bunun cevabını verebilicek biri lazım

anlamayacak ne var canım kibarca o msj ında reklam olduğunu anlatmak istedim umarım anlamıştır.

o mesaj reklamım diye bağırıyo canım benim , asıl önemli olan gizli reklamlar , onlar işte çok fena ..
onuda anlıyoruz artık ..
ben falsepetinden lidya ve ilkaya baktırdım ..
ilkay fiyaskoydu , lidya fena değildi ..
ama gidin 20 tl verin baktırın demem .
ben inandığım falcıyıda önermiyorum artık , fal acaip bişi , bende tutan başkasında tutmuyor, kimseden laf dinliyemem o yüzden.

bu arada yak_den şehribandan çok memnun kalmış söyliyim .

o mesaj reklamım diye bağırıyo canım benim , asıl önemli olan gizli reklamlar , onlar işte çok fena ..
onuda anlıyoruz artık ..
ben inandığım falcıyıda önermiyorum artık , fal acaip bişi , bende tutan başkasında tutmuyor, kimseden laf dinliyemem o yüzden.

su reklamları nerden anlıyosnuz? Ben bı turlu anlayamyorm saf saf bakıp aa ıyı bı falcı warmıs dıyormm

onuda anlıyoruz artık ..

bakk minik ablaa eğer bana laf vuuruyorsann ben reklamcı filan deilim serap konusunda gidin veya gitmeyin diorum zorlamıyorum sadece memnunum diyorum zaten reklamcı olsam gidip fal sepetinde bi ton fal baktırmam zahideye filan gitmem rica ediyorum gizlii reklamcı filanda deilim

bakk minik ablaa eğer bana laf vuuruyorsann ben reklamcı filan deilim serap konusunda gidin veya gitmeyin diorum zorlamıyorum sadece memnunum diyorum zaten reklamcı olsam gidip fal sepetinde bi ton fal baktırmam zahideye filan gitmem rica ediyorum gizlii reklamcı filanda deilim

ufaklık senin sorunun bu işte :) çocuğada böyle yapıyorsan vay garibin haline.
ne atlıyosun sana yazılmayan bi yazının üstüne sen :KK1:

amaa konuşmalardaki bütün şeler beni gösteriyoo bak reklamcı olduğumu düşünüosanız banlayın benii banlayındaa kurtulamm :KK70::KK70::KK70:

banlama yetkim olsa ilk kendimi banlarım :p
ne gösteriyo seni be ?
gizli reklamcı değilsen almıcaksın üstüne , alması gerekenler eminim hiç cevap vermicektir. :KK52: sen hemen atla safım :)

banlama yetkim olsa ilk kendimi banlarım :p
ne gösteriyo seni be ?
gizli reklamcı değilsen almıcaksın üstüne , alması gerekenler eminim hiç cevap vermicektir. :KK52: sen hemen atla safım :)
napimm bende alıngan insanım duramıyom :KK70::KK70::KK70:d neden böle oldum biliomusun seda dan bahsettim burdaa yamak mamak hikayesi geçti onu üstüme alındım ondan sonra böle oldum

X