İstanbul'da Fal - Falcılar

napimm bende alıngan insanım duramıyom :KK70::KK70::KK70:d neden böle oldum biliomusun seda dan bahsettim burdaa yamak mamak hikayesi geçti onu üstüme alındım ondan sonra böle oldum

yaaa tobe yarabbım ya ben hadı bakıyorm bakıyorm anlamyorm da kımn reklam yaptıgını sen ne alınganlık yapyosn bıde mınıge dıyosn benı kastedıyosn dıye hee senı reklam zannedıoyoo ondan muhabbete gırıyoo:) cocugada boyle yaptın aaahh ahhh gıttı cocuk len o yamak kelımesnıde sana solememıstıkı akıl akıl gel hılal pesıme takıl:)trencılık oynayalımm

Son düzenleme:
yaaa tobe yarabbım ya ben hadı bakıyorm bakıyorm anlamyorm da kımn reklam yaptıgını sen ne alınganlık yapyosn bıde mınıge dıyosn benı kastedıyosn dıye hee senı reklam zannedıoyoo ondan muhabbete gırıyoo:) cocugada boyle yaptın aaahh ahhh gıttı cocuk len o yamak kelımesnıde sana solemıstıkı akıl akıl gel hılal pesıme takıl:)trencılık oynayalımm

:KK70::KK70::KK70: kutu kutu pense :KK70::KK70::KK70: off sormaa hayatım yaaa hep böle yaptım çocuğa napim yapımda var :KK70:

yaaa tobe yarabbım ya ben hadı bakıyorm bakıyorm anlamyorm da kımn reklam yaptıgını sen ne alınganlık yapyosn bıde mınıge dıyosn benı kastedıyosn dıye hee senı reklam zannedıoyoo ondan muhabbete gırıyoo:) cocugada boyle yaptın aaahh ahhh gıttı cocuk len o yamak kelımesnıde sana solememıstıkı akıl akıl gel hılal pesıme takıl:)trencılık oynayalımm

kavga etmeyin kızlar :) :) kovarlar valla siteden sizi de benim gibi sonra özel mesaj yapmaya uğraşırsınız heheeheh

Sevgili daragaya erenkoy sebnem ve kurtulus annanin telefonlarini verebilirsen cok memnun olurum surekli isimlerini duyuyorum ancak bi turlu ulasamadim
QUOTE=daragaya7;18591489]Bu arada televizyonda çıkan Emine gelecekle ilgili söylediği hiç bir şey çıkmıyor. Nişantaşı'nda Valikonağı'nda sanırım bir cafe de baktırmıştım Burcu ve bir erkek vardı, onlar ortalama şeyler bilebiliyor.
Cadde Serkan memnun kalmadım.[/QUOTE]

allahım sonunda ablam ewlenıyoo :) ewın tek kızı olarak sultanlıgımı ılan etcem yuppı

kızlar bir falcı var on numara fal bakıyor gerçekten isteyene yıldızname isteyene kahve falı telefonla randevu alıp öyle gidiyorsunuz çok güvendiğim bir arkadaşıma baktırdı çok memnun kalmış nokta atışları var dedi yalnız sorun yıldıznamenin 150 kahve falının da 70 lira olması ilgilenirseniz bilgisiniz olsun

telefonuna bak arada özel mesajla uğraşcağına:KK52: seni aradığım kadar tarkanı arasam ulaşmıştım valla:KK9:

kestanemm kız sen buralara uğrarmıydın ne zaman aradın hiç görmedim konturum yok fal bakmaktan kontur alamıyoruz umut başına vurdu gene ne zaman gelcen istanbula ara yarın konturun varsa benim yok neler yaptın merak ettim

kestanemm kız sen buralara uğrarmıydın ne zaman aradın hiç görmedim konturum yok fal bakmaktan kontur alamıyoruz umut başına vurdu gene ne zaman gelcen istanbula ara yarın konturun varsa benim yok neler yaptın merak ettim

geldim fıstığım istanbuldayım... sen hani baktırmıcaktın artık ne bu ara dadanmışsın :KK51:

Son düzenleme:
X