İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet Mercannils hanım aynen dediğiniz gibi baktı bana emine akkaya..ayrıca obrazsky arkadaşımız bütün falcılar hergün iyi gününde olmaz gibi şeyler yazmış ama bu emine akkayaya ben başka 3 tane daha arkadşımı götürmüştüm onlarda memnun kalmadılar..bir arkadaşımın anını bildi ama gelecek hakkında hiçbir dediği çıkmadı...bence o kadın iyi fal bakamıyor sadece para tuzağı o kadarr..birde ben fala ana yada geçmişe baktırmak için gitmiyorum açıkçası gelecek halkında yaptığı yorumlar tutarlı mı ne kadarı çıkıyor en azından anı söylerken bile benim bilmediğim konularda beni aydınlatabiliyormu bunlara değer veriyorum..onun dışında geçmiş zaten babama sorsan o da anlatır değil mi?ayrıca o emine akkayanın tarzından da hiç hoşlanmamıştım bence açıkçası fazla pahalı altı boş bir kadın....o yüzden gitmeyin zamanınıza paranıza yazık sevgilerle

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
Aynı hislerseyim.tamam biZde falcılara pembe tablo dinlemeye
Gitmiyoruz ama ,olumsuz bir konu varsada sebep sonuç ilişkisi,
Zaman içindeki gelişmelerini dinlemek isteriz.
Birde insan zaten falcıya gitti ise genelde bir derdi varda gidiyor.
Yani doktora yada psikoloğa veya adı herne ise,gider gibi..
Bu sebepten kişilere ,müşterilerine daha derdine deva ve
yumuşak bir uslub,onca yıllık tecrübeye daha çok uygun
Olurdu diye düşünüyorum.
Ben olsam öyle yapardım,olumsuz bir konuda ikna edici ,sebep sonuç ilişkisi içinde anlatılabilir.

Çok teşekkürler yardım için.
Çok yordum ama bir soru daha sormak istiyorum.
Bugün kısmetse gideceğim.kaç tl ye bakıyor.çok pahalı değildir inşallah.

Emine Akkaya'dan ben de hiç memnun kalmamıştım. Bana zaten olumsuz konuştu, tamam iyi güzel de 10 dk sürmeyen falın sonunda olumsuz konuştuğu konuyla ilgili sormak istediğim soruları da geçiştirdi, kötü işte bi (burada ağır argo var :) ) olmaz ondan, falan diye. Mesela falımda doktor kim var demişti, e kimse yok, o zaman sağlıkla ilgili iş yapan kim var demişti, eski erkek arkadaşım deyince, ay aman gibi bişey deyip hiçbir şey demeden devam etmişti :) işle ilgili dediği bir şey de olmadı. verdiğim paraya acıdığım 3-4 falcıdan biridir. Bu arada numarasını soran arkadaşlar google'da mevcut aratırsanız.

çiğdem'i aradım, ne falı bakıyor, kaça bakıyor onu bile bilmiyorum. Burdan biri vermişti numarasını ama kim hatırlamıyorum. Herkesi öyle kabul etmiyormuş, tanıdık aracılığı olursa bakıyormuş. Madem öyle o zaman numaranı niye izin veriyorsun burdan verilmesine?

seside öyle genç birine benzemiyordu, sanki orta yaş üzeri mi desem? Kim bu çiğdem, bileniniz var mı?

Yalan oldu Emine Akkaya'da desenize :)) Burak varmış telefonunu bilen var mı?İyi bakıyor mu giden var mı?

ne oldu dün pazar günüydü geçti. Dediği gibi oldumu, bildi mi? yoksa trişka mı oldu?

Emine Hanım'a yıllar önce gitmiştim ve açıkçası hiç de tatmin olmamıştım kendisinden. Birkaç arkadaşla beraber gitmiştik ve hiçbirimize söylediği şey çıkmamıştı.

Çok teşekkürler yardım için.
Çok yordum ama bir soru daha sormak istiyorum.
Bugün kısmetse gideceğim.kaç tl ye bakıyor.çok pahalı değildir inşallah.

30 liraya bakıyor canım bi de 3 ten sonra git bazen geç geliyor çünkü :) umarım guzel gecer senın için :)

Arkadaşlar bende size bir falcı tavsiye edebilirim. Taksimde istiklal caddesi üzerinde, Büyük-parmak kapı sokakta, Marmara büfenin tam karşısında ZENO CAFE diye bir yer var. Bahsedeceğim falcı taksimde ün salmış. Arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim. Giderken kafam çok karısıktı. Zihnim cok yorgundu. Size orada geçirdiğim dakikaları özetliyeyim. Kahvemi söyledim sıramın gelmesini bekledim. Kısa bir sure sonra medyumumuz karşıladi beni. Medyum Hira.. Çok kibar bir tavırla masasına davet etti. Masaya oturduğum anda tüylerimi ürperten bir etkiyle karşı karşıya kaldım. Karşıma oturdu. Öncelikle burcumu ve adimi aldı. Bu medyum diğerlerinden farklıydı. Yarattiği aura çok başka, cok güçlüydü. Hayatımla ilgili birçok sorunu, planlar imi, düşündüklerimi tek tek söyledi. Hatta sorduğum soruları yüksek sesle bizim göremediğimiz varlıklara sordu... Yakında hastalanan dedemden geçirdiğim ameliyata kadar.. Titredim. Yaşadığım deneyim çok ilginçti, heyecanlıydı. Geleceğimle ilgili olumlu, pozitif kehanetlerde bulundu. Ayrıca verdiği telkinler sayesinde hayatimi yoluna soktum. Enerjisi yoğun ve yüksekti. Masadan kalktığımda kafamdaki bütün soru işaretleri yok olmuştu. Oldukça dinlenmiş ayrıldım kafeden. Üstelik keyifli sohbeti kısa süreliğine de olsa beni dünyadan uzaklaştırdı. Kısacası isinin ehli bir medyum diyebilirim. Gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız... HELENA

Ben Emine Akkaya'ya 7 ay îçerisinde 2 kez gittim.Söylemiş olduklarının %50 sini tutturdu.Diğerlerinin üzerinde 3 ay geçti tutmadı yaklaşık 2 senedir zaman zaman fal baktırırım , bana falda tutturmuş tek isim kendisidir.Tutturduklarıda öyle boş şeyler değil.Mesela bir mahkeme olucağını ,neden olucağını,kimler arasında olucağını, nasıl gelişeceğinden bahsetmişti.Yol artık ne mahkemesi olmaz demîştim. İçimdende ne hikaye yazdı ben kadın demiştim :) gel zaman git zaman olayı yaşadım ve 2 ayda mahkeme ye taşınmasın konu diye mücadele verdim ama malesef olay mahkemeye intikal etti
Her neyse en son Şubat'ta gitmiştim.sonra 60 tl vermeyeyim bir daha dedim önce Majestik Şengül sonra Miss life Gülşen sonra İstanbul kafe Şehriban ve en sonda Ailem Cafe Gülşene gittim ve diyorum ki bunlara hiç gitmemiş Emine Akkaya ya tekrar gitseydim diyorum
Şu sıra 3 ayların içerisinde olduğumuz için fal baktırmıyorum. Günahlarım çoğalmasın diye dualarımla baş başa zamanımı geçiriyorum.
Benim Emine hanım hakkında deneyimlerim böyle ...Bilginize..

damlalar cafede baris ve tugb bide kqdikoyde seda diye biri

tuğba ve barış a baktırmıştım.
Tuğbanın dediklerine daha var ama,sanki şu anı fena değildi.
Oktayın tam tersi konuştu diyebilirim.
Barıştan memnun kalmadım. Çok kısa verimsiz bir faldı.
O an için dedikleri tutmadı.
Bu sebepten gelecek için dedikleride ehemmiyet vermedim.

kesin uzaylıdır:))

Medyum hira ayyy bende ona fal baktirma gafletinde bulunmustum bir zamanlsr yok büyü var yok kurşun dokelim.benim cinlerim var demisti ama benim ilr ilgili bir kelime dahi bilemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…