İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar ben uzun zamandır forumu takip ediyorum gitmediğim falcı kalmadı benimde saymak istiyorum tecrübelerimi ilk olarak taksimle başlıktayım asmin cafe de zaza,Eray,kaya,,bez,Serkan bunların falı çıkmadı sadece durum tahminleri iyidi yanındaki vadede tasula kızı ve imam yine yalan dolan symbolde toprak tahminleri doğruydu tarih çıkmadı Majestik vadede duygu iyidi Allah var bilgi bazı şeyleri cafe bias Gökçe cooook negatif kadın falı henüz beklemede Mehmet bana dediği şeyler çıktı. Bide özelden birini buldum arkadaşımın arkadaşı dışarıda bakıyor o kız ne dediyse çıktı bi ona verdiğim paraya yanmadım daha yazmadıklarımdavar laf Çiğdem Halil sonra toprak mandal cafe bir yıl gittim hiçbiri çıkmadı

Motor ayse dolandırıcıdır.Sağlamtaş Malkara Tekirdağ'da. Arkadaşlar sakın gitmeyin , kendisi iki kardeşi karı koca sandı , anneleri ölmüş olduğu halde annenizi getirin büyü var dedi , milyon dolarlık evde oturan kişilere sen yoksulsun ama para gelecek falan diyor !! içeride babası diye tanıttığı bunak rolü yapan ve kulağı az duyuyor gibi numara yapan adam ispiyoncu muhbir. İnsanları muhabbet eder gibi konuşturuyor , saf saf herkes anlatıyor , bu da bunları kullanıp mistik kelimelerle kandırıyor. Adam arada kayboluyor ortadan, gidiyor ispiyonluyor kadına. Ortada 100 tl koymuş her defasında orada duruyor , psikolojik baskı yaratmak için. 5 dakikada 50 veya 100 tl alıyor. Bir de bir kişiyi gördükten sonra cinler bastı diyip 2 saat uyumaya gidiyorum diyor , 6 saat bekleyen var, iyi yorumları da gelinleri yazıyor dikkat! Dolandırıcı bu aman diyeyim. Konuşmayınca sıkılıyor çünkü ağzınızdan laf alamıyor başka birşey var mı canım diyip yolluyor

Sağlamtaş Malkara Tekirdağ Ayşe Hoca şarlatandır.Arkadaşlar sakın gitmeyin , kendisi iki kardeşi karı koca sandı , anneleri ölmüş olduğu halde annenizi getirin büyü var dedi , milyon dolarlık evde oturan kişilere sen yoksulsun ama para gelecek falan diyor !! içeride babası diye tanıttığı bunak rolü yapan ve kulağı az duyuyor gibi numara yapan adam ispiyoncu muhbir. İnsanları muhabbet eder gibi konuşturuyor , saf saf herkes anlatıyor , bu da bunları kullanıp mistik kelimelerle kandırıyor. Adam arada kayboluyor ortadan, gidiyor ispiyonluyor kadına. Ortada 100 tl koymuş her defasında orada duruyor , psikolojik baskı yaratmak için. 5 dakikada 50 veya 100 tl alıyor. Bir de bir kişiyi gördükten sonra cinler bastı diyip 2 saat uyumaya gidiyorum diyor , 6 saat bekleyen var, iyi yorumları da gelinleri yazıyor dikkat! Dolandırıcı bu aman diyeyim. Konuşmayınca sıkılıyor çünkü ağzınızdan laf alamıyor başka birşey var mı canım diyip yolluyor

Hay allahım motor ayşe önce kendine hayrı dokundun bence
Sağlamtaş Malkara Tekirdağ Ayşe Hoca şarlatandır.Arkadaşlar sakın gitmeyin , kendisi iki kardeşi karı koca sandı , anneleri ölmüş olduğu halde annenizi getirin büyü var dedi , milyon dolarlık evde oturan kişilere sen yoksulsun ama para gelecek falan diyor !! içeride babası diye tanıttığı bunak rolü yapan ve kulağı az duyuyor gibi numara yapan adam ispiyoncu muhbir. İnsanları muhabbet eder gibi konuşturuyor , saf saf herkes anlatıyor , bu da bunları kullanıp mistik kelimelerle kandırıyor. Adam arada kayboluyor ortadan, gidiyor ispiyonluyor kadına. Ortada 100 tl koymuş her defasında orada duruyor , psikolojik baskıyaratmak için. 5 dakikada 50 veya 100 tl alıyor. Bir de bir kişiyi gördükten sonra cinler bastı diyip 2 saat uyumaya gidiyorum diyor , 6 saat bekleyen var, iyi yorumları da gelinleri yazıyor dikkat! Dolandırıcı bu aman diyeyim.Konuşmayınca sıkılıyor çünkü ağzınızdan laf alamıyor başka birşey var mı canım diyipyolluyor

Sağlamtaş Malkara Tekirdağ Ayşe Hoca şarlatandır. Motor Ayse lakabı. Arkadaşlar sakın gitmeyin , kendisi iki kardeşi karı koca sandı , anneleri ölmüş olduğu halde annenizi getirin büyü var dedi , milyon dolarlık evde oturan kişilere sen yoksulsun ama para gelecek falan diyor !! içeride babası diye tanıttığı bunak rolü yapan ve kulağı az duyuyor gibi numara yapan adam ispiyoncu muhbir. İnsanları muhabbet eder gibi konuşturuyor , saf saf herkes anlatıyor , bu da bunları kullanıp mistik kelimelerle kandırıyor. Adam arada kayboluyor ortadan, gidiyor ispiyonluyor kadına. Ortada 100 tl koymuş her defasında orada duruyor , psikolojik baskıyaratmak için. 5 dakikada 50 veya 100 tl alıyor. Bir de bir kişiyi gördükten sonra cinler bastı diyip 2 saat uyumaya gidiyorum diyor , 6 saat bekleyen var, iyi yorumları da gelinleri yazıyor dikkat! Dolandırıcı bu aman diyeyim.Konuşmayınca sıkılıyor çünkü ağzınızdan laf alamıyor başka birşey var mı canım diyipyolluyor

uzun bir aradan sonra tekrar merhaba;
DAHA Önce yazdığım yazılar (merak edenler okuyabilir)
1- http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...stanbulda-fal-falcilar-4787.html#post30543311
2- http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...stanbulda-fal-falcilar-4788.html#post30544898

30 ila 100 TL arasında bir fiyata 5 dk. süreyle kahve ya da tarot falı baktırıp hiçbir şey çıkmamasına alıştınız mı?
O zaman size farklı bir deneyim anlatayım.
bütün bu fal deneyimlerini kenara bırakın, vazgeçin derim; forumda biraz araştırma yapanlar İstanbul çevresindeki bazı HOCA'ların isimlerini görmüştür.
Salı günü arabaya atlayıp gittik, Tekirdağ/Malkara ilçesine bağlı Sağlamtaş köyüne. Köy bir hoca cenneti. Çok sayıda hoca olduğu söyleniyor. (adettir bir yerde bi hoca çıkar, ilgi görür, arkasından yenileri patlar)

Köyün En eskisi Ayşe Hoca (bizimkiler 22 sene önce gitmişler, internetteki adı motor Ayşe, yanlış anlaşılmasın, köyde motora bindiği için bu isim takılmış, sonra en bilinen Asiye Hoca ve bir de Kara Fatma var.

Kahve yok, tarot yok, küçük temiz bir köy evinde oturma odası, temiz yüzlü bir kadın var karşınızda, size 1-2 soru soruyor, anne adı, doğum tarihi gibi şeyler, 3 vakte kadar haber gelecek demiyor, 5 vakte kadar kısmet var demiyor, eğer üzerinizde geçmişe dair olumsuz bir şey varsa (büyü, okuma, muska vs.) onu söylüyor.

Ayşe Hoca by-pass ameliyatı olmuş, hacca gitmiş, hacdan önce yüksek rakamlar alıyormuş (söyleyenin yalancısıyım, bekleme salonu zaten bir tanışma mekanı gibi, insanlar hoca deneyimlerini paylaşıyor hemen), şimdi 20 TL verseniz kabul ediyor, artık paradan geçmiş gibi, köye giriyorsunuz, ayşe hocanın evini soruyorsunuz, ilerdeki yeşil evler diyorlar, 4 katlı apartmanı dikmiş zaten, biz gittiğimizde hastanedeydi, ameliyat sonuçlarını gösteriyormuş doktora, 7 saat bekledik geldi, kapıda 15 kişi vardı, randevulu gittiğimiz için bizi önce aldı. ünlüler, milletvekileri vs. istanbuldan geleni çokmuş, bekleme salonunda 2 takım oturma grubu vardı, bakım bitti hadi git demek yok, istediğini sor.

Asiye Hoca daha sakin, 1 kişi vardı, o çıktı biz girdik. biz içerdeyken de 2-3 kişi daha geldi. Gayet temiz, kibar, ayakta şalvar, başında beyaz tülbent, misafirperver,

4 dk da 50 TL verip suratlandığınız cafe falcılarına pek benzemiyorlar.

Kara fatma'ya gitmedik, paracı dediler fatma için, birileri 20 lira vermiş, bu az demiş, 30 lira verseniz memnun kalıyorlar, o kadar da düşük beklentileri. İstanbul'da artık ticaret haline gelen, kafeleri doldurmak için kullanılan ''Kahve içene FAL bedava'' yazılarından ve fal baktırma çabalarınızdan bir sonuç alamadıysanız deneyin derim. Buradaki arkadaşların çoğu fal için 30-100 TL aralığında fal parası veriyorlar, meraklıları haftada bir bile baktırıyor. Bununla uğraşacağınıza istanbuldan arabaya binin, gidiş geliş benzin (az yakan bir arabada 100 TL falan) dönüşte Tekirdağ'da bir de köfte yersiniz, deniz manzarası, eğlence, mercimek köftesi, kısır, oh mis, 3-4 kişi toplanıp gidildiğinde istanbuldaki izbe, köhne, kaba kafe fallarına göre çok daha iyi bir deneyim yaşatabilir size.

Kaç para verelim diye soruyorsunuz? Kuran'a paha biçilmez, gönlünüzden ne koparsa diyorlar.
Sağlamtaş Malkara Tekirdağ Ayşe Hoca şarlatandır.Arkadaşlar sakın gitmeyin , kendisi iki kardeşi karı koca sandı , anneleri ölmüş olduğu halde annenizi getirin büyü var dedi , milyon dolarlık evde oturan kişilere sen yoksulsun ama para gelecek falan diyor !! içeride babası diye tanıttığı bunak rolü yapan ve kulağı az duyuyor gibi numara yapan adam ispiyoncu muhbir. İnsanları muhabbet eder gibi konuşturuyor , saf saf herkes anlatıyor , bu da bunları kullanıp mistik kelimelerle kandırıyor. Adam arada kayboluyor ortadan, gidiyor ispiyonluyor kadına. Ortada 100 tl koymuş her defasında orada duruyor , psikolojik baskıyaratmak için. 5 dakikada 50 veya 100 tl alıyor. Bir de bir kişiyi gördükten sonra cinler bastı diyip 2 saat uyumaya gidiyorum diyor , 6 saat bekleyen var, iyi yorumları da gelinleri yazıyor dikkat! Dolandırıcı bu aman diyeyim.Konuşmayınca sıkılıyor çünkü ağzınızdan laf alamıyor başka birşey var mı canım diyipyolluyor

nolurnolmaz seni dinledim ve ayşe hanıma fala gittim dediğin gibi falı tutarlı ve geçmişi çok iyi bildi geleceklede ilgili bişeyler söyledi ve onlardan birtanesi bugün gerçekleşti tavsiyen için teşekürler bundan sonra benim falcı ayşe :)

bahsettiğiniz ayşe nerede acaba?ve ne kadara bakıyor..

Merhaba bende iyi bir hoca arıyorum. Yazılardan motor ayşe ye gitmeye karar verdim.telefon numara sini alabilir miyim
Ne kadara bakiyor

ayşe hoca zibilyon senedir bu işi yapıyor ve işi ticaret gibi gördüğü dönemler geçmişte kalmış. eskiden ücretini söylüyordu, bypass ameliyatı geçirdikten sonra artık gönlünden ne koparsa diyor ve hala tıklım tıklım. yani bir hikmeti olmasa hala bu kadar çok gideni olmaz. eskiden mesela büyüyü kimin yaptığını da söylüyordu, artık onu da söylemiyor, tövbe ettim diyor. kadın mı erkek mi onu dahi söylemiyor. yaptıkları kimine yarar, kimine yaramaz, o konuda bir şey diyemem. dediğim gibi ben faydasını gördüm, ama bu psikolojik de olabilir. zaten bu tarz şeyler hep psilolojik değil mi? fatma'ya gelince; tanımıyorum ama duyduğum kadarıyla o köy hocaları içinde en zayıf halka o. bir de asiye hoca var köyde (sağlamtaş hoca kaynıyor evet) onun da beğeneni, gideni çok. ben gitmedim bilmiyorum. ha niyetiniz 'fal' sa zaten hiç gitmeyin bence, o hocalara 'derdi' olanlar gidiyor daha çok. fallık bir şey söylemiyor yani ayşe hoca. üzerinde büyü var ya da yok diyor, bu kadar. varsa bozmak için bir şeyler veriyor, sonra sen sıkıntını söylüyorsun o konuda yapabileceği bir şey varsa da yine işlem yapıyor. ama geçmiş, an, gelecek vs. bunları söylemiyor. giden gittiği yerde mutluysa onu geri döndürmek için bir şey yapmıyor, intikam almak isteyenler için bir şey yapmıyor vs. vs.

Arkadaşlar ben uzun zamandır forumu takip ediyorum gitmediğim falcı kalmadı benimde saymak istiyorum tecrübelerimi ilk olarak taksimle başlıktayım asmin cafe de zaza,Eray,kaya,,bez,Serkan bunların falı çıkmadı sadece durum tahminleri iyidi yanındaki vadede tasula kızı ve imam yine yalan dolan symbolde toprak tahminleri doğruydu tarih çıkmadı Majestik vadede duygu iyidi Allah var bilgi bazı şeyleri cafe bias Gökçe cooook negatif kadın falı henüz beklemede Mehmet bana dediği şeyler çıktı. Bide özelden birini buldum arkadaşımın arkadaşı dışarıda bakıyor o kız ne dediyse çıktı bi ona verdiğim paraya yanmadım daha yazmadıklarımdavar laf Çiğdem Halil sonra toprak mandal cafe bir yıl gittim hiçbiri çıkmadı
Toprak bana da çıkmadi mehmet cafe bias takı mi ben de merak ediyordum onu randevu mi alıp gittiniz

Taksim symbol toprak sana da mı çıktı ben 1bucuk yıl önce baktırdım bana tarif ettiği tanışcağım kişiyle tanıştım dediği yerde... sonucu dediği gibi çıkar mı sence?

Mandal cafe toprak banada cikmayanlar arasinda cikanini da gormedim birazcik ucundan tutturan oldu gelecekle ilgili soylenen tarihler tarih oldu hala birsey yok faldan umudum yok artik
Mandal toprak ayten murat,angels cafe burcu,istanbul cafe ahmet hatırladıklarım telefonda gökçe tutku artık kim ne dedi unutuyorum

ve benim fal baktirma zamanim gelmis.yilda bir en fazla iki. kucukyalida bir cafe acilmis adi niyet cafeymis.turk telekomun ilerisindeymis.hic duyan varmi. ben gittigim kurstan duydum.oradan gidenler olmus.bir adam bakiyormus ama kahve fali degil. niyet ve dileklerini yaziyormussun. baska bir kac kagit ritueli daha varmis.kagitlari bir kutuya atip sonra kül haline getiriyormussun.sonra suya atiliyormus sonra adam sudaki kullerden sana niyetlerini soyluyormus. ve uc aydan oncede bakmiyormus. ucreti de gonlunden kopan mis.kurstakiler kagitta ne yazili ise onu soyluyormus.giden duyan varmi. sadece kurstakilerin soylemesi ile gitmek istemiyorum.birde bostancida gulsah diye biri varmis o da kahve fali bakiyormus ataturk ilk ogretimin ilerisinde bir yerdeymis o da iyi diye duydum.ikisi hakkinda bilen duyan birileriniz varsa bilgi paylasirmisiniz.
Merhaba bu niyet kafenin adresi yeri tam olarak nerdedir?

Canım ben bu ara baya falcıya gittim
Tuba damlalar cafe
Yeter pen cafe
Asiye asmin cafe
Hande mi cafe
Laf çiğdem
Göker
Asmin zaza
Yani bana yakın tarihler verdi hepsi tarihe takılmasakta ben önemsiyorum şu anda tubanın ve handenin tarıhı kaldı ama hepsi aynı cümleleri kullandılar tuba favorım zaten yeterde iyi ama ikisinede gitmissin asminde asiye var taksimde deneye bilirsin bide semnolde nihale gitcem yarın bakalım o ne dicek gidecek falcı kalmadı ya bunlar bana göre iyi bilenler var mı kızlar yeni iyi falcı???
hanımlar eski kocam bana sürekli büyüler yaptı bende bu sebepten falcı falcı geziyorum su sıralarda türkiyede gitmediğim medyum kapısı falcı kapısı kalmadı neyse en son boluda bir hoca buldum ama ne hoca kallavi herseyi takır takır yüzüne okuyor taksimde damlalar kafede saadet diye bir falcıya gitmiştim ilginç ki hoca ile saadetin falı aynı çıktı sonra işin aslı astarı da ortaya cıktı meğer kocamın annesiymiş asıl ugrasan benimle taksimde tuğba dahil saydıgınız tüm falcılara gittim hepsi hede höde hikaye yazdı ama saadet adındaki falcı nokta nokta atıslar yaptı basta onu da diğerleri gibi hikaye yazdı zannettim fakat gördümki kadın doğru söylemis kesinlikle gitmenizi öneririm cok baska bir enerji

fal baktırmaktaki amacınız hikaye dinlemek değil gerçekleri duymaksa TAKSİM-DAMLALAR-Falcı Saadet diyorum bi de sembolde cem var ama onun enerjisi her zaman aynı performansı vermeyebiliyo kızlar

X