İstanbul'da Fal - Falcılar

sedanın fal dünyası bayaa iyi bi bakın faceden bayanlar yumuşak sesli hoş bir bayan

Narçıl cafe zerrin ı merak ediyorum bir arkadaşıma çıktı da memnun olan da olmayan da var sanırım eskilere baktim da

saadet'e ben de gittim. o an için dedikleri genelde doğru oluyor ama gelecek için olumlu konuşamam açıkçası. gelecek hakkında on şey söylediyse ikisi tuttu diyebilirim. tavsiye eder miyim? eh..

Neslihana baktırdım yine telde . İlk falı iyiydi diye ikinci falı tam bir patlama evlilik olcak görüşme var diyor adam evlendi diyorum hayır evlenme yok onda seninle evlilik var diyor baya bi saçmaladı.

Gökçeye baktırcam kötü yorumlar nedeniyle bi geri durmuştum ama sın zamanlarda iyi yorumlar olunca bi baktırayım diyorum yazarım yine

Tutku'nun bana bi söylediği çıktı arkadaşlar işle ilgili. Ama tabi diğerleri önemli o da beklemede.

2010 yılında bakırköy de ptt karşısında bir yere götürmüştü arkadaşım kadın anı birebir bildi geleceği de 1-2 ilişkin daha olacak ama olmayacak 28 de tanışıp 30 da evleneceksin demişti bakalim ilkinden sonra 2 tane ilişkim de olmadı o kadın çok tuhaf biriydi.Kardesimi ailemi o anki ilişkimi her şeyi bilmişti

2010 yılında bakırköy de ptt karşısında bir yere götürmüştü arkadaşım kadın anı birebir bildi geleceği de 1-2 ilişkin daha olacak ama olmayacak 28 de tanışıp 30 da evleneceksin demişti bakalim ilkinden sonra 2 tane ilişkim de olmadı o kadın çok tuhaf biriydi.Kardesimi ailemi o anki ilişkimi her şeyi bilmişti
Peki kadının adı var mı?

Cafe mi ydi? Suna hanım olmasın bu...cıvıltı cafe

Merhaba kızlar.çok uzun süredir bu konuyu takip ediyorum ve ara ara yazıyorum. Ben de yaklaşık iki yıldır falcı falcı gezenlerdenim ve en sakin zamanlarım şu an. Dediğime bakmayın on günde bire düşürdüm en azından.
Burada son zamanlarda yazılanlardan, damlalar saadet'ten başlamak istiyorum. Bikaç kez gittim. Oraya gittiğimizde genel durumu tahmin ediyorlar zaten. Umut aramaya gidiyoruz. Ve yaşadığımız şey belirsiz ki cevap arıyoruz. Kadın bunun farkında. Aslında nokta atışı falan yok.ben her gittiğimde altın teklifle gelecek dedi. Ne altın teklifi adam hala aynı. Ha diyeceksiniz neden tekrar tekrar gittin? Diyorum ya umudumu yitirmeye başladıkça umut verenlere sardım. Ama uzun süredir gitmiyorum. Aynı yerde Tuba var. Hiç beğenmedim. Üst perdeden konuşuyo. Zaten ne dediğini de kaydedip üçüncü dinlemede falan anlıyosunuz. Genelde boşa sallıyo gibi geldi bana. Ama enerji meselesi de olabilir.
Asmin cafe zaza; resmen numarasını verdi, boşver falı falan arada ara konuşuruz kafan dağılır dedi ki hiç etik değil. Hiç dönmez dediği adama evlensen de ayrılırsın dedi. Her ihtimali sayıyo yani. Yine bu asmin'de lala; lalayı seviyorum aslında enerjisi tutuyo sanırım. Asla olmaz dediğim bi yorymu tuttu. Bikaç kez tuttu daha doğrusu. Yine de uzun vadede ümitlenmek istemiyorum olmayacak şeyler söyledi gibi. Ama kimsenin bilmeyediği detayları söyledi anda.
Beşiktaşta Kuzeyi burdan okuyup gittim. Yorumları tutarlıydı açıkçası. Tekrar gitmedim, kendisiyle çelişir mi bilmiyorum. Tekrar denemek lazım Faldan kopmaya çalışıyorum derken hala kaşınıyorum ama neyse...
Bias Gökçe' yi de burdan okuyup gittim. Anda çok tutarlı, üslubu güzel. Enerjisini de sevdim. Ama esas olayla ilgili ilk gittiğimde temmuz demişti, ikinci gittiğimde eylülü bulur dedi. Gerçi temmuz itibariyle güzel şeyler yaşayacağımı da söyledi. Yine de bilemedim.
Genel olarak son zamanlarda baktırdıklarım bunlar. Esas olayla ilgili de lala ve gökçenin söylediklerini bekliyorum. Daha zamanları var. Ama çıkarsa burdan yazarım.
Fallara ihtiyaç duymayacağımız huzurlu günler gelir umarım.

Arkadaşlar didem ile ilgili bana özelden mesaj atabilecek olan var mı deneyimini paylaşacak olan önemli bir konu lütfen..

X