İstanbul'da Fal - Falcılar

Tabi tabi öyledir milletin özelden durumunu ögrenmeye çalışıyor ben zaten para ile baktıracaktım aman neyse ne alt tarafı bir Falcı bizde onların için parayız bence sende bu kadar savunma
Ne diyim ben Şok oldum razey benim arkadaşımdı bana sormadı özelimi O zaman baktırmamanız hayırlı olmuş

Cocuk gelişimi lise ve myo larda bulunur. Egitim fakültesindeki ismi Okul öncesi öğretmenligidir. Adini öğren de daha mantikli yalan söylersin bidahakine

Cocuk gelişimi lise ve myo larda bulunur. Egitim fakültesindeki ismi Okul öncesi öğretmenligidir. Adini öğren de daha mantikli yalan söylersin bidahakine
Okey bende myo mezunuyum zaten ama seni hiç bağlamaz hadi işine bam

Ne diyim ben Şok oldum razey benim arkadaşımdı bana sormadı özelimi O zaman baktırmamanız hayırlı olmuş
Kesinlikle baktırmamak çok iyi oldu ben ücretsiz dediği halde para verecektim ama işten çıkarıldığımı söyledim ve başka randevu almasını istedim oda hayır bakarım dedi bir gün sonra akşam saat 18.00 randevu saatinde kapattı telefonunu

Kesinlikle baktırmamak çok iyi oldu ben ücretsiz dediği halde para verecektim ama işten çıkarıldığımı söyledim ve başka randevu almasını istedim oda hayır bakarım dedi bir gün sonra akşam saat 18.00 randevu saatinde kapattı telefonunu
Aman bu falcılar insana saç döktürür ya hangisi dürüst hangisi sahte anlamıyoruz

Okey bende myo mezunuyum zaten ama seni hiç bağlamaz hadi işine bam
Seninle ayni meslekteyim diyip hem de burada kendini ogretmen olarak yalanlarla tanitirsan baglar yalanini da cikarmis olduk boylelikle. Insanlari aldigi egitime degil de terbiyeye göre siniflandiririm her zaman icin o da belli oluyor zaten! Ben senin gibi her yerde tartisan biri degilim cevap hakkimi kullaniyorum baska topiklerde yeterince kavgan vardir biraz da onlarla ugras

Seninle ayni meslekteyim diyip hem de burada kendini ogretmen olarak yalanlarla tanitirsan baglar yalanini da cikarmis olduk boylelikle. Insanlari aldigi egitime degil de terbiyeye göre siniflandiririm her zaman icin o da belli oluyor zaten! Ben senin gibi her yerde tartisan biri degilim cevap hakkimi kullaniyorum baska topiklerde yeterince kavgan vardir biraz da onlarla ugras
Sana sadece gülüyorum 🤣 aynen yalan bilmediğin şeyler hakkında konuşmaya devam et. Falcı öğretmen seni🤣

Aynı kişi değiller adamın adı Eyüp telefonda konuştum razeyin adı başka bir şey onlada konuştum. Bilemiyorum durum ne ama
Anladım tanımıyorum merak ettim bu kadar konu uzayınca bende baktırmış olabilirim diye. Tüm özelimizi buraya döktüğümüz için buradaki falcıların nokta atışı yapması zor olmuyor :)

Anladım tanımıyorum merak ettim bu kadar konu uzayınca bende baktırmış olabilirim diye. Tüm özelimizi buraya döktüğümüz için buradaki falcıların nokta atışı yapması zor olmuyor :)
Açıkcası ben dürüst ve emin olduğum bir falcı görmedim siz gördünüz mü

Açıkcası ben dürüst ve emin olduğum bir falcı görmedim siz gördünüz mü
Ben defalarca bu konu üzerinde yorum yaptım. Eğer gerçekten saf temiz bi niyetle bakan biri olduğunda sadece söylediklerinin olduğunu düşünüyorum oda pozitif enerji vererek olumlama yaptığı için. Onun haricindeki falcıların hiçbirine inanmıyorum.
Mesela geçen Zehra denen kadına baktırdım buradan bir arkadaş da baktırmış anda beğenmiştim ama büyü vs diyince miğdem bulanmıştı. Buradaki arkadaşada aynı şeyi söylemiş nekadar çirkin işte oyüzden ben yüksek paralara bakan ve işin içine büyü sokan hiçbir falcıyı önermiyorum. Bence sizde önermeyin ki milleti enayi yerine koymasınlar bakcaklarsada böyle kimseyi kazıklamasınlar.
Fikriyeyi özellikle soruyorlar numarasını veriyorum ama bir daha vermicem karar aldım 250 nedir ya. Lütfen sizden de ricam önermeyin ya 50-100 üstü falcıları. 100'ü bile önermicem bidaha insanlar bu ülkede asgari ücrete çalışıyor onlar 2 kelam için aldıkları paraya bak zaten baktırırken kaç kere düşünüyoruz. Vergi bile vermiyolardır Allah bilir

Son düzenleme:
Veraya fal baktırmak için yazdım yarına randevulaştık gayet tatlı tatlı konuşuyordu incelemem için instagram adresini verdi burda gördüğüm kadarıyla sadece kahve baktığını görmüştüm instagramında tarot görünce onaylatmak istedim bu kahve ücreti değil mi diye hayır yüzyüze bakıyorum kahve diyince ben de tarota önyargılıyım bir durum yüzünden o zaman düşüneyim dedim demez olaydım o bana vakit ayırmış (3 dk) onu oyalamaya hakkım yokmuş bundan sonra istesem de bakmazmış baştan söylüycekmişim pardon da dedim ne bu çirkin tavır düşünmek istediğimi söyledim sadece verdiğin hizmete bir ödeme yapıcam haliyle öğrenmeye çalışıyorum bundan sonra yazacağımı zaten zannetmiyorum dedim sen kimsin de sana hizmet vercem gerizekalı demiş engellemiş ben de SMS attım gerizekalı sensin diye hızını alamayıp engelimi kaldırmış smsten yazamadı herhalde izin vermedim ben de yazmasına engelledim çıldırmıştır şimdi yani diyeceğim vera FOSSS muhtemelen müşteri kaçırdı diye böyle sinirlendi instagramında zaten sürekli kampanya uygulamış şu saate kadar yazana şu fiyat bu güne kar yazana bu fiyat diye asla önermiyorum.
Yarın Eskişehirli kadriyeyi deneyeceğim buraya yazar sizi de bilgilendiririm

Veraya fal baktırmak için yazdım yarına randevulaştık gayet tatlı tatlı konuşuyordu incelemem için instagram adresini verdi burda gördüğüm kadarıyla sadece kahve baktığını görmüştüm instagramında tarot görünce onaylatmak istedim bu kahve ücreti değil mi diye hayır yüzyüze bakıyorum kahve diyince ben de tarota önyargılıyım bir durum yüzünden o zaman düşüneyim dedim demez olaydım o bana vakit ayırmış (3 dk) onu oyalamaya hakkım yokmuş bundan sonra istesem de bakmazmış baştan söylüycekmişim pardon da dedim ne bu çirkin tavır düşünmek istediğimi söyledim sadece verdiğin hizmete bir ödeme yapıcam haliyle öğrenmeye çalışıyorum bundan sonra yazacağımı zaten zannetmiyorum dedim sen kimsin de sana hizmet vercem gerizekalı demiş engellemiş ben de SMS attım gerizekalı sensin diye hızını alamayıp engelimi kaldırmış smsten yazamadı herhalde izin vermedim ben de yazmasına engelledim çıldırmıştır şimdi yani diyeceğim vera FOSSS muhtemelen müşteri kaçırdı diye böyle sinirlendi instagramında zaten sürekli kampanya uygulamış şu saate kadar yazana şu fiyat bu güne kar yazana bu fiyat diye asla önermiyorum.
Yarın Eskişehirli kadriyeyi deneyeceğim buraya yazar sizi de bilgilendiririm
Kuzum Veranın falı çıkmazzz iyi olmuş boşver :)

Kadriye hakkında olumsuz birkaç yorum görünce ondan da vazgeçtim aşklarım twitterda birini buldum ablamla ikimiz baktıracaktık anlaştık kahve+tarot için ablam baktırdı önce (bizim bir arkadaşın anneannesi bakıyor aynı hafta içinde ona da ablamın falını yollamıştık ama o çevreye bakıyor öyle ücretli falan başkalarına bakmıyor isteyen insanlar olur diye söylemek istedim) o kadınla twitterdaki kız aynı burçları ve tarihleri resmen birebir söyledi sıra bana gelince enerjisinin çok düştüğünü şu an bakarsa verim alamayacağımı söyledi yarın 2 3 e anlaştık mutlaka yazıcam buraya iyiyse paylaşırım sizle ama ablamda ayrıntıları bile bildi çok umutluyum

Yazmayı unutmuşum, Yeliz’in numarası bende yok. Tüm falcıların numarasını silmiştim ben, ama burada başka baktıranlar da vardı, Yeliz’in numarası vardır onlarda.

Dün bilgilendiritrm demiştim twitterdaki kıza kahve+tarot baktırdım 50ye gerçekten memnun kaldım ilgilenen olursa kullanıcı adını ve numarasını özelden gönderebilirim iğne falı falan da bakıyormuş bir dahaki ay onu deniycem twitter daha sağlıklı geldi bana burdakiler artık işin sadece para kısmı için yapıyor

X