İstanbul'da Fal - Falcılar

Dün bilgilendiritrm demiştim twitterdaki kıza kahve+tarot baktırdım 50ye gerçekten memnun kaldım ilgilenen olursa kullanıcı adını ve numarasını özelden gönderebilirim iğne falı falan da bakıyormuş bir dahaki ay onu deniycem twitter daha sağlıklı geldi bana burdakiler artık işin sadece para kısmı için yapıyor
Bende daha önce Twitter’dan fal baktırdım ve hepsi birbirini tanıyorlar ve çoğu farklı hesap açmış dikkat et

Kadriye hakkında olumsuz birkaç yorum görünce ondan da vazgeçtim aşklarım twitterda birini buldum ablamla ikimiz baktıracaktık anlaştık kahve+tarot için ablam baktırdı önce (bizim bir arkadaşın anneannesi bakıyor aynı hafta içinde ona da ablamın falını yollamıştık ama o çevreye bakıyor öyle ücretli falan başkalarına bakmıyor isteyen insanlar olur diye söylemek istedim) o kadınla twitterdaki kız aynı burçları ve tarihleri resmen birebir söyledi sıra bana gelince enerjisinin çok düştüğünü şu an bakarsa verim alamayacağımı söyledi yarın 2 3 e anlaştık mutlaka yazıcam buraya iyiyse paylaşırım sizle ama ablamda ayrıntıları bile bildi çok umutluyum
Bu baktırdığınız kişinin ismini özelden verir misiniz

Dün bilgilendiritrm demiştim twitterdaki kıza kahve+tarot baktırdım 50ye gerçekten memnun kaldım ilgilenen olursa kullanıcı adını ve numarasını özelden gönderebilirim iğne falı falan da bakıyormuş bir dahaki ay onu deniycem twitter daha sağlıklı geldi bana burdakiler artık işin sadece para kısmı için yapıyor
Bu hanımefendi madem işin para kısmında değil 50 Tl yerine 20-25 Tl ye baksın... Pek samimi gelmedi bu durum

Kızlar selam
Youtube daki fal bakan kadınlardan önerebileceğiniz biri var mı? Ben arada burçlara göre yaptıkları açılımları izliyorum, genel bakıyorlar gerçi ama bildikleri şeyler de oluyor. Yeşillendirirseniz sevinirim.:)

Banada özelden verirmisiniz selamlar

Ben artık çoğu kişinin tavsiyesini dikkate almayacağım. Şu youtube da tarot kartı açıp yorum yapanların videolarına bakıyorum özellikle yorum kısımlarına "aynen beni anlatmışsınız" gibisinden bir sürü yorum var. Yani orada olup bu forumda da üye olan varsa ve onların tavsiyesi ile falcı tercih etmemem lazım çünkü. Orada genl bir açılım yapıp resmen burç yorumu yapar gibi anlatmış yorumcu ama video altındaki yorumlar cidden çok saçma

Şimdi Youtube’daki falcılardan en çok ben bahsettiğim için cevap hakkım var sanırım. :) Bana çıkmayan ya da kötü bulduğum kimseyi gelip burada tavsiye etmiyorum. Zaten ben hiç kimseyi tavsiye etmiyorum. Geçen gün 2 sene önce baktırdığım falın çıktığını bile gelip yazdım buraya. Kendi irademizle baktırıyoruz. Çok genel bulduysanız baktırmazsınız, ki zaten oradaki videolardan tam olarak ne bekliyorsunuz? Ben baktırdığımda burç yorumu gibi bi açılımla karşılaşmadım, söylenenlerden çıkanlar da oldu. Demek ki iyi veya kötü hiç yorum yazmamak gerekiyor artık. Herkese iyi akşamlar.

Şimdi Youtube’daki falcılardan en çok ben bahsettiğim için cevap hakkım var sanırım. :) Bana çıkmayan ya da kötü bulduğum kimseyi gelip burada tavsiye etmiyorum. Zaten ben hiç kimseyi tavsiye etmiyorum. Geçen gün 2 sene önce baktırdığım falın çıktığını bile gelip yazdım buraya. Kendi irademizle baktırıyoruz. Çok genel bulduysanız baktırmazsınız, ki zaten oradaki videolardan tam olarak ne bekliyorsunuz? Ben baktırdığımda burç yorumu gibi bi açılımla karşılaşmadım, söylenenlerden çıkanlar da oldu. Demek ki iyi veya kötü hiç yorum yazmamak gerekiyor artık. Herkese iyi akşamlar.
Sen yaz lütfen senin önerilerin gayet iyi ve güvenilir geliyor 😊

nişantaşı sembolde çalışmış olan fulya, levent veya kadirin telefon numarasını bilen var mı? Bana sadece cafelerde çalışanlar güvenilir geliyor fal konusunda karantina dönemi malum gidemiyoruz , hem bu isimlere de daha önce baktırmıştım ve şu ara çok ihtiyacım var bilen varsa lütfen yazsın 🙏🏼

nişantaşı sembolde çalışmış olan fulya, levent veya kadirin telefon numarasını bilen var mı? Bana sadece cafelerde çalışanlar güvenilir geliyor fal konusunda karantina dönemi malum gidemiyoruz , hem bu isimlere de daha önce baktırmıştım ve şu ara çok ihtiyacım var bilen varsa lütfen yazsın 🙏🏼
Başka isimlerde olabilir tavsiyelere açığım ama dediğim gibi nişantaşı veya beşiktaş sembolde çalışan bilinen kişilerden olursa süper olur

merhaba kızlar. burayı uzun zamandır takip ediyorum. pek çok üyeden tavsiye ve numara aldım. sonucu da paylaşmak istedim.

Ankara Zehra'ya defalarca fal baktırdım. anı çok iyi bilir. karşınızdaki insanın içini okur. gelecek çıkmadı. hatta onun söylediklerinin tam tersi oldu. bir de forumda çok olumsuz yorum var onunla ilgili. özelden de arkadaşlar uyarmıştı. sık fal baktırırsanız mutlaka büyü der, hoca der, dergah der sizden para koparmaya çalışır. bu nedenle zehra'ı tavsiye etmiyorum.

Didem, Güneş, Zeynep, Vera bunlar hep çok olumlu konuştular. ne dedilerse tam tersi oldu.

Ramek, Samsun Arzu, Fikriye Abla olumsuz şeyler söylediler ve beni yaşanması muhtemel olaylar konusunda uyardılar. ben dinledim mi, hayır! ama onlar haklı çıktı. Fikriye çok pahalı bir daha bakırmam. zaten ömürlük bakıyor sağolsun.

aklınıza takılan birileri olursa sorabilirsiniz...

merhaba kızlar. burayı uzun zamandır takip ediyorum. pek çok üyeden tavsiye ve numara aldım. sonucu da paylaşmak istedim.

Ankara Zehra'ya defalarca fal baktırdım. anı çok iyi bilir. karşınızdaki insanın içini okur. gelecek çıkmadı. hatta onun söylediklerinin tam tersi oldu. bir de forumda çok olumsuz yorum var onunla ilgili. özelden de arkadaşlar uyarmıştı. sık fal baktırırsanız mutlaka büyü der, hoca der, dergah der sizden para koparmaya çalışır. bu nedenle zehra'ı tavsiye etmiyorum.

Didem, Güneş, Zeynep, Vera bunlar hep çok olumlu konuştular. ne dedilerse tam tersi oldu.

Ramek, Samsun Arzu, Fikriye Abla olumsuz şeyler söylediler ve beni yaşanması muhtemel olaylar konusunda uyardılar. ben dinledim mi, hayır! ama onlar haklı çıktı. Fikriye çok pahalı bir daha bakırmam. zaten ömürlük bakıyor sağolsun.

aklınıza takılan birileri olursa sorabilirsiniz...
Fikriye İstanbul’da mu birde fiyatı ne kadar ? Ne falı bakıyor

X