İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar ben elmira ya fal baktirdim.
Herseyi a dan z ye söyledi, ama sanki burda yazdiklarimi anlatti. Burayi takip ediyor gibi geldi bana. Burda yazdigimin disinda bisey söylemedi.
Ama evlisin, bosanmamissin; sanaldan para kazaniyorsun, kendi isini yapiyorsun,
Esin su an baskasiyla birlikte dedi.
Hepsi dogru da, burda yazdigimin disinda bisey söylemedi.
Iyi hos bi kadin, bi deneyin dicem, ama vebal altina girmek istemiyorum
Okuyodur canım ozaman profili çünkü burda bunu yapan falcılar zamanında çok olmuş bende şüpheleniyorum o yüzden ben hep başkasına denetip kendim deniyorum 😀

Herseyi a dan z ye söyledi, ama sanki burda yazdiklarimi anlatti. Burayi takip ediyor gibi geldi bana. Burda yazdigimin disinda bisey söylemedi.
Keske kendini tanımasaydın kadinlar kulübünden şu kişiyim vs diye,yada numarayi alip başka gun başka isimle arasaydin,burada ya falcilar yada adamlari var haber uçuran forumda cok yaşadık bunu

Keske kendini tanımasaydın kadinlar kulübünden şu kişiyim vs diye,yada numarayi alip başka gun başka isimle arasaydin,burada ya falcilar yada adamlari var haber uçuran forumda cok yaşadık bunu

Elmira için burada can sıkıcı birkaç yazı olunca ben vazgeçmiştim yok yaşlı bir kadınmış yok biri sahteymiş gibi muhabbetler dönmüştü bir ara

elmira kim nerden :)
Bir Elmira vardı hey gidi, hatta Bir de ekürisi Ramek vardı.. Hatırlayan arkadaşlarım vardır... Hangisi Elmira hangisi Ramek diye.... Uzun bir tartışma olmuştu forumda... Hatta ikisinin seslerini karşılaştıranlar vardı... Tarihe not düşülsün

Dün ben demistim ya, elif disimin agridigini bildi diye, elmirada sey dedi „bas bölgesinde agriniz var, bu göz olabilir burun olabilir“ agiz falan filan 😂😂 orda bayaa caktim burayi okudugunu, cünki cidden, burda ne dediysem sadece tekrarladi. Ve burda yazdigimin disinda hic bisey söylemedi. Ses kaydi almistim, tekrar dinledim, orda anladim. Dikkat edinnnn

Elif de simdi tarot bakti, gercekten cok sempatik bi kiz.
Direk esin o kadinla bir evde olucak dedi, ama bu cok pisman olucak, nisan mayis gibi sana gelmek isticek geri dedi.
Baktiran baska varsa söyleyin merak ediyorum :-)

Elif de simdi tarot bakti, gercekten cok sempatik bi kiz.
Direk esin o kadinla bir evde olucak dedi, ama bu cok pisman olucak, nisan mayis gibi sana gelmek isticek geri dedi.
Baktiran baska varsa söyleyin merak ediyorum :-)
E zaten ev tutmamışmıydı. Birde senmi söyledin

Bir Elmira vardı hey gidi, hatta Bir de ekürisi Ramek vardı.. Hatırlayan arkadaşlarım vardır... Hangisi Elmira hangisi Ramek diye.... Uzun bir tartışma olmuştu forumda... Hatta ikisinin seslerini karşılaştıranlar vardı... Tarihe not düşülsün
Ben hiç buraya girmeyen bir arkadaşıma denettircem ya çok merak ettim bakalım ona nedicek. Hiç alakası olmayan biri burayla telini bana özelden atarmısınız belkide biliyodur kim bilir :)

Kızlar, ben arzu diye başka birine baktırdım, almanyadaki değil bu. Özelden tavsiye ettiler, beyin dalgalarıyla bakıyormuş, kendisi normalde beyin cerrahiymis.

bana bu ikisi evlenicek dedi. Hatta kiz ona kocasi gözüyle bakiyor, ve öyle biseyki, bunlarda evli enerjisi geliyor; sende degil dedi.
Ben eminim büyüye inanmiyorsun ama, büyü var dedi..

Şimdi oda burayı okudu desem, kk geldiğimi söylemedim. Arkadaşdan aldım numaranı dedim. Ama herşeyi bildi. Hatta kızı 17 Eylül de tanımış dedi. Ben 15 eylülde tanıştıklarını biliyorum.
Yeni araba almıştık o gün, kız demişti bana, bu arabayı ilk aldığınız gün, dükkana gelmişti, ozaman ilk onu gördüm dedi.

Moralim çok bozuldu 🙈

Son düzenleme:
Kızlar, ben arzu diye başka birine baktırdım, almanyadaki değil bu. Özelden tavsiye ettiler, beyin dalgalarıyla bakıyormuş, kendisi normalde beyin cerrahiymis.

bana bu ikisi evlenicek dedi. Hatta kiz ona kocasi gözüyle bakiyor, ve öyle biseyki, bunlarda evli enerjisi geliyor; sende degil dedi.
Ben eminim büyüye inanmiyorsun ama, büyü var dedi..

Şimdi oda burayı okudu desem, kk geldiğimi söylemedim. Arkadaşdan aldım numaranı dedim. Ama herşeyi bildi. Hatta kızı 17 Eylül de tanımış dedi. Ben 15 eylülde tanıştıklarını biliyorum.
Yeni araba almıştık o gün, kız demişti bana, bu arabayı ilk aldığınız gün, dükkana gelmişti, ozaman ilk onu gördüm dedi.

Moralim çok bozuldu 🙈
Benim şahsen inancım kalmadı artık o yüzden ben denettirmeden baktırmam

Bu arada Kızlar bu dönem öyle bir dönemki eski sayfaların kapandığı, imkansız denen şeylerin olduğu (gerçi ilahi boyutta imkansızlar yok ama olsun), bir anda bitişlerin kopuşların olacağı bir zaman. Haziran’a kadar ilişkiye başlamayın, ciddi adımlar atmayın çünkü sürmeyecek sürenlerde bitecek diyor. Bakalım bende zati bişey yok ama belki eski defterler kapanırsa rahata çıkarım :))

X