İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar, ben arzu diye başka birine baktırdım, almanyadaki değil bu. Özelden tavsiye ettiler, beyin dalgalarıyla bakıyormuş, kendisi normalde beyin cerrahiymis.

bana bu ikisi evlenicek dedi. Hatta kiz ona kocasi gözüyle bakiyor, ve öyle biseyki, bunlarda evli enerjisi geliyor; sende degil dedi.
Ben eminim büyüye inanmiyorsun ama, büyü var dedi..

Şimdi oda burayı okudu desem, kk geldiğimi söylemedim. Arkadaşdan aldım numaranı dedim. Ama herşeyi bildi. Hatta kızı 17 Eylül de tanımış dedi. Ben 15 eylülde tanıştıklarını biliyorum.
Yeni araba almıştık o gün, kız demişti bana, bu arabayı ilk aldığınız gün, dükkana gelmişti, ozaman ilk onu gördüm dedi.

Moralim çok bozuldu 🙈
Beyin cerrahı falcılıkmı yapıyor

Bugün, bana Nihalin önemli bir öngörüsü gerçek oldu. Özel bir durum.. Söylediği durum gerçek oldu... İşyerinde ki notlarımı imha etmemişim, imha ederken okudum...
Ben, bende tutarlı olanları paylaşıyorum biliyorsunuz....

Kızlar, ben arzu diye başka birine baktırdım, almanyadaki değil bu. Özelden tavsiye ettiler, beyin dalgalarıyla bakıyormuş, kendisi normalde beyin cerrahiymis.

bana bu ikisi evlenicek dedi. Hatta kiz ona kocasi gözüyle bakiyor, ve öyle biseyki, bunlarda evli enerjisi geliyor; sende degil dedi.

Şimdi oda burayı okudu desem, kk geldiğimi söylemedim. Arkadaşdan aldım numaranı dedim. Ama herşeyi bildi. Hatta kızı 17 Eylül de tanımış dedi. Ben 15 eylülde tanıştıklarını biliyorum.
Yeni araba almıştık o gün, kız demişti bana, bu arabayı ilk aldığınız gün, dükkana gelmişti, ozaman ilk onu gördüm dedi.

Moralim çok bozuldu 🙈

Moralim çok bozuldu 🙈
Selam, Elif in telefonunu yollar mısın?

Evlilik devam etse de kismetten dusmus olabilir, oyle olursa evli oldugunu goremeyebilir sanirim. Bana da bir falci bunu soylemisti, kismetten dusme durumu oluyor siz imzada evli olsaniz da evlilik bagi kalkmis oluyor demek ki eger bosanma ve ayrilik asamasindaysalar boyle bir sey olmus olabilir. Bir kisi de kismetinizde cikiyorsa bbosanma gerceklesiyor sonrasinda zaten
ben de şöyle biliyorum. islamda evlisiniz diyelim allah katında başkasıyla cima ederse karsı taraf evlilik düşmüş gorunuyor ruhani katta.

Ben isvicre ve almanyada, online koclugu yapiyorum canim, internet üzeri, günde 3-4 saat telefonda konusuyorum, aylik gelirim ise 10-15.000€ kadar.
Sirketi ben kurmustum. Yani bildi kiz
online koçluğu nasıl oluyor ? internet sosyal medya yonetıcılıgı gibi mi?

ben de şöyle biliyorum. islamda evlisiniz diyelim allah katında başkasıyla cima ederse karsı taraf evlilik düşmüş gorunuyor ruhani katta.
Öyle şey olurmu canım ya ne saçma şey sanki ilahi katı görüyorlar. Yani onuda bilemiyorlarsa artık yani en fazla der iki kadın var biri karısı biri metresi der yani

Öyle şey olurmu canım ya ne saçma şey sanki ilahi katı görüyorlar. Yani onuda bilemiyorlarsa artık yani en fazla der iki kadın var biri karısı biri metresi der yani
evet öyle gercekten. bizim madde dünyasında evli oldugumuz degil birlikte olunan kişi görünüyormuş. eskiden çok hocalara işlem yaptırmıştım öyle söylemişlerdi. hatta şöyle bir detay var o ruhanilerin de kafası karışıyordu. evli olmayınca işlem yaptırtmıyorlardı. neyse çok girmiyim bu konulara ben..

Valla anı iyi bilenler ayrı da yaşasalar, resmi nikâh olup bosanma evresinde dahi olsalar imza gozukuyor daha bitmemis diyorlar, dini nikahla yasayanlarin nikahini da goruyorlar ki gormeleri de varlıklardan...

evet öyle gercekten. bizim madde dünyasında evli oldugumuz degil birlikte olunan kişi görünüyormuş. eskiden çok hocalara işlem yaptırmıştım öyle söylemişlerdi. hatta şöyle bir detay var o ruhanilerin de kafası karışıyordu. evli olmayınca işlem yaptırtmıyorlardı. neyse çok girmiyim bu konulara ben..
Saçma işte yani bir nikah varya kağıt üzerinde bitmiş olsun bitmemiş olsun bunu görür falcı çünkü ortada somut bir durum var ruhanilerin kafası falan karışmaz onları biz göremiyoruz perde var bizim gözümüzde onlar herşeyi biliyor. Afedersin tuvalete bile gittiğimizi yediğimizi içtiğimizi bilip vesvese veren bir varlık bi adamın kağıt üzerinde nikahlı olduğunumu bilemicek. Bide bu çıktı soruyosun sevgilisi yok diyo var diyosun yok ben görmedim duygu alamadım yav duygu alamadında yanında olduğunu gezip dolaştığını yatıp kalktığınıdamı bilemedin. Şunu diyolar ama peşinde bi kız olduğunu biliyorlar, yada yeni biri gelecek diyolar bunu biliyosun kanlı canlı yan yana adamla kadını bilemiyorsun zırvalık buna asla inanmam

Arkadaslar ben buldum
Birinii cok iyi bakti, Instagram tarotoloji bilimi,
Kiz 100 tl ye bakiyor, yemin ederim, sizin iliskinizinin bitis sebebi a ve y harfleri bi insan yüzünden yazdi. dogru

ve bunlarin bir eve ciktigini kendi kendine gördü. Sok oldum. Birde 3 ay bakabiliyormus, sonrasina bidaha bakmak lazimmis. 3 ayda dönüs yok dedi

kahve ve fal bakiyo bu arada.
Ve gercekten cok uzun ve net bakti. Ben bayildim

Arkadaslar ben buldum
Birinii cok iyi bakti, Instagram tarotoloji bilimi,
Kiz 100 tl ye bakiyor, yemin ederim, sizin iliskinizinin bitis sebebi a ve y harfleri bi insan yüzünden yazdi. dogru

ve bunlarin bir eve ciktigini kendi kendine gördü. Sok oldum. Birde 3 ay bakabiliyormus, sonrasina bidaha bakmak lazimmis. 3 ayda dönüs yok dedi

kahve ve fal bakiyo bu arada.
Ve gercekten cok uzun ve net bakti. Ben bayildim
kiz nerden buluyosn bu falcilari :KK70: battk biz

Y ysmnsyk ya canım bide sana bu özelden sürekli falcı atanlar kim yıllardır burda üyeyiz bize niye atmıyolar seni bulup şöyle biri var dene diyo olabilirler dikkatli ol biz hiç duymadık bu dediğin kişileri anlamadım ben

Y ysmnsyk ya canım bide sana bu özelden sürekli falcı atanlar kim yıllardır burda üyeyiz bize niye atmıyolar seni bulup şöyle biri var dene diyo olabilirler dikkatli ol biz hiç duymadık bu dediğin kişileri anlamadım ben
Valla elifi sen önerdin, arzu yu da ezgicik önerdi :-) tarotoloji yi de kizlarsoruyor da önerdiler, hatta sorum hala orda duruyor akliniza bisey gelmesin yani

Kizlar, benim bi Fikrim var. Iyi bi falci bulunca, aramizda kura cekelim, gitsin birisi baksin. 2. kisi de dogru derse digerleri gitsin, ne dersiniz? Bu sekilde tüm falcilara para kaptirmayiz.
Mesela bende taratoloji bildi, aranizdan birisini secin, ondada bilirse diger herkes gitsin.

arzu bende bildi, bir kisi secin ondada bilirse diger kisilerde gitsin. Arzu burdami okudu emin degilim ama. Ister istemez ondada icime süphe girdi. Cünki aradigimda bana „ben beyin cerrahiyim, kadinlar klübünde beni herkes tanir“ falan dedi.
Demem oki, cok tatli bi kadindi, günahina girmek istemiyorum, ama sonradan düsündüm, beyin cerrahinin fal la ne isi olur? Ve ben ona burdan geldigimi de bastan söylemedim. Ve benimle birden almanca konustu, dedimki almanca bildigimi nerden biliyorsun? His ettim dedi....
Ha ama cok sasirtici bir detail bildi, esin o kadini 17 eylül de falan tanimis dedi,
ve ben 15 eylül falan o civarda tanidigini biliyorum.

Böylelikle okadar para harcamazsiniz, yazik günah, 100 tl ona 200 tl buna cok fazla.

elif bende bildi, onu heidi önermisti, bir kisi daha baktirsin, ondada bilirse iyidir. Elifin buraya baktigina kesinlikle inanmiyorum, cünki o burasi haric seyler de bildi, ve fal bakarmis gibi bakti.

enerji meselesi falan bence falcilarin bilemeyince uydurdugu bir bahanesi. Okadar para veriyoruz, bilemeyince enerjim tutmadi diyorsa; paranizi da geri yollasinlar
O halde.
Birde baktirirken agzinizdan laf vermeyin „aaa evet dogru“ yada „hayir yanlis“‘demeyin.

size soru sorarsalar cevap vermeyin, sizin görmeniz lazim degilmi deyin. Ben hep öyle yapiyorum.

Son düzenleme:
X